Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

Iwus.ka

Vždy bylo mým snem vypravit se do džungle, ale spoustou dokumentů jsem byla přesvědčena, že to není až tak dobrý nápad. Kdo by řekl, že je tam tolik nástrah? To si tak jedete po řece a támhle na vás vybafne banda domorodců, pak zas nějací senzacechtiví dokumentaristi s vyšinutým průvodcem. Jeden by řekl, že bude mít klid. Jenže to není to nejhorší. Prý tam močály obývá hrozně nebezpečná Anakunda. Údajně má ale moc ráda lidi a je hravá. Já už bohužel na takové blbiny nejsem. ()

V_erus_h

Tohle je pro mě klasika.. Viděla jsem to ještě jako úplně malá, do toho mi děda před spaním vyprávěl pohádky o anakondách, takže tenhle film mě zkrátka musel zaujmout.. A navíc hady prostě miluju.. :D.. Pokaždé, když ho dávají v TV před půlnocí, musím ho nostalgicky zkouknout.. Takže jo, je to béčko s každým coulem, ale jedno z těch, co se dají v klidu bez nudy vidět.. ()

bk81

Slušné béčko, u jehož sledování čas hezky uteče.Mám ty gigantické monstra rád a tohle patří k tomu na co se dá koukat. Narozdíl od Boa vs. Python. ()

otík

Poměrně zdařilá anakondí požíračka v čele s naprosto čistě záporáckým Jonem Voightem a ani příliš nevadí, že děj je zcela předvídatelný. Notně digitální anakonda sice přežije všechny lidské nástrahy, na Ice Cuba však prostě nemá. ()

SeanLSD

Ako urobiť z Bčkového filmu Ačkový ? Kedysi boli diela o prerastených beštiách a ľudožrútskych tvoroch všetkého druhu veľkým a drahým ťahákom Hollywoodu, na ktorom sa vyzúrili mnohí schopní ľudia s nápadmi. V 90. a nultých rokoch však už poznáme rafinovanejšie spôsoby zábavy a nadrozmerné hladné všeličo sa stalo doménou televíznej a video produkcie, pričom výsledky tomu zodpovedajú. Vždy ma zaujímalo, prečo musia byť tie filmy tak neuveriteľne blbé, keď by pritom mohli byť tak strašne zábavné – a popritom ešte aj zamyslením nad zázrakmi a schopnosťami prírody. ANAKONDA je práve takým filmom, po akom som vždy volal, sledujúc všetky tie stupídne a pritom ani nie smiešne kraviny - nevyzerá lacno, nie je hlúpa, funguje, šliape a baví - a dokonca sa dá aj zapamätať vďaka výbornej dusivej atmosfére, vlhkej, horúcej, hnijúcej džungli, a niekoľkým lahodným detailom. Vo svojom žánri o veľkých žravých obludách je tým, čím TWISTER medzi katastrofickými filmami, ktoré sa v tom istom období stali rovnako degradovaným žánrom. ()

Rockwood

Sotva jsem viděl tenhle film, vzpoměl sem si na staré béčkové horory a jak všichni sedí a napjatě čekají. Napjatě asi z toho důvodu, že se rádi dívají na kraviny (s prominutím). No tohle by mohl být kandidát... ale spíš na tu "kravinu" (s prominutím). ()

zombkiler

Popkornová klasika, která mě (dříve) docela bavila.Johna Voighta sem viděl už v lepších filmech, Jennifer Lopez i v daleko horších takže z toho vyplývá, že nejlépe hraje masožravý miláček publika - Anakonda. ()

bartias

Béčková vyvražďovačka v hlavní roli s přerostlou digitální anakondou. Zpočátku se snaží budovat tajemnou atmosféru, která je ale v čudu hned, jak se had objeví. Jennifer Lopez ještě není tou sebevědomou sexy vílou, v jakou se proměnila později a ty triky taky nic moc. Průměrná podívaná s krvavě řádícím monstrem, která neurazí ale ani nijak neoslní. ()

SoolenJV

Krystalicky čistý B-movie. Pitomé postavy, ještě pitoměji zahrané (JLo a Ice Cube obsazení snad jen proto, že byli ve své době hvezdami, Jon Voight sice dobrý, ale ta "lecterovská" stylizace je až příliš zřejmá), podivné efekty, místy dost zmatený střih. Ale koneckonců - tohle je přesně ten film, který patří do kategorie "tak blbý, až je nakonec geniální." ()

Nivenx

Pamatuji si jak kamarádi říkávali to je skvělý horor, musíš anakondu vidět a tak jsem byl tenkrát docela na těšený, že mě odrovná, ale totální nuda s hrozným zpracováním bez jakéhokoli napětí, či akce na kterou bych si rád zavzpomínal. 15% ()

Columbus

Velice pekny a napinavy akcnak z be produkce. Dobry pokracovatel becek z osmdesatych let, ktery me ani na okamzik nenudil. ()

fantoci

Jestli máte strach z hadů tak se na tenhle film klidně podívejte protože to co v něm hraje není had to obrhad. Chcete vystrašit sousedovi děti? Anakondou to určitě nedělejte protože byste je mohli zabít. Film je plný hrůzných šokujících scén a nechutností jako třeba včel v krku a tak. Já osobně bych na Amazonku jel jen s partou lidí které dobře znám mají nervy z oceli a velkou životní pojistku ()

Kjůkíí odpad!

Ani sladká Jennifer Lopez, kterou jsem mimochodem skoro ani neidentifikoval jak JLo, nezachrání evidetně strašný námět. Že se ti režiséři nepoučí, všechno s netvornými stvůrami přerostlých rozměrů, co zabíjí lidi jak na běžícím páse, končívá v koutech dvd půjčoven, zapomenuto, zaházeno. S rozpočtem 200 milionů dolarů a se změněným scénářem, respektive přepracovaným, by se možná dalo natočit něco na 3 hvězdičky. ()

maxxxim odpad!

Ech (nie neberte to ako niečo záporné, z čoho si na prvý pohľad dedukciou vytvoríte obraz akým smerom sa bude asi môj komentár uberať, no nevylučujem ani to, že máte pravdu už v úvode - len mi zabehlo nič) celkom pohodka, ak ste na odvykacej kúre pre nadmerné požívanie marihuany, či makových buchiet, ktoré vám spôsobili prinajmenšom šedý zákal, toto je filmik práve pre vás. Tým chcem povedať, že Jennifer bola asi v hmotnej núdzi, keď sa dala zlákať na marný boj s otcom Angeliny a hlavne gumenou Titanoboa cerrejonensis. Dvestometrová náhražka poctivého hada je výsmechom darwinizmu. Zuby ako mamut, aj tiger šabľozubý je oproti nej plyšový tichošlápek. Dej je tiež riadne premyslený do posledného detailu, z čoho vyplýva že v konečnom dôsledku, nebudete vedieť na čom ste. Štartová reakcia tej gumenej srandy je na úrovni Bolta, ak nie ešte lepšia. Samotná zápletka je zápletka s veľkým Z, tak vám zapletie hlavou, že až. Najviac si ale cením úplný koniec filmu, ktorý by dokázal konkurovať aj Petrolejovému princovi, či okolnostiam sprevádzajúcich púštnu búrku na konci minulého storočia. Dobre? ()