Spider-Man 3

• USA Spider-Man 3
USA, 2007, 139 min

Nesmělý student Peter Parker stále bojuje jako Spider – Man proti zločinu. Stále je zamilovaný do kamarádky Mary Jane Watsnové, která právě získala hlavní roli v muzikálu Vzpomínky na Manhattan. Přestože si Peter užívá přízně lidí, médií i Mary Jane, kterou se chystá požádat o ruku, nad jeho životem už se opět stahují mraky. Z meteoru, který dopadl nedaleko místa, kde trávil romantický večer se svou láskou, vyleze černý sliz a přilepí se k jeho mopedu. Uprchlý trestanec Flint Marko, který chce získat pro svou těžce nemocnou dceru Penny peníze na léčbu, spadne na útěku před policií do testovací jámy, kde právě probíhá experiment s demolekularizací. Ta promění jeho molekulární strukturu a smísí ji s pískem na dně jámy, čímž dá vzniknout zcela nové bytosti, Sandmanovi. Navíc je tu Harry Osborn, který Peterovi vyčítá, že mu přebral Mary Jane, a také věří, že Spider – Man zabil jeho otce. Petera, který se dozví, že vrahem jeho strýčka mohl být Flint a nikoli Carradine, se zmocní černý sliz a jako symbiont ho zcela ovládne. Peter se začíná měnit. Jeho síla, energie, ale bohužel také agresivita rostou a jeho temné já ho postupně začíná ovládat. (TV Nova)

Stingray

Co je moc,to je moc. Přeplácaný,přepostavovaný podobný jako čtvrtej Batman...taky dělám,že neexistuje a u Spideyho mi nezbyde nic jinýho. ()

Iker..

Spiderman se mi nikdy moc nelíbil a po předchozích dvou (pro mě hodně průměrných) dílech , jsem čekal , že mi Spiderman 3 nic moc nenabídne , ale kupodivu třetí díl bych hodnotil jako nejlepší , i když musím přiznat , že je trochu přehnaný , ale takový už je komiks . Docela pěkně udělané pokračování , 4 hvězdičky tomuto dílu rozhodně patří ... ()

Figuto

No, mohlo to být temnější, Venomovi se mělo dát více prostoru. A tak třeba někdy v nějakém remakeu za několik let. Celkem všechny 3 díly nenudí, vysloveně nenadchnou, ale celkem dobře se dají opakovaně sledovat a to je tedy docela dobrý výsledek. ()

TOMASINI

Trochu jsem váhal s hodnocením mezi 2 a 3 hvězdičkami. Příhlídnu-li k celkové výpravě, trikům apod., tak se přikláním ke třem hvězdičkám. ()

el.bee

Ajaj...Spider man už získal k těm svým super vlastnostem ještě nový vohoz. Prosím!!! Už nikdy nedělejte třetí pokračování čehokoliv! U filmů jako X-mam, Spiderman spíš. Děkuji všem světovým režisérům :D ()

Ospalek

Taková blbost jako stinná stránka svého skrytého rozzuřeného já může vážně napadnout jenom američany. Maguire se možná stal "správným" Spider-manem, ale do třetího dílu bych bral radši trochu víc akce a ty dojemné chvilky... Těch jsme vyděli už dost v předchozích dvou dílech. :-) ()

xladik

Viděno: Rusko - Moskva - zdejší kino palace.Vzhledem k jazyku jsem ležel smíchy. " ČELOVĚK PAUK", v půlce filmu odešlo 30 lidí, zbytek se držel jestli to co vidí je opravdu pravda....Film zdaleka nemá takové kvality jako předchozí díly.pro mne otřes ()

oleg121

Ani jednotka a dvojka mi veľmi "nechutili", no aspoň obsahovali skvelé vizuálne efekty a akčné scény. A tu to akosi nešliape. ()

