Jack_F.

Mi scuzi!. :D Fanoušci Manchesteru U. v Londýně..nevím jak daleko je tahle zrůdnost od pravdy(nenechte se mýlit mým současným pobytem, já MU nesnáším). :D Sakra tolik českých herců...hádejte, kdo si zahrál frantíka s fotbalovým dresem, kterého honí Manžestráci. :)) Zahrála si tam i Xena. .)) A chudáci slováci(i když samozřejmě záměrně prezentovaná mylná doměnka Amíků, jak vypadá Slovensko). :)) PS: Když slyším vandersexxx, tak dostávám nehorázné záchvaty smíchu. :))) PPS: Ona je to dokonce chytrá komedie. SCOTTY DOESN´T KNOW!! ()

AngryPotato

Nejlepší na tom je, že většina městských scén se točila v Praze...žádný Londýn přátelé :) to bylo vše před plátnem...však i ta scéna v tom "italským" muzeu je vlastně naše národní muzeum :) Ale klobouk dolů před nadhledem tohoto filmu, a před dolfíkovským chlapcem :-D ()

ir.hools

Jako když člověk pomine, že Evropa = ČR a Německo (pro amíky) a že to bylo občas lehce trapný...není to úplně nejhorší :D občas jsem se upřímně zasmála a od toho tu takové komedie přece jsou..takže účel to splnilo a hodnotím jako lepší průměr...ten úchyl v tom vlaku byl fakt vostrej :D ()

Midnighton

Teen komedie, ve které je dost poníženo československo. Pár naprosto nevtipnejch scen typu noční podnik apod. Musím ale přiznat, že u "hooligans" a toho efektního francouze ve vlaku jsem se docela i zasmál. Dávám lepší průměr, protože tento druh komedii bývá většinou mnohem, mnohem tragičtější. ()

ButchCB

Na tomhle filmu mě úplně nejvíc bavilo, jak se dá v Praze natočit Paříž, Amsterodam, Londýn, Berlín, Vatikán .... Nicméně mladší bráška Mieke a jeho Adolf show byla vynikající. U mě 3* ()

fritol34

Po několika shlédnutích dávám plný počet, ten ital ve vlaku je čím dál tím víc nechutnej a celý je to skvělý. Fakt už sem to viděl desetkrát a nemám dost. Geflúgekeinen nebo tak nějak :) ()

RomanBond007

Určite jedna z tých lepších a oveľa zábavnejších komédií od roku 2000 :D. Obsahuje veľa podarených scénok, skoro celý film je zasadený do europských krajín (napr. Anglicko, Taliansko, Nemecko, ale bohužial aj Slovensko - ktoré ukázali vo veľmi zlom svetle, aspoň tú diskotéku zabili). Ale i tak dobrá komédia. 70%! ()

Delmondo

Tohle byla pořádně vymaštěná americká komedie. Typicky americkej pohled na východní evropu v tomhle případě konkrétně na Bratislavu. Tam se naše patička dostala po tom co je tam nějakej vošoust odvezl místo do Berlína. Asi je vysadil v Rytmusově Pertžalke jelikož se ty blbci octnou mezi několika paneláky připomínající spíš nějaký cikánský ghetto viz Chánov aby potom co navštíví místní hyper pařbu je Rade Serbedžija ve škodovce pikapu odvezl do vytouženýho Berlína. Kdybych trpěl radikálním patriotismem zřejmě bych film zničil a zahodil ale naštěstí jsem jakž takž normální solidně jsem se u toho potlemil. Film je vlastně jedna velká rarita na začátku to rozpálí na podiu nabuzlej Matt Damon, potom chce v Paříži Vinnie Jones rozbít držku Jakubu Kohákovy, Serbedžiju jsem už zmiňoval a navíc zde uvidíte blonďatýho deutsche Jákla kterak ve snu klátí holku hlavnímu hrdinovy. Je to sice šílenost ale zábavná. ()

PatrikP4

Eurotrip je slabší odvar Roadtripu který se my líbil rozhodně více... Scott Mechlowicz je prostě nesympatický.... ()

BrusVejn

Podarená komédia o mladých pre mladých, ktoré sa v dnešnej dobe už netočia. Segment s Bratislavou je mimochodom veľmi podarený. ()

LencaN

Překvapivě dobrá blbůstka. Spíše pro mladší diváctvo, ale i jako odrostenec jsem se bavila. Nejvíc potěšila scénka s mincí a Miroslavem Táborský... "Tak a teď si otevřu vlastní hotel!" :D sem tam to bylo lehce infantilní, ale o to lepší byly ty opravdu povedené skeče, vtípky a narážky. Evropa očima náctiletých Američanů zde vypadala jako "sbírka podivností". Děsně mě bavilo sledovat dokonce i české tváře objevující se na scéně a poznávat česká zákoutí představující různá evropská města. Šikovní filmaři, vystačili si i s málem. ()