Scooby-Doo: Mexická příšera

USA, 2003, 75 min

Scott Jeralds

Douglas Wood
  • Momo_desu

Fúúúú ale toto bol velice slabý Scooby-Doo film. Asi prvý, pri ktorom som musela vstať a ísť sa prebrať studenou vodou, pretože som zaspávala. Tá stará dobrá klasická hudba zo Scooby-Doo seriálov mi tam vôbec nesedela. No vlastne i keď tam nespievali samotné postavy tak tam tých pesničkových pasáží bolo aj tak veľa a tie pesničky ma nebrali. Okrem jednej, ktorá sa objavila, už aj v dákom inom Scooby filme ale nespomínam v ktorom. Táto záhada ma proste nebavila.(6.7.2014)

Měl jsem Scooby Dooa rád a tohle jsem viděl snad 3krát ale sám dobře vím že ted už by mě to nebavilo.(31.3.2012)

• Fixa

Scooby-Doo je čím dál tím horší!!! Přestávám mu přicházet na chuť .......... Absolutní blbost se stupidně vykonstruovanou zápletkou. Když už znáte šablonu filmu, tak vás sice vůbec nepřekvapí, kdo za vším stojí, ale důvody proč tomu tak je a snaha do toho vložená, spousta robotů, triků, který by ve skutečnosti financemi překročily blbej pozemek, je prostě absurdní. Nepobaví ani Shagy se svým vyjukaným výrazem a hladovým břichem. Animace není vše, vážení ! PS: I pro děti je to zbytečná pohádka(28.1.2012)

• Tuax

Tenhle příběh Scoby Doo a jeho přátel se mi zase jednou příliš nelíbil. Bylo to takové slabé ve všem, akce nazáživná, honičky bez lepších nápadů a hudba strašně pomalá, nevýrazná na takovouhle ztřeštěnost. Celkově mi to přišlo málo zábavné. A zase hlavní potvora prováděla věci, které s ohledem na její podstatu nebyly vůbec možné a je to takové věšení bulíků na nos. Hlavní dvojka zase až moc ujetě ustrašená... Mexikcý příběh mě zklamal. 3/10(17.4.2013)

Příjemná podívaná. V animovaném provedení se mě líbily veskrz všechny filmy o Scoobym a jeho partě řešitelů záhad. Tentokrát narazí v Mexiku na spoustu strašidel od chlupaté příšery po příšery z pyramidy a končíce opeřeným ptákem ze kterého se vyklubal robot a poštval proti partě Mystery místní občany. 80%(5.7.2011)

• - Pri jednej z naháňačiek si je možné všimnúť, že kino premieta film Legend of the Vampire. Ide o Scooby-Doo a legenda o upíroch (2003). (Momo_desu)

• - Jedná se o první animovaný film Scooby-Doo, kde Frank Welker nemluví jen Freda, ale i Scoobyho. (t.mon)