Pavoučí teror

Řidič nákladního auta veze chemikálie a jeden sud mu spadne do jezera. Nedaleko odtud je pavoučí farma, kam týden po havárii přijíždí chlapec Mike. Joshua, který farmu vede, krmí své pavouky cvrčky nachytanými u jezera. Pavouci po nich nejen více rostou, ale jsou stále agresivnější. Když Mike odjede, jeden z pavouků, který utekl, kousne Joshuu. Ten ve snaze se ho zbavit rozbije všechna okolní terária a pavouci utečou... Mikeova matka Sam Parkerová pracuje jako šerif a spolu s kolegou Peterem vytahují z jezera sud. Když Mike zjistí, že je voda kontaminovaná, chce informovat Joshuu, ale matka mu zakáže k němu jezdit. Do městečka se po deseti letech vrací Chris McCormick a zjišťuje, že město je na dně a velká společnost má zájem o koupi všech pozemků kolem města a obnovu dolů jeho otce. Starosta Wade prosazuje zájmy této společnosti a Chris na veřejné schůzi prohlásí, že věří otci, který před smrtí ve svých dolech údajně našel zlatou žílu, a důl odmítne prodat... Mike se mezitím dostane na Joshuovu farmu, která je celá obalená pavučinami, a stopy pavouků vedou do starých dolů. Tam najde kus obrovské pavoučí nohy. Cestou domů si stopne Chrise a řekne mu o Joshuových pavoucích i o tom, že se ukryli v šachtách. Tam už ale zatím začali Chrisovi muži obnovovat práce... Jednoho z pracovníků dolu napadne a sežere obří pavouk. Starosta telefonuje se zástupci společnosti a vychází najevo, že společnost chce v dolech skladovat toxický odpad. Navíc v noci zmizí několik chovných pštrosů, stejně jako v okolí záhadně mizí psi a kočky... Samina dcera Asley má rande s Bretem, ale ten začne být dotěrný, a tak ho Asley vyhodí z auta a odjede. Na Breta a jeho kamarády pak zaútočí obří pavouci. Bret jako jediný přežije a vjede na motorce do štoly, kde se za ním sesype vchod... Chrisově tetě Gladys mezitím zmizí ve sklepě pes a teta najde obrovskou díru ve zdi, která vede do štol. Jde se tam podívat, ale to ještě netuší, že tam číhají zmutovaní a velmi nebezpeční pavouci... (TV Prima)

marvod

Ha ha! Tenhle typ humoru nemám rád a když se ještě nevydaří... Sem tam dobrá hláška či se objevil stařeček s vidlemi, jenže opravdu jen sem tam. Jinak na filmu mě nic pořádně nezaujalo, až na pavouky, ti byli dokonalí, pravda. Jenže ani takováto veledůležitá role neutáhne celý film 45%. ()

ANTYCHRYST

V rámci pavoučího filmu jeden z nejlepších bijáků :) samozřejmě jako komedie. Scénka v obchoďáku je povedená. Celkově pavoučci jsou pěkný, různý druhy, není si nač stěžovat. ()

Knor

Takovéhle oddychovky mám moc rád, Je to jednoduché, legrační s hororovým nádechem. Díkybohu se takové filmečky ještě občas objeví. Je to prostě sranda a když máte dobrý smysl pro humor musí vás to dobře pobavit tak jako mně. ()

Pitryx

Dějově krávovina, jako vždy. Avšak digiefekty poměrně slušné. Sem tam i trocha tej srandy no. Ale jo, budiž tolerováno. Průměrné Béčko. Nova 081007 9127/9509 -------------* Už ten pitomý začátek (spadlý barel), no neviděli jsme to už někde?? Pak směšné efekty „obtisků“ na zdi (19). Já nejsem arachnolog, ale pohyby pavouků byly nepřirozené, i když trikově na poměrně slušné úrovni. Už jsem viděl i lepší, ale i horší filmy. Prima 090501 9128/9504 ()

henrycruel

Dobrý film, spíše taková oddechovka na odpoledne, když venku prší. Já jsem se u toho bavil, ale jen když to beru jako komedii a akční film, pokud bych to měl brát i jako horor, musel bych dát míň hvězd! ()

eFOXsize

Nesnáším pavouky a tady byli vážně odporní (takže asi povedení). Nejsem schopná myslet na jiné věci, v zásadě souhalsím s názorem kOUCOUR a Tom Hardy. ()

Fenris 13

Pavouků se bojím, Pavoučí teror miluji! Tahle hororová komedie mi obrovsky sedne, každé shlédnutí spolehlivě pobaví (zejména bitka pavouka s kocourem nebo "sklízení" pštrosů), miluju ty vřískající a štěbetající potvory. ()

bloody21

přesně komedie? horor? spíš bych to řadil do komedie, některé scenky s těmi pavouky byly opravdu takové vtipné.. ()

subic

To šlo v kinech? Kristova noho... na nějakou video produkci dobrý, ale do kina? Příběh je bláto, triky jsou jak z roku 1990 a na komedii to taky není plně k popukání. ()

waltosin

Dobrá hororová komedie, kde jsou pavouci jenom velcí a dobře skačou a nemusej lítat nebo plavat, jako zvířátka od společnosti ASYLUM! 60% ()