Ti druzí

• Španělsko Los otros (více)

Grace žije se dvěma dětmi ve velkém domě a čeká na manželův návrat z války. Její sluhové musí dodržovat zvláštní pravidla - žádné dveře v domě nesmí otevřít dřív, než zavřou předchozí, protože děti trpí alergií na denní světlo. Starší Anne začne mluvit o jednom hrozném dni v minulosti a jakémsi chlapci, který s nimi bydlí v jejich ložnici. I Grace si pak všimne zvláštních zvuků a hlasů v domě a chce požádat o pomoc kněze. Pak se ale setká s manželem a všechno se dramaticky změní. Grace bude muset uvěřit neuvěřitelnému a postavit se strašlivé pravdě... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sibskyn

Nebál jsem se nudil jsem se, závěr filmu sice překvapí a parkrát jsem se lekl, ale stejně jsem si v polovině přál ať to skončí. ()

Kečo

Nemam rad filmy s nabozenskou tematikou a celkova pointa tohto filmu mi usla...popravde, raz som bol v napati... ()

Skretule

Velmi povedený a překvapivě propracovaný snímek s Nicole Kidman v hlavní roli, která dodává celé ponurosti jakýsi sterilně odlidštěný rozměr. ()

HennessyVSOP

Pro mě jasná pěti-hvězda. Nejedná se ani moc o horor, spíše o takový velmi temný mysteriózní thriler. Nicole Kidmn oprvé v mé divácké historii zahrála výborně, atmosférra filmu je úžasně hutná, stejně jako ta britská mlha kolem toho domu a ta zápletka, tak ta vám na mysli zůstane ještě hodně dlouho, i když to není první film s podobným tématem. 95% ()

EnneX

Bavilo by mě to nebýt šestého smyslu. Navíc je to celé takové nudnější ano atmosféru to má ale to je všechno pointa je jasná stejně už na začátku, takže vlastně jde jen o to kdy se to provalí nadobro. ()

lady_wiqi

Najlepší horor aký som kedy videla ... Samotná herečka je dokonalá, vie svoju rolu zahrat velmi presvedčivo a myslím si že lepšiu postavu nemohli vybrat. Ja osobne som sa v nej nevyznala bola tajuplná. Mám rada horory v ktorých dej smeruje niekam, ale na konci sa to všetko uplne zvrtne. Fakt ma dojalo ked sa nakoniec dozvedeli že oni sami su tí ktorý strašia iných . Žiadne krváky, vždy som čakala že sa objaví nejaký duch a ja spadnem zo stoličky :D ale stále nič. Síce bola som zo začiatku sklamaná aale na konci to bolo užastné. Milujem také filmy ktoré si pozriem a potom ešte zopár dní nad nimi uvažujem . A tento je jeden z nich :) ()

Krocko

Jednoduché a přitom geniální. Žádná krev a jiné tekutiny, přesto se při sledování tohoto snímku občas podíváte po místnosti, jestli Vás nenavštívili Ti druzí:) ()

suzuk

Tohle je výborná ukázka filmařského nadání. Bez kapky krve a i přesto atmosféra tak strašidelná, že jsem se na to koukla se zatajeným dechem. Nicole Kidman tam předvedla, že hrát rozhodně umí. ()

cirkulace

Tento film jsem si pustil až v hodně pozdí večerní hodinu a za normálních okolností bych pravděpodobně usnul, ale tak mě tenhle film bavil, že jsem zůstal vzhůru ještě hodinu poté. Naprosto vynikající bláznivá Nicole Kidman v hrůzostrašném domě plném duchů. Avšak není to ten typ filmu ve stylu "Amityville, 3:15 zemřeš" ale spíš jako Šestý smysl. Žádný krvák.Tenhle film vás bude mrazivě bavit a zároveň si zachovává prvky typické pro mysteriózní horor. Plných pět hvězd :) ()

klapqua

Veľmi kvalitný snímok pri ktorom mi intenzívne stáli vlasy aj chlpy:)...Jediné čo mi skazilo pôžitok bola máti, ktorá došla práve domov a donútila ma to prepnúť pretože obdobné filmy neznáša (duša neznalá, ach jaj)...Skvelý nápad, skvelé prevedenie, výborná herečka... snáď len ten záver ma trochu sklamal, ale to je už jedno...:) ()

