Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Aleee89

Dvojka se mi teda vůbec nelíbila. Je to trapná kopie jedničky, nezmohli se na nic nového. Na jedničku se můžete dívat pořád, ty hity si taky můžete zpívat pořád, ale toto ne, ty písničky jsou docela děsné a herecké obsazení mi taky nesedlo. Neměli se do dvojky vůbec pouštět, protože jednička je klasika a tenhle film jí sahá tak maximálně po kotníky... ()

maverick10

Trosicku vic pokulhava za jednickou. Mozna kdyby se to jmenovalo jinak a nebylo to volne pokracovani pomady 1 tak se to da. Cely to na me pusoby jako jedno velike klise. Ale presto musim dat tri hvezdicky a to predevsim za skvely pisnicky. ()

ilemas

Velmi nevydařené pokračování skvělé jedničky s krásnou Michelle Pfeiffer. Nehrát tam ona, tak dám odpad. ()

MartinNDL odpad!

Nepodařená a zbytečná kopie jedničky. Holt ti američtí blbečci nikdy nepochopí, že peníze nejsou všecko a že dvojky není vždycky třeba. ()

HappySmile

Film sice nestydatě opisuje od jedničky (jak už to tak u pokračování bývá), ale provázejího ho písničky, u kterých si musí člověk notovat. A o to přece u takovýhle filmů jde. ()

Streeper

Nesouhlasím s tím, že hudba je na nic. Za mě jsou písničky to, co ten film drží alespoň trochu nad vodou. Nejhorší je scénář, který za začátku vcelku ujde, ale pak se to zvrhne ve fantasmagorii, která mi připadala jako hodně špatná parodie. V celku to pak zachraňuje krásná Michelle Pfeiffer, za kterou je druhá hvězda. ()

Stallone

Jako člověk, který má režisérské nadání, zvedám své hodnocení na plný počet. Nelíbí se mi , že je snímek umístěn v TOP 200 nejhorších filmů v dějinách planety Země. Jako někdo, kdo má talent přes filmy jsem přesvědčený, že si film průměrné hodnocení zaslouží. Písničky Reproduction, Cool rider, Who's That Guy? nebo WE II BE TOGETHER jsou na vysoké úrovni. Nejsem součástí stáda a nebojím se ohodnotit proti proudu. 5* ()

carly

skvelé pesničky, skvelé tanečné scény a pekní herci. ten príbeh je trochu pritiahnutý za vlasy, ale koniec koncov, je to muzikál. a ja som mala vždy slabosť pre chlapcov na motorkách ()

pufina

Hvězda pro Michelle Pfeiffer, zbytek mého hodnocení - ano, to velké NIC - si zaslouží s*ačkoidní pokračování, ubohá napodobenina. ()

Juto

Dobre, pripúšťam, že film nie je zlý, ale musím povedať, že scenár je prd. Ale hudba sa mi páčila. 5/10 ()

Blackros odpad!

Horší pokračování prvního dílu se snad ani udělat nedalo. Jednička vyžraná do posledního drobku s rozdílem špatných herců, scénáře i režie. Tento film je špatný snad v každém aspektu - odpad. ()

WolfR odpad!

Jestli tvůrcům trvalo 58 dní, než natočili tohle, jak dlouho jim potom trvá, než si dojdou na záchod? Absolutně marný film a ztráta času! Charaktery, nulové a songy, naprosto nechytlavé. Pomáda 2 je akorát špinění původní Pomády. Odpad! ()

otík

Zcela zbytečné, trapné a nudné pokračování legendární Pomády, přesto však pomohlo nastartovat kariéru krásné Mišce Pfeiffer, což už samo o sobě si zaslouží jednu hvězdičku. No a to je tak asi vše proč tento film hodnotit. Kromě solidní taneční choreografie film nenabízí vůbec nic zajímavého, písničky nikoho neosloví, příběh je prosťoučký jak prošoupané kalhoty v zimě. Prostě nuda. Hudba: Louis St. Louis ()

xerno

Od jedničky se to liší ubožejšim dějem, a jedním docela podstatným problémem - absencí, a to kvality, tento film je naprosto nekvalitní, jak co do děje, tak scénáře a tak vůbec... Doporučuju : nekoukejte se na to, pokud jste to ještě neviděli, je to ztráta času... ()

Zdeňka odpad!

Propadák... Pomáda se dočkala horšího pokračování než Hříšný tanec - a to je přece už co říct, nemyslíte? ()

Sabiana

Báječná komedie. Člověk se nemůže přestat tlemit jakési trapnosti a pocitu, že tohle už jednou viděl. A když se na scéně objeví dva hlavní aktéři, o zábavu je postaráno, tomu se zkrátka nejde nesmát. Písničky jsou průměrné, příběh nic nového, asi jako převrácená hodnota reálného čísla, herci nejsou nic moc. Tak co, "Chceš se projet?" Ne, tohle není nezapomenutelná jíszda... ()

Mishqo

načo sa vobec snazili urobit napodobeninu tak skveleho muzikalu ako je pomada....z toho nekukal nic ine ako katastrofa ()

lucascus

Průměr a šeď, nekvalitní film, který jen těží ze slávy původního filmu. V podstatě tyto filmy nemají nic společného (snad jen ten název filmu). Písničky jsou otřesné (nebo přinejmenším nesahají hitům z jedničky ani po paty), herci jsou otřesní rovněž. Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš, a tady to sakra platí. ()

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)