PanPyzamo

Toy Story nastavilo laťku hodně vysoko a pokračování mělo co dělat, aby překonalo předešlý díl a překvapivě se tomu povedlo. Animace je mnohem lepší a příběh též. Celkově je zde jedna scéna, která je opravdu luxusní a řadí se dle mého názoru mezi ty nejlepší momenty animovaných filmů vůbec. Pokud jste viděli předešlý díl, tak nečekejte a rovnou se pusťte do dvojky. 9/10 ()

OzzyCobain

Jeden z nejlépe udělaných sequelů, který jsem kdy viděl. Logické a dospělé pokračování příběhu prvního dílu, s inteligentním humorem, skvělou parodií a vynikajím chováním postav. Nic v tomto filmu nepůsobí nuceně, a vše je naprosto přirozené. Skvělá podívaná pro malé i velké. ()

serdehelan

Rewatch 2021. Zo všetkých dielov najslabši záporák, V podstate tam ani záporák nie je. Keď som teraz dal všetky diely za sebou, tak 3 a 4 sú podľa mňa scenáristicky kvalitatívne o level vyššie ako 1 a 2. ()

NiksCZ

3/26 Toy Story 2 (1999) - Druhý díl fantastické série od pánů a dam z Pixaru. Režisér a scénáristé se nyní rozhodli odkrýt kus Woodyho historie, a to se mi líbí. Jinak je příběh vyprávěn zase velice svižně a nenudí dlouhými nezáživnými úseky. Vizuál se během těch 4 let, které uplynuly od vydání prvního filmu, posunul zase opět blíže k dnes již téměř fotorealistické stránce. V tomto filmu nám byly představeny také nové postavy, které jsou výborné. Ať už Jessie, která si prošla mnohým zlým, nebo Stinky Pete, který je absolutně fenomenální twist villain. Zbytek postav se, až na Woodyho, napříč filmem osobnostně moc nikam neposouvá, a nebo ano, ale jen velice mírně. Humor zde zase pobavil, ačkoliv se nejedná o nic tak silného, u čeho byste se váleli smíchy po podlaze. A nakonec soundtrack, ten je stejně fajn jako v prvním filmu a velice hezky doplňuje náladu. Toy Story 2 je stále můj nejméně oblíbený film ze série, ale to neznamená, že by to byl nekvalitní film, ba naopak. Je zde spousta skvělých nápadů, referencí a easter eggů. Nic se nikde nezdá protahované a film velice hezky graduje až ke konci. Postavy stále baví a mají spolu velice hezkou chemii, což mám rád. 8/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Lendak

Existuje iba pár výnimiek, kedy pokračovanie prekonalo originál. Napríklad Terminator 2, Empire strikes back, Aliens a aj Toy Story 2. Jedna z najlepších pixaroviek. Originalita a genialita tvorcov nezná hraníc. ()

epsyn5

Tehdy jsem byl ještě v podstatě dítě, a tenhle film byl fenomén. Výtečný nápad a pro dítě skoro modla...Můj velmi oblíbený animák :) ()

Joneleth

Srandy kopec, nejvíc se mi libila narážka, na Jurský Park; dinosaurus rozhodně moje neoblíbenější hračka a nevím proč, ale výběr věcí do výprodeje mi trochu připomínal selekci z Schindlerova seznamu. ()

m4ynard

Výborné..ešte lepšie než jednotka..v porovnaní s týmto mám chuť dať jednotke 4 hviezdičky. Prepracovanejší príbeh, vtipnejšie. Mal som pocit, že prístupnejšie širšej mase ľudí. Bolo tam dokonca veľa dobrých hlášiek a remindery iných filmov. ()

pavont

Dvojka smelo kraca v slapajach jednotky. Aj ked pribeh posobi dospelejsie nic mu neubera na kvalite. Mame tu skvely pixarovsky pribeh spustu zabavnych scen a dokonca aj niekolko popkulturnych odkazov. Jednym slovom dostojne pokracovanie. ()

saaaky

Stejně jako předchozí film i tento patří k elitě animovaných rodinných filmů. Perfektní scény, humorné a s pěknou špetkou toho správného napětí. Opět Buzz Rakeťák v hlavní roli a opět perfektně odvedená práce. Bravo! ()

kpt.Marťas

Absolutní smršť. Takhle jsem se u animáku asi nikdy neřehtal. Je třeba ještě neco dodávat? Jo a moje oblíbená postava: dinosaurus. A v nepovedených záběrech kreace paní Brambůrkové. Je upřímně jedno kolik mi je, když se zrovna na tohle dívám. A začínám se těšit i bát pokračování. ()

Arren

Dvojka za jedničkou v ničem neztrácí dech. Výborný oddechový film. Nejlepší animovaná série všech dob. Už se nemůžu dočkat trojky. ()

sidthekid

Nemůžu si pomoct, ale tento animák mě nikdy nebral. Viděl jsem ho asi 4x a pořád mám smíšené, rozporuplné pocity... ()