TeryCurly

Nevím, jestli na mé hodnocení má vliv, že jsem snímek viděla poprvé až teď. Každopádně jsem už od začátku měla pocit, že se dívám na béčkovou komiksovou adaptaci s do očí bijícími počítačovými triky. Na druhou stranu pět let není taková doba, aby mě to fackovalo takovým stylem. Samozřejmě by někdo, mohl namítnout, že film netvoří jenom počítačové efekty (i když jde o komiksovou adaptaci, kde jsou triky podle mě stěžejní), tak co tu máme dál?! Příběh?! Ten je jeden velký alibismus, protože podle amerického vzoru i ten největší zloduch má v sobě kus dobra a stejně tak i ten největší klaďas v sobě nosí i temnou stránku. Charaktery postav se v tomto filmu mění častěji než jarní počasí a evropský divák se může na konci jenom cynicky smát, když si všichni společně popláčou. O pokusu ukázat Tobeyho Maguira jako sexy symbol se tu ani rozepisovat nebudu, protože to je škoda slov. Je to velká škoda, protože tenhle film kazí dojem i dvou předchozím. ()

TONYNKO

Neviem čím to je. Možno nostalgiou z detstva, ktora mi nedovoli dať menej než 5. Samozrejme, že chapem opravnenu kritiku. Raimi film dosť naťahuje, niektore momenty ( dialogy ) su vazne jak keby ich natačal Raimi nafetovany. Ale ja som tieto momenty ignoroval a film som si dokonale užil :-) 9/10 ()

sovel

Jo jo, kvalitka klesa, moc uspěchané, snaží se toho stihnout opravdu max. protivníků jak nasráno. Chudák Petr, horší 4 si ale přesto zaslouží. Ps. škoda, že venoma takhle odbyly to je námět min. na jeden movie. ()

KristKrist

Třetí díl o spidermanovi se dle mého názoru vůbec nepovedl. Jednu hvězdu za dobré efekty,to bylo asi tak všechno. Možná to nemá daleko ke dvěma hvězdám,ale dám jednu. Tohle zpackali. ()

lineker

Škoda serii s tímto hrdinou jsem měl vcelku rád. Ovšem jak už to bývá, vše podstatné již bylo řečeno v prvních dvou filmech a na trojku už toho zřejmě moc nezbylo. Bere se tedy kde se dá ať už od kolegů, či z prvních dvou serií. Vznikla "splácanina" , kterou nad vodou drží dva hlavní představitelé a snůška triků. ()

Michalski

25% - Chápu že Amíci jsou Amíci a nikdo jejich svobodné a hrdé myšlení nenaruší, ale tohle už trochu přehnali. Nápad s "Dark" Spidermanem není špatný, ale pochodující průvod, balónky, famfáry a pavoučí můž letící kolem plápolající americké vlajky za mohutného potlesku občanů New Yorku je už trochu omletý a přehnaný "americký" kýč. ()

Kathykat

Pro mě blbost, ječící ženské a záchrana města, dobro zvítězí nad zlem, bla bla :D Nemůžu se asi na takové filmy dívat, 2* ()

Kathleena

Mě to prostě nebavilo, přestože jsem nečekala zázraky tohle bylo zklamání. Příliš dojemný, příliš trapný a nudný....Ale je fakt, že Tobey mi jako spiderman nesedl už od jedničky. ()

Sam Raimi a třetí světová válka

Sam Raimi a třetí světová válka

02.03.2016

Joseph Gordon-Levitt je Sandman

Joseph Gordon-Levitt je Sandman

19.12.2013

Nepleťte si jej s „přesýpacím“ záporákem ze Spider-Mana 3. Tenhle Sandman je vládce snů a pochází z komiksové série napsané kultovním fantasy spisovatelem Neilem Gaimanem (autorem Hvězdného prachu).… (více)

Pokračování, pokračování, pokračování

Pokračování, pokračování, pokračování

10.03.2012

Zdřímněte si u televize s Neilem Gaimanem

Zdřímněte si u televize s Neilem Gaimanem

04.09.2010

Sandman je komiksový fenomén. Samozřejmě nemyslíme přesýpacího recidivistu ze Spider-Mana 3. Sandman, kterého stvořil fantasy spisovatel a komiksový scénárista Neil Gaiman (foto), je Pánem snů,… (více)