Britannic (TV film)

Britannic

Drama / Romantický / Akční / Válečný

Velká Británie / USA, 2000, 94 min

• Malarkey

Efekty - strašný, ta loď vypadá opravdu úchvatně, animace počítačové hry v roce 1998 by vypadala líp. Příběh - debilní, na všech frontách. Herecké výkony - nechápu co tam dělá John Rhys - Davies. Zařazení - drama, romantické, akční, válečný? ani jedno, Hlavně je to velká sračka.(3.6.2009)

• Wacoslav1

A zase jedna zetkova vylizanost na tema co tu uz parkrat bylo jako jediny pozitivum lze uvest Bruce Payna ktery se mi jako tradicne libil jinak dalsi katastrofickej film co se sam katastrofalne pohrbil(16.9.2012)

• Orlau32

Na to, že se jedná o skutečnou tragédii z r. 1916 - t.j. 4 roky po Titanicu to mohlo být lépe natočeno. Byla 1.světová válka a na moři se odehrávala nejedna tagédie. Ovšem jako "odpad " bych to neklasifikovala ! Bylo tam málo nápadů, bylo tam málo akcí a dost mi vadila i ta skutečnost, že mladá herečka, která hrála vyzvědačku (asi Amanda RYAN), tam lítala po palubě s revolverem jako s nějakým rohlíkem. Za odvahu tuto událost zvěčnit dávám 2*.(14.5.2009)

• dr.horrible

Viac už sa Titanic vykradnúť nedalo.Aspoň že je to sranda(16.4.2013)

• Pejpr

Místy mě bavil Shakespearovský motiv zakázané lásky, ale kdyby jenom nebylo tolika stupidních scén.. Jinak o skutečném potopení Britannicu nevím vůbec nic, možná proto mi unikly historické nesrovnalosti.... Ale došlo mi, že tím kulometem to torpédo asi nezastavil :D(2.3.2009)

• - Spoiler: Ve filmu může za potopení lodě bomba, podle oficiálních zpráv však Britannic najel na námořní minu, což způsobilo jeho potopení, a to přibližně za 57 minut. (Nach)

• - Kromě Britannicu měl Titanic ještě jednu sesterskou lod a to Olympic, která měla také havárii, ale nepotopila se. (Janzic999)

• - Loď se měla původně jmenovat Gigantic. (rafix)