Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

Xpojntman

Jennifer Lo je sexy a super, ale i s docela dobrým namětem a ranařem Ice Cubem Anacondu moc vysoko nevytahne. To tu měla ona a Kari Wuhrer málo odvažných scén. ()

adamix

Kedysi bolo toto pre mňa niečo ako MÚMIA, ale z prostredia dažďového pralesa. Po veľa rokoch neskôr som si to opäť pozrel a keď som tam zaregistroval vyhasnutú oscarovú hviezdu a komediálne trio Lopez-Cube-Wilson a videl ich v smrteľnom strachu z predigitalizovanej CGI anakondy, hneď mi to doplo... ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 4,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 39% , Audience Score - 24% | FDb.cz - 56.4% | HODNĚ podprůměrné béčko, které nemá co nabídnout: žádné napětí, žádné postavy, žádné alespoň dobré herecké výkony, dobrý děj - ne a k tomu hrozné efekty... Ovšem nejhorší z obsazení byl seriózně Jon Voight - co to mělo být? Nejpřijatelnější byl asi nakonec Owen Wilson a možná Ice Cube, i když oba byli stěží průměrní. A JLo BYLA sice hezká, ale to co hrála za sh*t (ostatně jako vždy), v tom ji ta pohlednost rozhodně nepomohla. Fakt blbost, proto nemůžeme dát ani ty 2*... 30% ()

Blazkowicz

Stejně jako uživatel The Maker, ani já si to neodpustím: Anakunda! Tak to bychom měli a zpátky k filmu. Obsazení je hodně naprůměrné, zato film jako celek je hodně podprůměrný. Režie ještě ujde, ale nějak mi tam chybělo něco, co by mě vtáhlo aspoň trochu do děje. Hodinu čumět na lidi na jakési lodi, jak skáčou co chvíli do vody a občas z ní někdo vyleze zpátky, no to fakt nebaví. Až se ukáže špatně udělaný had, který vypadá jak gumová žížala, tak konečně opustí loď a dál už jsem to moc nesledoval. Dokonce tam i někdo zmagoří, ale to bylo úplně zbytečné. Nejlepší z celého filmu je hned úvodní scéna. 2-* ()

PlysovyMacko

Aj keď beriem do úvahy, že hady sa v skutočnosti takto nespravaju, stále je to mega blbosť. Triky nič moc a nájde sa tu aj pár nechutnych scen (prehltnutie človeka, vyvrátenie rozkladajuceho sa človeka). Nechápem prečo išli do džungle s takou kocabkou a prečo v pohode išli do vody (ako poznamená jedna postava, je tam kopec pijavic). JLo už má lepšie role. ()

Tominni

Anakonda je sice až překvapivě dobře obsazený film, ale výsledek za moc nestojí. Vlastně zaujme především mladou J Lo v upnutém tílku ve vlhkém amazonském pralese, takže část diváků sleduje spíše JLo, než samotnou anakondu, která se počítačově stejně příliš nepovedla. Není se čeho bát. ()

booom

No nic moc...už na začátku jsem s musel smát když Jennifer Lopez "kdesi v amazonii" v luxusním hotelu! serfuje na netu!!! Jediný plus je exkluzivní slizák John Voight. ()

worm14

Je to tuctové, je to béčkové, ohrané a plné klišé, ale místy docela prča. Takových filmů s tajemným zvířetem je fakt hodně. Navíc hlavní hrdinka mi byla od pohledu docela nesympatická a ani ostatní to svými výkony nezachránily. Otázka je proč se na to člověk kouká/koukal? Byl sem asi mladej a blbej a navíc na nově tehdy nic jinýho asi nedávali... ()

Cechyno4

Hvězda za krásnou tvářičku JLo jinak tu není co hodnotit. Náměty hororů a horory obecně v kterých figurují zmutovaná zvířata jsou strašně slabé. A tady to nebude jinak. Chvílemi jsem se bavil, ale horor má strašit. Tohle byl spíše dobrodružný film. ()

moviepill

No nejakého toho napätia som si užil, ale bolo toho málo. Počítačové efekty takmer mizerné, Jennifer Lopez nemám rád. Jon Voight od začiatku jasný záporák. Jediný kto stojí za zmienku je Ice Cube. A jedinou peknou scénou tohto filmu je tá s Indiánmi v závere. Podpriemer. ()

Hruskovice

Zpěváci by měli zpívat a herci zase hrát, do prdele proč některý nemají nikdy dost a fušují do věcí, který jim nejdou. Jennifer Lopez opravdu nevystojím a to ani jako zpěvačku ani jako modelku natož HEREČKU ! No a každopádně jelikož mi příroda blízká a mám rád, když zvířata vítězí nad člověkem tak dám 2/5 ale víc po mě nikdo nemůže chtít. ()

gotham

PROČ hraje takový pan herec jako je Jon Voight v takový tupárně ??? No asi kvůli prachům. Jinak už podle toho, o čem to je, a podle toho, že hlavní role hrají pseudohvězdičky", které nevědí jestli mají ,,zpívat" či ,,hrát" , se dá očekávat, že žádný majstrštyk to asi nebude. 30% ()

swinevenca

Béčkový, možná až céčkový a špatně trikový béčko, který si pořád udrží dost politický korektnosti a nechá přežít černocha, co je schopen přišpendlit osmimetrovou anakondu krumpáčem. A vůbec, copak anakonda, ale Voight. ()