Kdo si pamatuje, co se tam dělo, ten tam ve skutečnosti nebyl! V 80. letech se diskotéka na 54. ulici na Manhattanu stala centrem nočního života New Yorku. Klub 54 ztělesňoval puls a duši té doby. V něm se odehrával život se všemi radostmi - hudbou, tancem módou, volným sexem, drogami a obdivem slavných osobností - všichni zde žili naplno a cítili se jako v transu! Z newyorského předměstí New Jersey se 19ti letý Shane dostal do víru života v Klubu 54. Našel si zde zaměstnání i novou rodinu - číšníka Grega, který snil o tom, že bude vrchním barmanem, a jeho krásnou manželku Anitu, která zas toužila být zpěvačkou. A díky televizní hvězdičce Julii Blackové zde pozná i lásku. Nic však není tak jednoduché a tato parta mladých lidí prožívá nonstop párty - lásku, naděje, vzestupy i pády svých životů v rytmu diskotéky, pod zářivými světly nejlepšího klubu na světě - klubu 54. (oficiální text distributora)

Mattezs

Průměrný film o zlatých časech, kdy koks tekl proudem. Myslím že tvůrci nevyužili potenciál, který jim tato doba nabízí, prostě je to málo odvázané, ale jinak docela fajn. ()

Hapretor

Trapná nuda a debilní děj. Celkem dobří herci/čky a taková blbost. Pohled nezachránila ani krásná Salma Hájek. ()

Lyžař

Dokonale herecky obsazený a slušně zahraný snímek, který dokáže strhnout diváky k tomu, aby Klub 54 milovali stejně jako tehdejší majitelé, návštěvníci nebo zaměstnanci. Muselo být skvělé něčeho podobného se účastnit. Kde jsou doby svobodných klubů a nekonečných párty? Dnes jsou diskotéky prolezlé lidmi kolem 15 let. Úroveň je jinde. Bohužel. A Ryan Phillippe?? Prostě kouzelný. ()

Qeo

Parádní dokument o jedné době. Kdo by se nechtěl vrátit do blyštivých 80. Pořádně si zasněžit pod nosem, bouchnout monstrózní šampaňské a prošlapat troje boty na podpatku až do nebes. do toho se ještě zamilovat a pomilovat co možná největší množství...lidí! Doporučuji sledovat v pátek. Oprášit kontakty na dealery a vyrazit na pořádnou párty. ()

JOZZZKO

Ajkeď možno nie tak divoké, každý poznáme paralely tohoto klubu medzi nami. Či už na úrovni miest, alebo celých štátov. Paralely množstva koncov, no najmä stále nových klubových začiatkov. ()

waska

Četl jsem o klubu 54 hodně článků, proto jsem taky čekal, že když se film jmenuje Klub 54, tak to bude trochu ostřejší. Bohužel zůstavalo jen u očekávání. S herci jsem byl spokojen, ale s film je pouze průměrný, nějak mě do sebe nevtáhl, doufal jsem, že při sledování´se dostanu přímo do klubu a budu tam s nima.. ()

Jaromír

Zajímavý příběh, který mě vtáhnul na začátku a "vyplivnnul" až na samém konci jako bych byl v nějakém tunelu. Film o vztahu reality a zábavy, resp o momentu, kdy se svět "stane" zábavou aby si vzápětí člověk uvědomil pravé hodnoty. Si ho užijte :), stojí za to! ()

Vica

Aspoň trochu mi bol poodhalený aspekt tejto doby, kedže môj ročník sa s ňou minul. Určite sa dalo ukázať viac, ten film mal potenciál, ktorý však nevyužil. Veľká škoda... ()

x_ander

Klub 54 má sice několik příjemných stránek, mezi které patří některé herecké výkony (Salma příjemná a sexy jako vždy, ale především slizký Mike Myers!) a perfektně vystihtnutá atmosféra "podsvětí celebrit". Jenže zbytek je tak nějak nudný a nezajímavý, že člověka vlastně vůbec nezajímá, co se ve filmu děje a jak dopadne. ()

Fill16

Řeknu Vám to takto - nebylo to špatné, ba co víc jsem se u toho i pobavil, ale víckrát už asi ne-e. Stačilo jednou ... A ta příšerná stařenka mě nejvíc irïtovala... ()

raadec

Oddechový film, u kterého člověk nemusí nijak zvlášť přemýšlet, prostě se jen kochat. Nebýt dvojice R. Phillippe a Salma tak je to průměrná americká tuctovka. ()

gabo1

Pre mňa opäť tak trochu srdcovka. Ale verím, že ak vás neoslovuje disko štýl, tak sa to môže zdať prislabé. ()

Queer Filmový Festival Mezipatra

Queer Filmový Festival Mezipatra

02.11.2015

Queer Filmový Festival Mezipatra se letos koná již po šestnácté, pražská část potrvá od 5. do 12. listopadu, brněnská pak od 12. do 18. listopadu. Uvedeny budou hrané i dokumentární filmy z celého… (více)