Komentáře uživatelů k filmu (590)

 • kOCOUR
  ****

  Velice svěží a netradiční romantická komedie, která těží z obrovské herecké souhry hlavních protagonistů. Gibson pomocí svých výrazových prostředků zvládne tradičně snad úplně všechno, zato Huntová je k nepoznání. Sympatický, precizně zvládnutý Gibsonův protiklad unese s přehledem větší komickou tíhu než její partner a kolikrát ve scénách s ním dokonce jasně dominuje! Jen tak dál...(12.3.2003)

 • Lima
  ***

  Příjemná komedie, která má sice dost hluchých míst, ale nikdy nesklouzává do trapnosti. Sinatrova hudba to ideálně dokresluje, Melu Gibsonovi komediální žánr sedí a skvělá herečka Helen Huntová nemá chybu. Na konci film trochu ztrácí dech, takže to vidím na slušné 3*.(27.2.2003)

 • Galadriel
  ****

  Jedna z mála dobrých (a navíc originálních) romantických komedií. Navíc mezi Helen Hunt a Melem Gibsonem to patřičně jiskří, oba hrají velmi dobře.(22.3.2004)

 • Tetsuo
  ***

  Ano, tomuto se říká fim "dominantní ideologie". Být žena, která ze sebe nechce dělat blbku a nestačí jí zasmát se chlapovi v punčocháčích, budu velmi naštvaný/á. Tento film ženy velmi rafinovaně degraduje, i když se přitom tváří hrozně emancipačně a chápavě. Především to není film o tom, co ženy chtějí, ani o tom, jaké ženy jsou. Je to příběh o privilegované vrstvě dobře zajištěných měšťáků, kteří nemají žádné skutečné existenciální, natožpak existenční problémy. Žena je jakoby jen jednoho druhu a stačí jí málo ke spokojenosti. Proto je celé poznání a poselství tak líbezně a nasládle lživé a sebevětší filmařská a herecká profesionalita to nevytrhne.(11.11.2004)

 • Gemini
  ****

  Výborná komedie s nápadem. Až uvidíte, co jeden hnusnej šovinista dokáže, když objektům své touhy (tj. všem, byť jenom fyzicky, atraktivním ženám) vidí do hlavy, potrháte se smíchy. A až uvidíte Helen Hunt, budete si jenom přát, aby to skončilo happy endem!!! Tenhle film miluju a asi už navždycky milovat budu. Proč taky neumíme číst svým miláčkům myšlenky? Protože kdyby byl život jednoduchej, nebyla by to taková zábava....i když, kdyby nás to taky změnilo k lepšímu, trochu té zábavy bych oželel. PS: To jak se "pan úžasný" zachoval k Marise Tomei je odpornost.(27.1.2003)

 • Tom Hardy
  ****

  Milá a nenáročná komedie, která stojí především na perfektním výkon Mela Gibsona, který si roli šovinistického sviňáka evidentně řádně užil. Je celkem škoda, že si nastoupené tempo film neudržel v závěrečných dvaceti minutách. Celkové hodnocení tři a půl...(20.5.2003)

 • Matty
  ***

  Výborný nápad byl pohřben nevtipným scénářem stejnou měrou, jako značně dýchavičným tempem vyprávění. 60% Zajímavé komentáře: Tetsuo, ScreamJay, k212, RAPIDUS(20.5.2005)

 • Radyo
  ****

  Byl jsem mile překvapen, tedy alespoň většinu filmu, neboť závěr byl hodně "klišovitý" a samozřejmě se dal očekávat už dlouho předem. Každopádně to ale byl skvělý nápad, natočit něco podobného a Mel Gibson mě úplně dostal svou exhibicí v punčochách a s nalakovanými nehty. Jak říkám, škoda té závěrečné zhruba čtvrtiny, hodnocení mohlo být i lepší.(26.11.2002)

 • Enšpígl
  *****

  Po čem asi tak ženy můžou toužit ? Po mě, to je přece jasný !!!(23.11.2007)

 • Djkoma
  ****

  Zajímavý námět a velmi závidím Melu Gibsnovi, že ví (a slyší) po čem ženy touží. Pro mě zajímavější než Deníček Briget J. a prostě nevím proč :)(30.7.2004)

 • T2
  *****

  Rozpočet $70miliónovTržby USA $182,811,707Tržby Celosvetovo $374,111,707║ Tento film je pre mňa najlepšia možná romantická komédia čo som videl. Herci v hlavných úlohách Mel Gibson a Helen Hunt majstrovsky zvládajú svoje postavy a tým aj povyšujú súhru a príbeh do úrovne dokonalých. Zábavnosť filmu je tiež výsostne bohatá. /videl v kine: 100%/(18.5.2005)

 • gouryella
  ***

  Misty hodne vtipna komedie casem ztraci dech a nakonec vysumi dost do prazdna.(8.8.2002)

 • Renton
  ****

  Scénář: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa .. Aspoň na chvíli vědět na co ženy doopravdy myslí a po čem/kom tajně touží ... hmm, slastné to pomyšlení! Ale zpět k filmu - příjemně jsem se pobavil, herecké výkony i formální stránka je na úrovni a Vás doufám snímek potěší stejně.(6.2.2005)

 • DaViD´82
  ***

  Mel sice nechává naplno pracovat své charisma i nesporný skvělý komediální talent, ale nikdo jiný mu po hříchu nestačí ani sekundovat. A to včetně scenáristů a paní režisérky.(17.7.2004)

 • Pohrobek
  ****

  Skutečně výborný, i když značně děsuplný nápad, díky čemuž jsou ty části filmu, kdy Gibson trpí svou schopností, naprosto excelentní - "necenzurované" štěbetání dcery, konkurentky i všech ostatních příslušnic něžného pohlaví, které se tu vyskytují. Na to se dá dívat stále dokola; škoda jen, že ten závěr víc než jednou nemusím.(4.9.2005)

 • Superpero
  ***

  Příjemná komedie s velice dobrým a vtipným Gibsonem a příjemnou Helen Huntovou. Prospěla by akorát kratší délka filmu.(3.9.2005)

 • TheMaker
  *****

  Jedna z nejkrásnějších komedií, které jsem v životě viděl! Melovi a Helen to moc sluší!(3.4.2011)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $374,111,707(6.12.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Alan Silvestri: 1. Something's Gotta Give - Sammy Davis, Jr. [2:06] ,2. Too Marvelous For Words - Frank Sinatra [2:27] ,3. The Best Is Yet To Come - Nancy Wilson [2:22] ,4. I Won't Dance - Frank Sinatra [3:22] ,5. Bitch - Meredith Brooks [4:13] ,6. The Good Life - Tony Bennett [2:15] ,7. Mack The Knife - Bobby Darin [3:08] ,8. I've Got You Under My Skin - Frank Sinatra [3:42] ,9. If I Had You - Nnenna Freelon [4:48] ,10. What A Girl Wants - Christina Aguilera [3:36] ,11. Nobody But Me - Lou Rawls [2:47] ,12. Night And Day - The Temptations [3:55] ,13. I've Got The World On A String - Peggy Lee [2:20] ,14. Everything About You - Alan Silvestri [3:02],(15.5.2011)

 • Fr
  *****

  chlapovi, který vůbec neví, po čem ženy touží se říká frajer. nick vyrůstal jako maskot tanečnic v las vegas a pochopit jeho pokřivený pohled na svět by dokázal snad jen Freud. ale zase vleze nejrychleji ženským do ....ehm. jenomže v práci po něm chtějí: MYSLI JAKO BABA! snaží se a právě proto se mu stane nehoda, po které má šanci stát se nejšťastnějším mužem na světě. občas sice trochu přestřelí, ale je na správné cestě. celý film si s mými rty pohrával úsměv a já se poddal té příjemné atmosféře. film je o výkonu M.G. a posléze H.H. a oba hrají velice dobře. podporu mají v kvalitním scénaři, takže si v pohodě sedím a koukám a koukám a .....,,vy jste poslouchal !?".,,víc než si myslíte!"(31.1.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30