Judy24

Pro Anglii mám prostě slabost. Zejména pak pro anglický humor a tihle tři chlapíci (a The Stig!) si s ním umějí skvěle pohrát a ještě do toho tak zvláštně zamotat auta, že na konci vůbec nemám pocit, že jsem se dívala na pořad, který je hlavně o autech. Je zvláštní, že se na Top Gear můžu koukat znovu a znovu, i-když mi trvalo hodně dlouho, než jsem pochopila, k čemu je převodovka. Top Gear je prostě zábava plná skvělých nápadů, vtipů a aut. Na závěr bych chtěla vyseknout poklonu kameramanům - to, co předvádí je neuvěřitelné. Jenom oni umí natočit skákající Mini Cooper (Olympijský speciál) z lyžařského skokanského můstku z tolika skvělých úhlů, že mám pocit, jako bych tam byla. P.S. Opravdové křestní jméno Stiga, je The. ()

picusis

Velice zábavný pořad o autech s chlapíkama, kteří to prostě umí. Vždycky se u toho dokážu pobavit a ještě něco zjistim o nových autech. Jeremy, Richard a kapitán Šnek jsou borci a ještě k tomu Stig. ()

LadyPig

Ne, že bych tento seriál vyloženě vyhledávala, ale když to zrovna běží v televizi, mrknu na to. Většinou jsou tam hodně zajímavé věci :) Seriál jako stvořený pro milovníky aut. ()

snebka

Nejlepší motoristický pořad všech dob ! A navíc zraje jako víno. Když jsem se díval na 1.sérii tak to byl jen nadprůměrný automobilový magazín. Hodně se to zlepšilo po příchodu Jamese Maye a posledních pár sérií je fakt AWESOME :D . A doufám, že ještě dlouho bude . 98/100 ()

sima275

Občas když to běží na COOLU tak si to pustím (asi tak 1 za měsíc) a většinou v pátek večer. Zaujalo mě jak tam jel Atkinson v té Kie Ceed to bylo opravdu povedené. Někdy jsou tam dost zajímavé osobnosti. Docela se mi líbí testování a zkoušení aut. Občas v některých dílech by mohli by mohla být moderátorská trojice lepší. Jinak super automagazín takže 80%. ()

wena.wigwam

Není lepší "motoshow"! Naprosto dokonalá záležitost od BBC. Skvělá parta moderátorů (ač naprosto rozdílnejch, dokonalá souhra), neomezenej rozpočet BBC, úžasná kamera - co víc si přát! Vše už tu bylo řečeno, zaslouženejch 95%. ()

Petus

Jeremy rules. A May s Hammondem mu v tom zdatně sekundují. Aneb parta tří týpků, kteří se neřízeně baví a ještě jim za to platí. Až se v příštím životě narodím, chci být součástí téhle party. Jako podavač ubrousků, nosič kafe nebo prostě jako cokoli. ()

fojtas

co dodat. nejsledovanější show celé planety, neomezený rozpočet, neomezená představivost a pro nás petrol heads naprostá povinnost! ()

topi80

Pořad, jehož každý díl má to nejvznešenější poslání. Odpovědět na nejdůležitější otázku, která hýbe světem: "Které auto je nejepší?" Nápaditá a vtipná podívaná, které vládnou výborní průvodci. Jízlivý Jeremy Clarkson, infantilně škodolibý Richard Hammond a flegmatický glosátor James May. Ti mezi sebou soutěží v těch nejpitomějších disciplínách, dělají si naschvály a všechy testy dotáhnou až za hranici nepředstavitelné absurdnosti. Nejsehranější trojka od dob Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého. ()

Kukolar

TG zaujal i mňa, človeka čo donedávna ani netušil čo sú kone a točivý moment. I napriek tomu, že najlepšie auto je podľa nich Range rover, potom Range rover a až potom Range rover, tak i napriek tomu ma toto baví pozerať. Bezpochyby sa týpci do áut vyznajú, o čom svedčí ich súkromná zbierka automobilov, no TGje skôr show ako auto-moto magazín (čo nezazlievam). Superautá, šialené testy a vzájomné vtípky moderátorov vytvorili ojedinelú show, ktorá baví masy ľudí. ()

Shitonit

V autech se hrabu odmalička, vím o nich hromadu věcí, přesto mě nikdy nepřestanou udivovat pořady jako je tenhleten, ve kterým se člověk může dozvědět obrovskou hromadu nepotřebnejch píčovin od lidí kteří na tom nasekaj maj-lant. Jasně že na to lidi čuměj. Kdyby ale místo toho čumění na televizní obrazovku šli něco dělat, tak za několik století poctivý práce maj pořádně zajímavou káru, proháněj ji po autobánu, slastně se v ní šťouraj a nemusej slintat v křesle uprostřed zaprděnýho obyváku. Abych tomu dodal hřebík, viděl jsem částečně asi dva díly, vůbec mě to nepolíbilo, hlavní protagonisti jsou slizouni a asi i teplomilové. ()

