poster

Stupeň 6: Dny totální zkázy (TV film)

 • Česko

  Šestý stupeň: Dny totální zkázy

 • USA

  Category 6: Day of Destruction

 • Slovensko

  Dni skazy

 • Slovensko

  Superbúrka: Dni skazy

Akční / Sci-Fi / Drama / Katastrofický

USA, 2004, 2x89 min

 • Jayem
  *

  Ozaj koho môže napadnúť dať dokopy v katastrofickom filme problém s elektrinou a dve obrovské búrky alebo ak chcece tak niekolko tornád ( a ešte ktomu 6 stupňa ). Ani nevysvetlili prečo ani kde sa vzali. Vlastne nevysvetlili vôbec nič. A komu si treba pridať otrasné efekty a bečkových hercov. Aspoň sa tu objavil Randy Quaid ako spomianky na staré časy len škoda že tu nebol nadraty ako sme u neho zviknutý. A ta 1* len preto že už som videl aj horšie katastrofické filmy (Marabunta, Smrtiace kobylk(28.8.2006)

 • themic
  odpad!

  To snad ani nemá cenu komentovat, no i když možná radši jo..:) Nechápu troufalost těch lidí co tohle natáčej, naprosto opotřebované téma, nikoho tohle už nezajímá..! Katastrofické filmy jsou v poslední velmy oblíbeným žánrem režisérů, ale jen některým se to podaří dobře a věrně, né přeplácaně natočit... Ani nějak moc nechápu Randy Quaida, proč to v tomhle filmu vůbec vzal?(já bych to klidně vzal):D.. Prostě nic pro co má cenu ztrácet čas... Dva díli, proč? To chce tomu snad přidat na napětí? No nevím a ani radši nechci vědět, viděl sem, pobavilo a stačilo... Možná kdyby natočil dokument o skutečných katastrofách a né o nějakakých smyšlených, udělá určitě líp, vydělá víc peněz plus film bude mít větší úspěch... Tento film vřele NEDOPORUČUJI, snímek pro mě hluboce odpadl... :)(21.1.2007)

 • Pepinec
  *

  Pokud chtěl americký B-team tvůrců katastrofických filmů vystoupit ze stínu slavnějších kolegů a probudit v nás obavu z nebezpečí, které číhá za humny, zvolil špatnou nohu, taktiku a managera. Něco pravdy na tom bude, že bez peněz se do hospody nemá lézt. Vzdor tomu si film očividně našel svoje příznivce, kteří chválí efekty, děj, či postavy. Teď to výjimečně nemyslím nijak zle; kéž by mi také stačilo tak málo...(23.1.2012)

 • Karlos80
  *

  Panebože kolik takových to filmů tu už bylo? Drtivý dopad, Armageddon, Den poté a nebo takových těch německých rychlokvašek. Pořád stejná písnička, takřka bez jakéhokoliv pořádného scénáře ! Buď se jedná o nějaké létající šutry někde ve vesmíru, nebo padající meteority či šílené záplavy a potopy takřka celého světa a nebo teď nakonec v podobě silného tornáda. Pořád stejná písnička a pořád něco neskutečně pitomého až pohádkově laděného. Ze všech stran nás před tím varujou, jak bysme se měli zachovat i v těch nejkritičtějších a nejkrajnějších situacích, ale skutek utekl? Opatření? To se jim to povídá, od stolu a na papíře. Příroda si prostě nevybírá kdy a kde udeří, a Amerika poručit dešti podobně jako to chtěl kdysi udělat slavný Sovětský svaz nedovede a ani nemůže ! Sami jsme viděli poslední katastrofu v podobě níčivé tsunami v Indonésii nebo při záplavách v ČR to bylo keců...! Podřadný film, z nepříliš dobrou dějovou strukturou, z nepřesvědčivými vizuálními efekty, se slabým střihem a s téměř neznámým hereckým obsazením. Jednu hvězdu, jen za snahu autorů trochu pobavit při nepravděpodobných a neskutečně přehnaných scénách, viz třeba auto které projelo tornádem kdy tuším že letadlo jen tak tak přistálo..!(5.1.2007)

 • Jordan
  odpad!

  Keď na to niekto nemá, tak by to skrátka nemal robiť, ani len nepomýšľať na to, že by sa pokúšaľ . . . Toto je príklad toho, ako ľudia bez talentu, bez peňazí, bez nápadu a bez scenára chceli natočiť film v žánri, ktorý už a priori dáva tušiť, že sa nebude jednať o nijak zvlášť kvalitný výkon (no naozaj, povedzte mi jeden katastrofický film, ktorý by stál za to) ale i napriek očakávaniu toho najhoršieho - dočkal som sa ešte horšieho. Príšerná katastrofa. Ani nejdem vymenuvávať, čo všetko bolo zlé ba až príšerné, lebo to bolo úplne všetko. Prvá verzia Dukea Nukema má dôveryhodnejšie a lepšie zvládnuté efekty a grafiku. Prečo, pýtam sa s hrôzou, PREČO ?!!!(21.11.2005)

 • - Natáčelo se ve Winnipegu v Kanadě. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace