Ti druzí

• Španělsko Los otros (více)

Grace žije se dvěma dětmi ve velkém domě a čeká na manželův návrat z války. Její sluhové musí dodržovat zvláštní pravidla - žádné dveře v domě nesmí otevřít dřív, než zavřou předchozí, protože děti trpí alergií na denní světlo. Starší Anne začne mluvit o jednom hrozném dni v minulosti a jakémsi chlapci, který s nimi bydlí v jejich ložnici. I Grace si pak všimne zvláštních zvuků a hlasů v domě a chce požádat o pomoc kněze. Pak se ale setká s manželem a všechno se dramaticky změní. Grace bude muset uvěřit neuvěřitelnému a postavit se strašlivé pravdě... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

toomm

Skvělý důkaz toho, že i bez krve a masakrů se dá natočit perfektní horor. Výborná Nicole a úžasná atmosféra diváka děsí celý film. Film graduje nečekanou a zárověň zapadající logicky přijatelnou pointou, což je pro duchařiny jasný plus, který ve vetšině filmu tohoto subžánru chybí. Jednoduše paráda, která patří do top 200. ()

Spielbergo

Možná bych dal víc * kdyby mi jeden inteligent ještě než jsem to viděl nevyblil konec... Možná ale taky ne. zas taková sláva to není. ()

Cechyno4

Ta atmosféra je fascinující a napětí se dá krájet. Duch staré ženy mě dost viděsil. Pointa a rozuzlení je dechberoucí. Na konci jsem z toho nechápal. Tohle není tuctový film. Je originální. Skvělé. Pro mě ve všech ohledech za 5 hvězdiček. ()

benyy

Piata hviezdička za koniec. Uff. To nečakal asi nikto. Wow. Sila. Hlavne scéna s dcérkou a bábkou. Fuf. No neuveriteĺné. Stojí za zhliadnutie už len kvôli pointe. ()

Kate Austen

Tak toto ma úplne dostalo+koniec-neuveriteľne geniálny a prekvapivý, najvyššie hodnotenie má nielen za celý film, za perfektný výkon Nicole Kidman, detí a ostatných, ale vôbec aj za neuveriteľnú pointu, jednoducho WOW !!! ()

Cannonball

Celym filmom sa tiahne posobiva, vzrusujuca a napata atmosfera. Dobru reziu doplnaju dobry herci hlavne vyborna Kidmanova. Skoda, ze vychutnat sa to da len raz rovnako ako Siesty Zmysel. ()

Rill

Úžasnej horor, žádní zombíci ani jiné nestvůry a musím se přiznat, že jsem se bál. Nicol Kidman to hraje dokonale a film jako takový je velice pěkný! ()

pidalka

Poprvé jsem to nemohla dokoukat strachy. Podruhé už jsem si to pustila za světla a obklopená kamarády. To už jsem to dokázala skousnout a dokoukat celé. U konce mi málem vypadly oči strachy, ale bylo mi Nicole hrozně líto, takže jsem nakonec brečela jak malý dítě. Tohle je prostě horor s velkým Há. ()

moviepill

Keď nejaký film atmosférou a dejom prekoná Šiesty zmysel, tak sa niečo deje... Ultimátne strašidelný, delikátny horor s Nicole Kidman, ktorá podľa mňa dýchala na Oscara tak, že sa až zamlžil... Škoda, že si to Americký filmový inštitút nevšimol. 100-percentný horor! ()

Demoiselle

Vynikající záležitost. Tajila jsem dech do poslední vteřiny. Nicole byla úžasná a všichni ostatní také. Takový film mne baví! ()

zdeci

Nemusím vychrtliny, i když jsou to jen duši, no ale tady to Nikole jako mrtvé vražedkyni celkem sedlo. Akorát mi přišlo, že to nebylo pořád ještě ono - 70 %. ()

blanic

Vynikající Nicole Kidman táhne na svých něžných bedrech toto strhující komorní dílko, při němž jsem se několikrát velmi slušně lekl. Ale musím uznat, že i výkony ostatních herců včetně dětí příliš nezaostávají. Celý příběh je už od začátku napínavý, což diváka příjemně usadí do pohovky, aby přečkal poněkud rozvláčnější (ale nezbytnou) střední pasáž a vychutnal si výborný závěr se skvělou pointou. Baví mě, když mám připraveny dvě tři varianty rozuzlení a nakonec to dopadne úplně jinak. Škoda, že jsem na tom nebyl v kině. ()

davistercz

Extrémně děsivý film s krásným koncem.I když to není zas tak takový horor, na některých místech jsem byl vyděšen k smrti,že jsem to musel rozdýchávat... snad nejlepší horor, který jsem viděl. ()

laple

Pohled z druhé strany. Kdo by čekal, že mrtví mají strach z živých stejně, jako živí z mrtvých? Ale jen do té doby, dokud to o sobě neví. Překvapující rozuzlení supernapínavého psychohororu. Příběhu, kterému všechno věříte. Nechala jsem se vtáhnout a skvěle jsem si to užila. ()

Nowasek22

Konečně po dlouhé době horror, nebo spíš thriller , který diváka zaujme něčím jiným, než jen zbytečnými loužemi krve. Film si diváka získá ihned svou jedinečnou atmosférou. Výborná kamera, bezchybná režie a v hlavní roli neodolatelná Nicole Kidman tento vynikající snímek jen dotváří v jeden z nejlepších thrillerů. Jasných 5* ()

Clee

Trochu sem to tusil uz od pulky, ale to nic nemeni na tom ze je to hodne paradne natocenej film. Osvetlovaci se tu museli vazne vyblbnout. ()

maky_h

Horor kterému není rozhodně co vyčítat ! Neotřelý a dobře zpracovaný nápad, podobenství k Šestému smyslu je patrné až ke konci filmu a vůbec mu neubírá. Velice milé charaktery postav plus skvělý herecký výkon od Nicole Kidman, který nás neustále nutí měnit názor na to kdo je vlastně příčetný. ()

Horor Ti druzí se dočkají remaku

Horor Ti druzí se dočkají remaku

13.10.2020

Nicole Kidman a návrat k hororu?

Nicole Kidman a návrat k hororu?

16.05.2011

V několika kouscích tohoto žánru si už zahrála, ale nejlepší z nich byli bezesporu Ti druzí. A zdá se, že se s Nicole budeme opět příjemně bát. Projevila totiž zájem o hlavní roli v nadpřirozeném… (více)

Rachel Weisz se vrací do Egypta

Rachel Weisz se vrací do Egypta

15.02.2008

Ten Alejandro Amenábar je ale tajnůstkář! Tvůrce Těch druhých a oscarového Hlasu moře o sobě dlouho nedal slyšet a teď se najednou vytasí s historickou podívanou, která se s rozpočtem 73 milionů… (více)

Nicole opět vidí „ty druhé“

Nicole opět vidí „ty druhé“