Zombiepod

Anglický humor, excelentná trojica sprevádzajúca programom, a to najlepšie z auto-moto sveta, čo televízia za celú svoju existenciu vypľula. Každý diel má svoje čaro, kde si prídu na svoje či už autíčkari, alebo milovníci humoru, zábavy a adrenalínu. ()

Scraffy

Parádny a zábavný program, ktorý je tak dobrý hlavne zásluhou trojky (Clarkson, May, Hammond), ktorá sa k sebe hodí a sú spoločne veľmi dobrý. Nemám čo vytknúť. ()

Jan.Cada1

Spíše než samotný pořad Top Gear, který mimochodem není vůbec špatný, tak si do oblíbených dávám speciální díly Top Gearu - jako jsou Patagonský, Botswanský, Olympijský, Botswanský speciál atd. Ve speciálech je totiž jedna věc co klasickému Top Gearu chybí - totiž cíl. Ve standardních dílech vždycky představí moderátoři vůz, nějaký parádičky, rozhovory, závody... Ve speciálních dílech se však snaží překonat různé, někdy i dosti nehostinné (Amazonský prales, polární kruh) prostředí. Celkově trio Clarkson, May, Hammond miluju. Fungují spolu naprosto skvěle a to je i důvod, proč to spolu táhnou i v The Grand Tour. Speciální díly Top Gearu musí prostě vidět každý! ()

Adámo

Nejlepší pořad o autech na světě a pro mě i nejlepší televizní show. Miluju auta, k tomu i britský humor a lepší moderátory než Clarksona, Hammonda a Maye najít nemohli. Když chci vypnout, pobavit se (a třeba trochu procvičit angličtinu), zapnu jakýkoliv díl Top Gearu a nikdo mě od něj nedostane. Nemusím doslova souhlasit se vším co tam řeknou, ale protože se u všeho ostatního válím smíchy po zemi, je to úplně jedno. =)))) Jak zde už bylo řečeno, Top Gear je perfektní i jen jako zábavná show (nikoliv jen show o autech). To co tam ti tři předvádí musí bavit každého. p.s. Objektivně nejlépe udělané recenze aut jaké jsem kdy viděl. Perfektní kamera, hudba, střih... A ty jejich Challenges, Races a How hard can it be? - nikdy jsem se tak nebavil =)))) Fifth gear a podobné variace tomu nesahají ani po paty. | 04/2010 ()

Proust

Všetkými vetrami ošľahaný Jeremy Clarkson predstavuje na britských ostrovoch jednu z legiend, ktorý to od práce pre rodinnú firmu dotiahol až k sformovaniu dnes zrejme najsledovanejšej televíznej motoristickej relácie Top Gear. Spolu s "fešným" Richardom Hammondom a patriotickým Jamesom Mayom priťahujú k obrazovkám každú epizódu na 384 miliónov ľudí po celom svete. V porovnaní s konkurenciou Top Gear prináša úplne nový prístup k pomerne jednotvárnemu formátu motoristických programov, ktorý spočíva v angažovaní takmer absolútnej tvorivej slobody jednotlivých moderátorov. Výsledný produkt potom rozhodne stojí za zhliadnutie. Kde inde možno spoznať klady i zápory vzrušujúcich výtvorov popredných i menej známych výrobcov automobilov? V ktorej inej televíznej šou možno nájsť toľko nonšalantnej radosti z objavovania, rýchlosti či súťaživosti? Ktorá iná trojica prezentujúcich dokáže v človeku vyvolať tak silný pocit spolupatričnosti a nostalgie ako táto? Inými slovami, zámer posunúť (častokrát) nudné testovanie smerom viac k divákovi vyšiel BBC dokonale, a to nemožno, i vzhľadom na verejnoprávnu podstatu britskej televízie, označiť inak než za úctyhodný počin. ()

pride

Nalepší seriál všetkých čias, a to nielen kôli tomu, že som veľký milovník áut. Bezchybný britský humor v kombinácii s nalepšími(občas najhoršími) autami sveta. Reportáže ktoré vám berú dych ich prepracovanosťou kamery, zvuku, hudby a Clarksonovho hlasu. Hamond slušne sekunduje a caiptain slow je nenahraditeľná súčasť tak dokonalého týmu. Občas neviem či mám plakať alebo sa smiať na tých kúskoch čo tam stvárajú. Dokonalá vec ,ktorú budem večne milovať. Dal by som aj 10 hviezd keby sa dalo. ()