Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Nancy

Film, který těží z úspěchu první Pomády, která byla prostě úžasný muzikál, což se v tomhle případě říct nedá. Nemám nic proti Michelle Pfeiffer, ale myslím, že i ten nevýrazný výkon Olivie Newton-John byl lepší. No a chybí mi tu samozřejmě legendární John Travolta. Tak další pokus o natočení důstojného pokračování skvělého filmu opět zklamal a zřejmý pokus o snadný výdělek Hollywoodu končí v propadlišti filmových dějin. ()

SOLOM.

Kucky, kucky tohle byla ale slátanina. Nejen že se snažili neúspěšně navázat na jedničku, ale ještě k tomu se na to pomalu ani nedalo dívat. Jo, když scénář stojí za hovno, tak z hovna bič neupleteš – to už znaly i naše babičky. Jediné štěstí bylo, že tam hrála Michelle Pfeiffer, která byla prostě coby „drsňačka“ k sežrání. Jinak bych u toho asi nudou usnul, nebo si ohryzal všechny nehty. ()

Dale

V každom ohľade aspoň o triedu horšie ako jednička. Horší príbeh, horší herci, horšia hudba... ()

moviesfan

Bohužel toto zpracování nedosahuje ani po kotníky předchozímu filmu, které bylo záživné, vtipné a mělo šmrnc. ,,Pomáda 2" už z tohoto nemá nic a pokouší se svést na vlně jedničky. ()

Marek1991

Od prvej Pomády je to odlišné, čo je možno dobré, ale tu to akosi stratilo zmysel. Bolo z toho cítiť skôr 70. roky ako rok 1961. Dosť to sklamalo najmä po hudobnej stránke. Veľa nevýrazných slabých piesní, divný dej s tvrdými prestrihmi, občas sa tam vyskytli napríklad veci ako zrýchlený tanec, mníšky na bowlingu s divokou mládežou, predvídateľná scéna s pobozkaním, toho kto vojde prvý do dverí, či neobvykle rýchla premena z nejazdca na motorkách na jedného z najlepších jazdcov v meste. Najmä však herečka Michelle Pfeiffer, čo hrala hlavnú postavu, mi tam vôbec nesedela. Veľmi zbytočný film. ()

Torision odpad!

Jednička byla fakt dobrá,tak jsem nikdy neváhal si pustit dvojky,i přes to,že v ní neuvidím nikoho z bývalé party.Ale to,co jsem viděl,bylo něco tak votřesnýho,že bych z toho fakt blil.Kromě strašně kokotskýho scénáře mi vadil hlavně ten Maxwell Caulfield,protože to je tak nesnesitelně debilní herec,až to neni možný.Pro mě ten nejsmradlavější filmový odpad ()

corpsy

Celkovo zaujímavý pokus o pokračovanie, ale Travolta je Travolta a Pfeifferova ( aj keď jej to tu fakt sekne ) nieje Newton - John. ()

Kryton odpad!

Jasnej důkaz jak Hollywood prahne více po penězích než po příběhu! Jasnej důkaz filmu, který neměl mít pokračování! Nastěští je to úplnej propadák a tak snad hned zapadne do velké díry dějin!!!!!!!!!!! ()

Krissty

Mám ráda muzikály.. Mám ráda motorky.. Mám ráda i původní Pomádu, tak možná proto to celkem vysoké hodnocení.. Taky musím říct, že oběma hlavním představitelům to moc slušelo a příběh se mi taky dost líbil.. Ale některé taneční kreace mě prostě nezaujaly a některé písničky taky ne.. Navíc ten konec, kdy se největší frajírek ze školy chtěl bít a pak se z něj zničehonic stal lidumil.. No nevím, ale čekala jsem něco mnohem horšího. ()

Džejkop

Naprosto totožné jako jednička, takže o mnoho horší, protože to co již bylo řečeno, nemá cenu říkat znovu. Jednička byla originál, tohle je jen chabá kopie. Takže ta hvězdička je za nepřehlédnutelně půvabnou Michelle Pfeiffer. ()

blackrain

Jeden puntík je za Michelle Pfeiffer, mám jí velmi ráda, patří k mým nejoblíbenějším herečkám. V jedničce to byly auta, tady chtěli být o něco originálnější a tak přišly na řadu motorky. ()

Mikita

Ano, vážně je to tak hrozné. Pomáda, to vždy znamenalo chytlavé písně, pěkná taneční čísla a pár cool mladých, pohledných tvářiček. Tady za pohled stojí tvářička Michelle a Maxwella, jen nesmí zazpívat či promluvit. ()

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)