EXwoody

Horory moc nesleduji a když se na nějaký podívám tak mě většinou neosloví, toto je však výjimka, tady se jedna čistě o dokonalou filmařinu.. ()

certiskon

Skvělý scénář, opravdu super film... Celou dobu člověk čeká, že uvidí nějakého ducha a nakonec přijde na to, že těmi duchy byli hlavní aktéři :D miluju filmy, který mi celou dobu oblbujou smysly vším čím se jen dá a nakonec vyjde najevo, že je vše úplně jinak, než zprvu vypadalo... :) Opravdu povedené dílo! Chvílemi sem se přistihla, že sleduji se zatajeným dechem :) ()

misul96

Konečně horor, který nezakládá strach na překrvených scénách a nespoléhá na lekačky v muzice. Hltala jsem ten děj očima a ušima a pěkně sem se i bála, což přiznám. Kidman byla dokonalá, děti výborný a celý film je takový zákusek na dobrý spaní. :-) ()

Kozlowski8

Není příliš co psát. Skoro celý film stále to stejné. Po hodině jsem si říkal, ať je té nudy konec. Atmosféra mi vůbec nepřišla napnutá, bát se nebylo čeho, ale závěr velice působivý. Za něj a za Nikol dávám 3*. ()

nolme

Výborná duchařinka s parádním závěrem, který jsem nečekala. Film na mě působí velmi "jednoduše" (nebo jak to říci) v dobrém slovasmyslu, nejsou tu žádné přehnané efekty, ale přesto je to velmi napínavý film a já ho musím zařadit k mým oblíbencům mezi horory ()

metztlimoon

Hlboká noc a ja doma v obývačke znova "trpím" nespavosťou. Zrazu aha, v telke ide dáky horor, Kidmanka môže byť... No, toto bol len začiatok. Naozaj by mi ano vo sne nenapadlo, že budem z toho hororu taká pos*atá, že sa budem báť ísť potom spať do svojej postele (takže som zostala spať v obývačke;))... Atmosféra filmu je ťažká a hustá, že by sa nedala krájať ani motorovou pílou, všade prítmie a hmla, zamknuté dvere, zatiahnuté závesy, roztomilé rodinné fotoalbumy a desivý personál do každej domácnosti. Ale čo bolo na filme naozaj najúžasnejšie, bol ten zvrat na konci filmu. Bezvýhradne jeden z najlepších a najdesivejších hororov, aké som kedy videla (stále je prvý Shining s Nicholsonom)! ()

Keytt

Nejkouzelnější věcí na tomto filmu je atmosféra, která je ponurá a temná. Ačkoliv na nás za všech stran neútočí strašidelné obličeje duchů či rozpadající se nemrtví, musím uznat, že film nutí ke stálému očekávání a napětí, co bude dál. Spolu s postupujícím dějem, chceme stále víc a víc toho podivně mrazivého prostředí bez slunce a když se nakonec zápletka rozuzlí, jsme fascinovaní bravurní pointou, podobně jako na konci Šestého smyslu. Ještě bych ráda podotkla, že bylo moc fajn vidět Nicole Kidman hrát úplně jiný typ postavy, než na jaký jsem u ní byla zvyklá. Po tomto snímku není pochyb – je to Paní Herečka. ()

okapp

V kině se ke mně tiskla a já jsem hrál nebojsu tak špatně, jak výtečný to byl film. Nicole tímto filmem vystoupila ze stínu trpaslíka a přerostla ho i profesně. Ve filmu nikdo nikoho nenaháněl husquarnou, ale já mohl snímek jasně přiřadit ke své top hororové společnosti satanů, osvícených, kruhů a blairwitchů. Mimochodem, to by byl mejdan, kdo by se koho bál nejvíc ? ()

Horor Ti druzí se dočkají remaku

Horor Ti druzí se dočkají remaku

13.10.2020

Nicole Kidman a návrat k hororu?

Nicole Kidman a návrat k hororu?

16.05.2011

V několika kouscích tohoto žánru si už zahrála, ale nejlepší z nich byli bezesporu Ti druzí. A zdá se, že se s Nicole budeme opět příjemně bát. Projevila totiž zájem o hlavní roli v nadpřirozeném… (více)

Rachel Weisz se vrací do Egypta

Rachel Weisz se vrací do Egypta

15.02.2008

Ten Alejandro Amenábar je ale tajnůstkář! Tvůrce Těch druhých a oscarového Hlasu moře o sobě dlouho nedal slyšet a teď se najednou vytasí s historickou podívanou, která se s rozpočtem 73 milionů… (více)

Nicole opět vidí „ty druhé“

Nicole opět vidí „ty druhé“