• subic
  ****

  Tenhle film uvedla min. 2x Česká televize, ale je to už zřejmě velmi dlouho. Dal bych to někdy znovu, v hlavě mi utkvěla především trojice Alan Alda, Richard Gere a Phil Collins.(10.2.2014)

 • danecek24

  51. Zlatý Glóbus za rok 1993 - nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Matthew Modine(5.3.2009)

 • DANAT
  ***

  Nemecky nazov: ... und das Leben geht weiter(20.9.2012)

 • Raevan
  ****

  Hodně naučný film, který by se snad dal pouštět i ve školách. Celkem emotivní, a s výbornými hereckými výkony, hlavně typicky typickým Alanem Aldou v netypicky záporné a seriózní roli. Opravdu nechápu jakto, že se to k nám mohlo dostat až teď.. zaslouží si totiž velké uznání. Možná je ale záměrem tohle pustit do televize přímo v době spekulace o privatizaci nemocnic. Reálné dobové záběry někdy nebyly moc k věci, a hlavně se na konci žádné rozuzlení neděje.. Bohužel. Na druhou stranu to tak ani ve skutečnosti dodneška není. Jo a ještě bych vytknul název, který má s filmem asi tolik společného jako Přemek Podlaha s americkým námořnictvem...(3.12.2005)

 • Retimo
  *****

  Na tenhle film jsem narazil jednou o víkendu asi v 10 ráno na Nově.Vůbec jsem netušil o co jde a název filmu mi v tom už vůbec nepomohl.Nakonce jsem byl naprosto u vytržení na jaký skvělý film jsem narazil a dozvíte se zde informace o počátku a vzniku této choroby...ne jako v mnohých jiných filmech,kde už pouze sledujete osudy jednoho určitého člověka trpícího AIDS.(15.1.2010)

 • - Film byl Inspirován knihou „And the Band Played On: Politics, People, and the AIDS Epidemic“ (1987) Shiltse Randyho. (Terva)

 • - Film získal deset cen na různých festivalech, byl nominován na cenu Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu Zlatý glóbus v kategorii nejlepší minisérie a na dalších třicet ocenění . (Terva)

 • - Natáčení filmu probíhalo v San Franciscu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace