John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

mzss1

Rozhodně nejlepší komedie, která kdy byla natočena se Schwarzeneggerem. Příběh dost jednoduchý, film nenudí, má tu dost dobrých vtipných scén, hudba příjemná, film působí v některých scénách i dobře jako drama. Akce mohlo být trošinku více, ale to je jen detajl. 90% = ***** ()

kingik

Tohle je dost špatný film. Režijně je to nezvládnuté, scenáristicky jednoduché, herecky bezradné, ale pár světlých míst se tady najde, i když Schwarzenegger mně vždycky víc seděl jako drsný akční typ, a ani mně není známo, proč se do tohohle nemotorného kousku uhodil. Vždyt ani moc dobrých vtipů zde není. Vše špatné zde navíc podtrhuje naprosto ubohý konec s kousající fretkou. STRAŠNÉ!!! Pane Reitmane, čekal jse od Vás víc, ale děkuji a Váš film o ničem, už v podstatě nikdy nepotřebuji vidět. ()

Snorlax odpad!

Pokud někdy spáchám hrdelní zločin, žádám, abych byla utracena. On by se mohl najít nějaký sadistický bachař a chtít mi promítat tuhle "komedii" s velkým Anabolem. Tomu říkám trest nejvyšší. ()

LION-MR.T

Je to sice od Reitmana,ale nedosahuje to takových kvalit jako Dvojčata,Schwarzenegger hraje dobře,konec trochu padá a humuru obývá a není to jako u Dvojčat. Arnold je pěkný prkno s těmi dětmi,ale to je to dobré,protože,kdyby hrál psychologické eso,od začátku,nedočkali bychom se jeho výbuchů. Každé dítě má něco do sebe,ať chytrý sen gynekologa,nebo dvojčata. ()

Kothy

Arnold Schwarzenegger tentokrát šlápl trochu vedle. Tyhle role mu moc nejdou... "Kluci mají penis a holky zase vagínu." :D ()

predators

Pohodová komedie z mateřské školky, kterou "koučuje" guvernér Kalifornie, Arnie. Sice nám neukáže mnoho ze svých fyzických předností, ale občas jsem se zasmál. Je to prostě pohodovka...:-) 70% ()

Trajektt

Tak už podruhé jsme mohli vidět tuto horu svalů v komediální roli. Tentokrát si zahrál policajta, který se snaží usvědčit jednoho z hlavních bossů drogové mafie. Ale proto, aby se mu to povedlo se musí vydat do jednoho vidláckého městečka, kde každej holub na střeše zná každýho holuba na jiný střeše a kde každej ví, když se něco šustne. A proto se musí vetřít do místní školky, kde má pracovat pod jiným jménem manželka tohoto nelítostného zloducha. Jediná cesta, jak se tam dostat je, že se musí stát vychovatelem místní nevycválené mládeže. A tím začíná zábavné dobrodružství s drogovou zápletkou a s nespočetně velkým množstvím vtipných situací ve kterých Arnold, hordubal z hor předvedl, že umí pobavit i v jiných rolích než jsme byli zvyklý z jeho kamenných tváří v Terminátorovi či když šermoval s mečem jako sekáč, mekáč v Barbaru Conanovi. Za originální námět a za povedené Arnoldovy patálie s malými dětmi dávám 100%. ()

nash.

Mohl bych ty čtyři hvězdy obhajovat s tím, jaká že to byla nápaditá metafora krize středního věku s řadou trefných postřehů. Nebo ocenit hluboký vhled do nitra muže znechuceného současnou společenskou situací a ve světě upadajících morálních hodnot nacházejícího vnitřní klid na nečekaném místě. Nebo nějakou podobnou pitomostí. Skutečnost je mnohem prostější. Po letech jsem se zkrátka u reprízy téhle rodinné oddechovky bavil víc než u většiny současných komedií. A s odstupem čtvrt století dokonce uznat, že Arnoldovi se odskoky do říše komedie povedly. Těžko by našel lepší způsob jak převrátit naruby a shodit všechny terminátory, komanda či predátory. Anebo mi prostě ten film jen sedl do nálady. ()

PetrPan

Snesitelná blbina na nedělní odpoledne. Odpadových kvalit Juniora nedosahuje stejně jako téměř dokonalosti skvělých Dvojčat.  První akční půlhodinka je povedená a následné kočkování s děckama snesitelné. Člověk se u toho teda moc nezasměje, ale ani jsem se nekousal nudou. Trapně se pak cítím spíš u dnešní hyperkorektnosti vs hysterie z ní, kde by Arniemu partnerku zcela jistě dělal/a černá/ý transgender  nebo by děcka nesměla ve školce namalovat duhu. ()

WANDRWALL

Ne každý policajt může řešit velké případy. většina plicajtů řeší právě malé případy a i v nich se dokáží pěkně motat a pak je ty případy tak popletou a pomotají, že divák je rád, když si pro něho přijedou peřkupníci drog, rychl mu vysvětlí oč jde a on pak jen na oko dělá, že jde po nich. ()

Rocky62

Arnie není špatný herec, ale sedí mu jen role drsňáka v roztrhanym zakrvácenym tílku s naběhlými žílami na bicepsech, v těchle rolích nemá konkurenci, ale nápad obsadit ho do role komedianta a ještě k tomu policejního, to byla hovadina mimořádného kalibru. Arnolde zpátky za kulomet! ()

Bachy

Jasně, že je to za 2, protože jde o maxiptákovinu, která se ještě navíc zle nepovedla. Ono to taky Reitmanovi s komedií vyšlo jen občas. Ale i přesto je Kindergarten Cop must-see záležitost. Je tam Arnie s dětma a řve na ně! No tak, na co jste ve svých filmových snech čekali? A žadný takový, že sem Arnold nepatří bla ble blo....Arnold patří všude! Není to tumor at all. ()

Chrustyn

I takový akční hrdinové jako je Arnie si občas potřebují odpočinout od toho všeho střílení. Není to zlé ale není to prostě pravý Arnie. ()

Zazie

Průměrná komedie, která jakž takž pobaví, ale v hlavě nezůstane. Jenom nechápu, proč obsadili zrovna Arnolda. Vždyť tam neukáže jediný sval! ()

heyda

Arný a malý děcka??? Proč ne? :-)))) Funguje to. Mírně nadprůměrná komedie, takže určitě k deštivému večeru fajn podívaná. ()

anais

Arnold působí mezi dětmi nepatřičně. A vtipně. Když jsem to viděl jako dítě v kině, přišlo mi to dokonce napínavé. Dnes je to prostě dobrá komedie, rozhodně nejlepší, co Arnold s Reitmanem natočil. A pro děti si nedovedu představit lepší thriller! ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)