Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

herr_carter

Aspoň že ty kostýmy za něco stály, jinak asi jedna z nejzbytečnějších dvojek,co znám...............moje hodnocení = 2 z 10. ()

NICOX

Když se na to podíváte dva dny po tom co dávali Pomádu, tak vidíte ten propastný rozdíl. Na první pohled si řeknete, že je to uplně to samý, to ale právě neni. Protože jednička je skvělá a tohle podprůměrné. A bez Travolty to už nemá ten šmrc. 45 % ()

Han22

Tak jaká je Pomáda 2, s 22% 233. nejhorší film? Inu kluci machrujou, holky jsou pipiny a slušňák se musí změnit na drsňáka, aby si ho všimla jeho vysněná kočka. Ta totiž nechce obyčejnýho kluka (i když je to největší hezoun ve škole) ale motorkáře. Tedy v podstatě totéž co první díl, jen ještě o něco pitomější. Caulfield nehraje a neumí zpívat, Pfeifferová v první větší roli je krásná, ale nehraje a zpívá průměrně. Hlavní průser je muzika - nic se nestalo hitem. Vtipné" songy jsou dementní, pokusy o dobové songy nevýrazné, balady jsou přeslazené 80s kýče (a to mám 80s balady rád) a pak je tu pár slušných 80s rockových fláků, které se ovšem do roku 1961 nehodí. K zapamatování snad jen Back To School Again. Odpad to ale není, filmařsky v pohodě, koukat se na to dá, nenudil jsem se a viděl jsem stokrát horší sračky. Dávám 2*, hodnocení na IMBD (4,5/10) je reálnější. ()

Paity odpad!

Pomáda 2 neměla šanci na úspěch už v době, kdy vznikla. Každý ji tehdy a stejně tak i dnes (stejně jako já) bude vždy srovnávat s jedničkou v podání Olivie Newton John a Johna Travolty. A vždy prohraje. Ano i první film nebylo bůhví co, ale zpívající Olivie a tančící Travolta to v pohodě zachránili a udělali z Pomády takový oddychový kult. Dvojka dělá ale ze sebe leda tak trapnou záležitost, která by měla být raději zapomenuta a zaváta prachem. ()

Arach.No odpad!

Jednicku mam rad, tak jsem si rikal, ze se na to treba bude dat divat...Jak jsem se to jenom zmylil! Promin Michelle, ale tenhle film je opravdu kupa hnusu! ()

Prochy38

To měl být asi spíše jenom vtip, že? Kdyby to brali jako parodii na Pomádu, hodnotím asi i líp. ** jen a pouze za M. Pfeiffer. ()

aLPaC

Jedničku jsem neviděl, tak nemohu srovnávat a vlastně je to možná i dobře, protože jednička je kult, ale nevím zda-li by byla i pro mě, jelikož Travoltu jsem na počátku jeho kariéry zcela upřímně nesnášel. Tady stojí za zapamatování hlavně mlaďoučká Michelle Pfeiffer, ostatní postavy nic moc, i když občasným hláškám přicmrndávačů z Johnyho party jsem se pousmál (myšleno v dobrém). Písničky též nic moc, ta nejlepší je hned ta úvodní. Když si to ale teď přemítám v hlavě, není to zase něco, co by mě uráželo a docela rychle to uteklo. 40%. ()

Greg25

Občas se tady setkám s hodncoením, které mě zarazí. A upřímně zarazilo mě i tohle hodnocení, uvážíme-li fakt, že kdyby tahleta dvojka byla natočena po roce 2000, má hodnocení minimálně na 40% za předpokladu, že by tam nehrála Paris Hilton..... Upřímně berete-li to jako dvojku, je to katastrofa - role se akorát prohodily - místo drsného kluka drsná holka, místo jemné dívenky jemný chlapec, který se snaží přijít na to jak být drsnější, místo aut motorky a nemožný závěr o krále a královnu plesu (nebo čehože?) v bazénu. Opravdu ničím to nepřekvapí a kdo to bere jako pokračování jedničky, tak ten vyloženě trpí, už proto, že oba snímky byly natočeny v příliš krátkém časovém horizontu na to, aby takovýto filmový hřích byl odpuštěn. Upřímně není to nic moc, ale 63. nejhorší film kinematografie to tedy rozhodně není, sestry Olsenovy točí mnohem větší kraviny a prochází jim to a to kvůli jedinému důvodu jsou mladší než tenhle film i než Michelle Pfeiffer a jsou právě v kurzu, tak se jim odpustí kde co i degradace filmografie. 40% ()

klokyn

Keď som to videl ja, celkom sa mi to páčilo. Aj keď to bolo dávno a mozog som vtedy často nezapínal, nikdy by som nečakal, že tento film tu bude mať také slabé hodnotenie. ()

werus odpad!

Ježiši to je tak příšernej film. A spojení s Pomádou, která je dost dobrá, tomu ještě hodně ubližuje. Dost špatné herecké obsazení, té Michelle je tu škoda, špatná hudba, trapnej příběh a hlavně nesmírně kýčovité podání. Takže ve výsledku nejde hodnotit jinak než odpadem. Důrazně nedoporučuju nad tímto filmem těch 115 minut strávit, nestojí to za to. A hlavně to nedoporučuji těm, co viděli první díl. A těm, co se jim ten první díl líbil. Pomáda 2 nemá s jedničkou vůbec nic společného, naštěstí. Proč tohle vzniklo, to teda nevím.. ()

Ad4mson odpad!

"Hřeben. Ááá jdeme na to." Televizi jsem pustil náhodou, když právě začínal tento "skvost". Říkal jsem si, že nebude špatné rozšířit si obzory, ale to byla VELKÁ chyba. Utrpěl jsem psychickou újmu třetího stupně... Nebudu zastírat, že nemám muzikály příliš v lásce. Utvrdila mě v tom stupidní slaďoučká limonáda Mamma Mia s uječenou Meryl Streep a sentimentálním Piercem Brosnanem. Třikrát tfuj. Avšak oproti Pomádě 2 se jedná o oscarový snímek. To co se tady odehrává překonalo všechny moje představy o tom, jak vypadá filmové peklo. Rádoby cool týpci prohánějící se na motorkách, kteří jsou asi tak drsní jako kapesníčky Zewa softies, školní dylinky s IQ menším než kterým disponuje štětka do hajzlu se promenádují v růžových a jiných příšerných oblečcích a pronášejí věty tak trapné, že by i nemluvně začalo nadávat. A hlavní hrdinka Michelle Pfeiffer se zamiluje do toho anglického slušňáčka až teprve po tom, co si koupí motorku. Jinak je pro ní svým způsobem póvl a méněcenný. Pomáda 2 je odpornou zvratkou plavající v toaletní míse a ještě víc mi zhnusila pohled na tento žánr. Doporučit tedy můžu jen sebevrahům a masochistům, kterým je po srsti páchat na sobě taková zvěrstva. Ale občas je potřeba něco vytrpět... ()

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)