Příroda udeří neuvěřitelně ničivou silou. Las Vegas rozmetá tornádo, severovýchod Spojených států sužují tropická vedra, která provázejí obrovské požáry. Následují prudké bouře a hromobití století. Pro ambiciózní chicagskou televizní reportérku Amy Harkingovou, která čeká ve své kariéře na velkou chvíli, je ale strach z těchto povětrnostních anomálií podružný ve srovnání s hrozícím energetickým kolapsem. Ten by zanechal celou populaci ve tmě, bez jakékoli možnosti komunikace a vystavenou nepředvídatelným nebezpečím... (oficiální text distributora)

Hawkeyep odpad!

Dávám odpad! a už je mi jedno jestli k tomu přispěl dabing nebo ne. Ono když to dabujou dva lidi, tak to z debilního filmu udělá něco neuvěřitenlně nepopsatelného. ()

Heywood

10% zas to, že kdysi existovali novináři, aby hledali pravdu a tu zveřejňovali. Jinak sice milí herci, ale úděsně odpadové provedení ()

yarca

Katastrofický filmy můžu, krásně si při nich odpočinu a vymyju mozek. Ale tenhle se moc nepovedl. Je to takové o ničem, rozvláčné, "tvůrci" by rádi dodali svým hrdinům hlubší psychorozměry, ale nedaří se jim to. Příliš mnoho dějových linek to celé rozmělňuje... Celé mi to bůhví proč připomíná neochucenou ovesnou kaši - jíst se to dá, ale chuť teda nic moc. ()