Scooby-Doo: Mexická příšera

Scott Jeralds

Douglas Wood

Gigi Meroni

Joe Gall

Scooby Doo versus Chupacabra v dalším dobrodružství Záhad s.r.o. na mě zapůsobil typicky průměrným dojmem. Zkrátka oddychovka, u které se nemusí absolutně přemýšlet.(18.8.2012)

Příjemná podívaná. V animovaném provedení se mě líbily veskrz všechny filmy o Scoobym a jeho partě řešitelů záhad. Tentokrát narazí v Mexiku na spoustu strašidel od chlupaté příšery po příšery z pyramidy a končíce opeřeným ptákem ze kterého se vyklubal robot a poštval proti partě Mystery místní občany. 80%(5.7.2011)

• Carol Pifková

Fúúúú ale toto bol velice slabý Scooby-Doo film. Asi prvý, pri ktorom som musela vstať a ísť sa prebrať studenou vodou, pretože som zaspávala. Tá stará dobrá klasická hudba zo Scooby-Doo seriálov mi tam vôbec nesedela. No vlastne i keď tam nespievali samotné postavy tak tam tých pesničkových pasáží bolo aj tak veľa a tie pesničky ma nebrali. Okrem jednej, ktorá sa objavila, už aj v dákom inom Scooby filme ale nespomínam v ktorom. Táto záhada ma proste nebavila.(6.7.2014)

• Fixa

Scooby-Doo je čím dál tím horší!!! Přestávám mu přicházet na chuť .......... Absolutní blbost se stupidně vykonstruovanou zápletkou. Když už znáte šablonu filmu, tak vás sice vůbec nepřekvapí, kdo za vším stojí, ale důvody proč tomu tak je a snaha do toho vložená, spousta robotů, triků, který by ve skutečnosti financemi překročily blbej pozemek, je prostě absurdní. Nepobaví ani Shagy se svým vyjukaným výrazem a hladovým břichem. Animace není vše, vážení ! PS: I pro děti je to zbytečná pohádka(28.1.2012)

Měl jsem Scooby Dooa rád a tohle jsem viděl snad 3krát ale sám dobře vím že ted už by mě to nebavilo.(31.3.2012)

• - Jedná se o první animovaný film Scooby-Doo, kde Frank Welker nemluví jen Freda, ale i Scoobyho. (t.mon)

• - Pri jednej z naháňačiek si je možné všimnúť, že kino premieta film Legend of the Vampire. Ide o Scooby-Doo a legenda o upíroch (2003). (Carol Pifková)