Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace

• USA Starship Troopers 2: Hero of the Federation (více)

Nejlepší jednotka Federace se střetává s hordou nepřátelských brouků. Ale tentokrát na ni brouci čekají. Malá skupina vojáků, odříznutá na odlehlé základně od nejbližších posil, bojuje s daleko chytřejším a prohnanějším nepřítelem. Pokud stojí alespoň o malou naději, musí spojit své síly s nechvalně proslulým zrádcem Federace. V sázce nejsou pouze jejich životy, jde o záchranu celé lidské rasy. Jestli chtějí přežít, musí být rychlejší než brouci! (oficiální text distributora)

Lada

Je to opravdu strašná slátanina a ty "zombie" jsou dost ujetý. Ale co, aspoň se člověk může pobavit tím, že stále existují lidé, kteří jsou schopni točit takové šílenosti a taky dostatečně schopní herci a jejich brilantní výkony. ()

Zerthimon

Dejte dohromady Věc bez ledu, Vetřelce bez vetřelců, osvětlenou Černočernou tmu a vyjde vám film který chytá atmosféru tak pět minut před koncem. ()

-=MAX=- odpad!

Bohužel už ani jednička nebyla nic moc a tak muselo následovat tohle. Opravdu nuda. Nic jiného než vraždění milionů brouků a snažení se dostat pryč z nepřátelské planety. Jeden efekt by se dal považovat za dobrý a to když z těla vyleze super brouk. Jinak otřes a děs. Proto takové hodnocení. ()

pr.del

Chabé pokračování docela úspěšného filmu.Děj je tak fádní až mi přijde,že jde jenom o parazitování na úspěšnosti prvního dílu.A nebýt odfláknutého konce možná sem dal i 2 **.Nejlepší herecký výkon bych přiřadil těm broukům.Jo a nesmím zapomenout na herce Richarda Burgiho ,který mi tento film okořenil vzpomínkou na seriál "Ochránce(Sentinel, The)" ()

epsyn5

Cekal jsem primeho nastupce 1. relativne originalniho dilu,,jenze kdyz jsem zapl tohle,,,od 1. sekvence mi bylo jasny,,o jaky ceckovy film se jedna... ()

Bohulib

Mně se komornější prostředí líbilo víc než velkolepé scény u jedničky. Zápletka byla sice průhledná, ale atmosféra prostředí byla celkem dobře vystižena. Není to žádná velká sláva, takové solidní béčko. Jedno shlédnutí, když není nic lepšího k činnosti, neublíží. Trochu mi to přípomínalo film Screamers, který se mi líbil víc. ()

Vital

Zbytečné schovávání za pokračování 1,jako neznámí film by to bylo zcela zajímavější,takto každý srovnává s 1,která oproti tomuto byla excelentní. ()

veere odpad!

Jestli je jednička odpad pak nevím jak pojmenovat toto ... "dílo". (U jedničky byl alespoň humor, a akce; co má toto?) Nejhorší sračka kterou jsem měl tu smůlu i jen koutkem oka zahlédnout... ()

Phoeniyx odpad!

Proč skoro vždycky když je něco dobré se to dočká pokračování které to totálně zničí?:( Velké zklamání! ()

zjs

Dost mě mrzí, že tu většina lidí dvojku vidí ve špatném světle. Přitom nápady a herecké výkony jsou skvělé. Už jde sice rozsahově jen o béčkový snénář, ale jeho provedení je skvělé. A když si vzpomenu na mnoho staršícho scifi hororrů, tak tento je propracovanější. Dokonec tu někteří napsali, že to s jedničkou nemá nic společného. Takovou hovadinu už může nepsat jen člověk s broukem v hlavě. Je to jasný, už jsou tady, ve vaší hlavě! :-) ()

Medvjet

I přes řadu "odpad" hodnocení tohoto filmu musím vybočit z řady a dát kladné hodnocení. Atmosféra se mi líbila víc než v jedničce . Většina filmu se odehrává v první linii, v porovnání s ním je vpodstně jednička jen popcornovým "akčňákem" pro teenagery. Jen víc masa do mlínku :-) ()

Paulo.cz odpad!

No tak co to je, já se těšil, že to bude krásné pokračovaní prvního dílu a ono z toho vyleze tohle to. Předpokládám, že měli nízký rozpočet na film a tak nemohli použit ani slepé náboje a místo toho koupili pár svíticích pistolek. Dobře tak řekněme, že to je nová technologie, ale ono to není jediná vada na filmu. Máme tu komornou atmosféru, která je po celou délku filmu a to mě skoro uspávalo. Nový druh brouka beru jako plus, ale provedení bylo chabé. A ještě tu máme vcelku nudné herecké obsazení. No a k „příběhu“ není nutno se vyjadřovat, když tam žádný není. 10% ()

DannyBurino

Další díl hvězdné pěchoty? Bylo by to super, kdyby se na ni tvůrci tak nevybodli, ale vážně úplně cizí postavy, akce jenom na začátku a na konci, v průběhu se tam skoro nic nestane a konec taky není moc uspokojující, ale jinak akce je tam super, postavy jsou sympatické a ...... to je vše. ()

Nathaniel8

U první Hvězdné pěchoty jsem napsal, že je to vcelku dobrý film na TV Nova od osmi. K tomuto co říct jiného než program na TV Hovna o půlnoci a po deseti pivech. A i tak bych asi těžko znovu vstřebával to scénáristické peklo. ()

kubixix

Pokud nebudete srovnávat s prvním dílem, vlastně to není zas tak špatný film. Pokud ano, je to vážně propadák. Ovšem podíváme-li se na dnešní kinematografii, stále to má oproti dnešním něco do sebe. Ten nápad vlastně není špatný. Jsme postaveni před nový problém s novými hrdiny, kteří své role ztvárnili s pokorou. Tak bych tedy řekl, že nacenění pod 25% si nezaslouží, neb má velmi vysoko nastavenou laťku. ()