Rosie

Skvělá ukázka toho, jak umí být američani tupí a omezení. O Evropě moc nevědí, jak je krásně ukázáno v některých scénách. Nemohla jsem si nevšimnout okatého propojení České a Slovenské republiky, jak známo, pro američany stále jeden stát. Hnusnou Bratislavu ve skutečnosti hraje Praha, což mě taky velice zneklidňuje. Stačí si všimnout typické české cedule "Zastávka", to mě vytočilo do obrátek. Urážka slováků se mě nemusí dotýkat, ale přesto dotýká. Vždyť kdyby někdo natočil tohle o ČR, tak to asi poliju benzínem a spálím. Tyhle americký zažitý blbosti, že v Československu s dolarem můžou mít cokoliv a kohokoliv mě štvou. Režisérovi doporučuji pořádně prostudovat novodobý atlas Evropy a zjistit si o ní něco víc, než jen celosvětově známé věci že v Holandsku se legálně hulí a v Anglii je špičkou fotbalový klub Manchester United. Perverzní sex ve zpovědnici a hanobení a výsměch papeže mi nepřijde ani trochu vtipný, tyhle útoky na víru nemám ráda. Někdo by mohl říct, že se v tom zbytečně hrabu a řeším každou malichernost, ale já prostě musím tuhle rádoby komedii zkritizovat, jinak nemůžu. Dávám 1* za nezvyklou vizáž Matta Damona, kterého jsem v první chvíli skoro nepoznala. ()

TheNail

Američané vědi o Evropě totální prd, takže byla docela sranda dívat se, jak pokusem ztrapnit evropu ztrapnili sebe :D Film má spád,dabing je dobrý(dabing Vinnieho Jonese :D to jeho vřískání.."Tupče,jedeš v protisměru,UHNI!!"),některé vtípky jsou skvělé, jako když si Scottyho kámoš hrál na papeže, ono setkání s Hooligans atd. Bod dolu za to, že z Bratislavy udělali takovej kus hovna. Trefit se o pár kilometrů víc nalevo, tak se neznám. ()

penegal

Ze začátku se mě ten film jevil jako velmi jednoduchý a podprůměrný, s průběhem času se to mírně zlepšilo. Hercké výkony nic moc, ale některé situace byli opravdu vtipné. Jen jsem si říkal, že je zvláštní, že je několik zemí po odvysílání nezažalovalo...např. Slovensko-Bratislava :-D ()

Bembeřice

Přehnané, nesmyslné, místy trapné, ale vtipné. Situce, které probíhají v tomhle filmu, opravdu nedokážete ani náhodou předvídat, a to je v tomto případě velké plus, protože díky tomu se zasmějete i vtipům, které by vám za normálních okolností nejspíš vtipné nepřipadaly. Nenadchne, neurazí. Výsledný dojem bych pospala asi takhle: "A tak jako bavila jsem se, no." ()

Rococo

Zkrátka wow. Už jsem se dlouho u nějakého filmu takhle nezasmál. Celkem slušný příběh, hodně vtipných scén a britští "anti-žabožrouti" tomu dodali čtvrtou a pátou hvězdu. (možná i třetí...) ()

jincer

Tak toto je má oblíbená guilty pleasure. Nejsem fanoušek teenagerovských komedií, ale tahle mi sedla jako pověstný pr** na hrnec. Správně ulítlé, výborné hlášky, zajímavá camea. Bonusem také je, že celá Evropa se nám vešla do Prahy, což také znamená české herce v menších rolích. Naše východní bratry asi vykreslení Bratislavy příliš nepotěší... 8/10 ()

Chlo0opek

Po prvním shlédnutí musím říct, že se mi líbil víc, ale humor v něm stále funguje. Vyobrazení Bratislavy je opravdu brutální - nechtěl bych být v kůži Slováka, když bych to viděl:) Pěkné virtuální putování po Evropě na stole. Holt taková příjemná oddychovka. Lepší 3*. ()

gizi

Zase jeden z tuctových průměrných filmů, který mě z neznámého důvodu nadprůměrně dostal. Má to totiž spád a nechybí sranda. Nezapomenutelná je scénka s malým Hitlerem - to jsem se smíchy zalykal. 75%. ()

jiberan

Dle mého, je to jedna z nejlepších komedií, co byla doposud natočena. Nejúžasnější se mi zdá námět, který spočívá v cestě do evropy. To by ovšem neznamenalo nic, pokud by to nebylo proloženo spoustou zábavných scének. ()

Houbos

Smějete-li se pořád následujícímu, přidejte si dvě hvězdičky: sexuálním narážkám, zvracení, nadměrné konzumaci alkoholu, zmínkám o anusu, sexu se zvířaty, nahým neatraktivním lidem, zaostalosi, Němcům potažmo všem odlišným kulturám (německým kolonizátorům se u nás přece za zády vysmívají všichni). Vše je obsaženo, proto hodnocení v průběhu sledování oscilovalo mezi odpad! a 5*. Plusový bodík za formu road-trip, filmu přidá na spádu ačkoli se z úsporných důvodů neuvidíte ani jedinou pamětihodnost. Scéna z francouzského nádraží se odehrává kdesi u nás na vsi a Francouzi očividně na mezinárodních spojích cestují srkz naskrz pročůranými vlaky Českých Drah. Ale že to parádně to natřeli našim východním bratrům. Za niklák jste v Braťe zajištěni po zbytek života, sídliště vypadá jako opuštěný vojenský areál. Přesně tohle všechno je důvod, proč spousta lidí považuje Američany za omezené a polovina světa je nesnáší. Měli by nesnášenlivost přeorientovat k větší polovině Ameriky a Hollywoodským producentům. PS: Viděno jedním očkem na TV Nova Cinema s dabingem. Michelle Trachtenberg bych spolu s rodinným balením banánového jogurtu nejraději zahrnul do svých lucidních snů. Pravděpodobné stejný: Road Trip ()

romanz123

Krásně střelená komedie, která je (aspoň většinou) opravdu vtipná, má velmi svižné tempo a je skvěle podbarvovaná výborně vybranou hudbou. Pro většinu českých diváků budou asi nejlepší scény z Bratislavy, při jejichž spoluvytváření se čeští spolutvůrci evidentně dobře pobavili a vyřádili (nebo si snad myslíte, že by to tak skvěle vymysleli Amíci sami?). Za zmínku stojí taky spousta zajímavých vedlejších postav od mladších bratrů Mieke i Scottyho až po herecké "hvězdy" jako Lucy "Xena" Lawless nebo Vinnie Jones. Jeden z nejlepších filmů ve svém žánru. ()

DrahciiiRe

Některé scény mě fakt povalily na zem. Je to pro mně dooost dobrá komedie, kterou můžu vidět i víckrát a stejně se neubráním smíchu, když vidím jak přijedou na Slovensko nebo když vidím malého Hitlera hajlovat. Vím, že to někomu může být trnem v oku, protože je to i dost trapné, ale mě to prostě pobavilo. Účel splněn. :) ()

Donnuno

Nejtrapnější film, který jsem za poslední dobu viděl. Ta scéna, kdy byli na Slovensku mě úplně dorazila jednu hvězdičku dávám jenom za hudbu. ()

D||X

Jediná komedie, kterou jsem viděl bez jakékoliv nadsázky minimálně patnáctkrát a kterou kdybych si pouštěl každý druhý týden tak mě vždy bude obrovsky bavit. Eurotrip je jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. 5* ()