poster

Scooby-Doo: Mexická příšera

 • USA

  Scooby-Doo and the Monster of Mexico

 • Slovensko

  Scooby-Doo a mexická príšera

Animovaný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA, 2003, 75 min

Režie:

Scott Jeralds

Scénář:

Douglas Wood

Hudba:

Gigi Meroni
 • SeBig
  ***

  Měl jsem Scooby Dooa rád a tohle jsem viděl snad 3krát ale sám dobře vím že ted už by mě to nebavilo.(31.3.2012)

 • Carol Pifková
  **

  Fúúúú ale toto bol velice slabý Scooby-Doo film. Asi prvý, pri ktorom som musela vstať a ísť sa prebrať studenou vodou, pretože som zaspávala. Tá stará dobrá klasická hudba zo Scooby-Doo seriálov mi tam vôbec nesedela. No vlastne i keď tam nespievali samotné postavy tak tam tých pesničkových pasáží bolo aj tak veľa a tie pesničky ma nebrali. Okrem jednej, ktorá sa objavila, už aj v dákom inom Scooby filme ale nespomínam v ktorom. Táto záhada ma proste nebavila.(6.7.2014)

 • Fixa
  odpad!

  Scooby-Doo je čím dál tím horší!!! Přestávám mu přicházet na chuť .......... Absolutní blbost se stupidně vykonstruovanou zápletkou. Když už znáte šablonu filmu, tak vás sice vůbec nepřekvapí, kdo za vším stojí, ale důvody proč tomu tak je a snaha do toho vložená, spousta robotů, triků, který by ve skutečnosti financemi překročily blbej pozemek, je prostě absurdní. Nepobaví ani Shagy se svým vyjukaným výrazem a hladovým břichem. Animace není vše, vážení ! PS: I pro děti je to zbytečná pohádka(28.1.2012)

 • ARI50
  **

  Strašně moc seriálu, filmu a pořad je očem kreslit.(22.9.2018)

 • latvar
  ****

  Příjemná podívaná. V animovaném provedení se mě líbily veskrz všechny filmy o Scoobym a jeho partě řešitelů záhad. Tentokrát narazí v Mexiku na spoustu strašidel od chlupaté příšery po příšery z pyramidy a končíce opeřeným ptákem ze kterého se vyklubal robot a poštval proti partě Mystery místní občany. 80%(5.7.2011)

 • - Pri jednej z naháňačiek si je možné všimnúť, že kino premieta film Legend of the Vampire. Ide o Scooby-Doo a legenda o upíroch (2003). (Carol Pifková)

 • - Jedná se o první animovaný film Scooby-Doo, kde Frank Welker nemluví jen Freda, ale i Scoobyho. (t.mon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace