Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Threepwood

Mám rád sérii Prciček,ale tenhle díl je už jiný.Pitvořícíse hlavní hrdina imituje Williem Scotta jak se dá,ale to mě nestačí a navíc jeho postava není natolik nosná aby sám utáhl celý film-mě vadil už od začátku a ani na konci mi nebyl o moc příjemnějsí.Ovšem těm co mají nejradši z původní série postavu Stiflera se film líbit nejspíš bude.Celý film pro mě zachraňovala přítomnost Eugena Levyho,který je jako pokaždé nejvtipnější. ()

Kathien°

Jo, tak když jsem předchozí díly omlouvala, tohle jen tak neukecám... Sice jsem se párkrát zasmála, ale už je to trochu trapný.... Neměli to už natahovat, měli skončit, když to byl trhák ()

Bounded

APP Band Camp jsem si pustil, protože jsem chtěl vyloženě zabít čas a nepoužívat mozek. Nevěřím, že už jsem teenagerovským komediím odrostl, věřím, že to prostě bylo jen tak hloupé. Hlavu jsem si vypláchl dobře. Dostalo se mi scénáře tak obyčejného, že je škoda, že patří k filmu s označením American Pie. Jednu hvězdičku si po právu zaslouží jenom Jimův táta. Jedinou opravdu vtipnou scénu z filmu je totiž: "We didn't have MTV when I was growing up." ()

Judy24 odpad!

Nejpromrhanějších 70 (nebo kolik...) minut mýho života. Ty nejblbější vtipy, ti nejhorší herci a ty nejstupidnější nápady nacpané do jednoho filmu. PROČ??? ()

Ogrb

Z direct to video pokračování Prciček je tohle ještě docela zlatý, na regulérní díly co šly do kin to samozřejmě nemá, ale já osobně jsem se bavil srovnatelně se Svatbou. Odpady si šetřete až pro další díly... 5/10 ()

Kariya

Tohle je třeba mnohem lepší než předchozí. Děj má alespoň nějakou formu, není to tak trapné jako předešlý brak, ale nechat si ve filmu vrznout asi třináctiletého kluka - v americkém filmu??!! To bylo opravdu moc. A konec naprosto ultrakatastrofálně trapnej. ()

Bezda22

V hloubi duše jsem pořád tak trošku puberťák a tyhle kraviny mě prostě neskutečně baví. Mladej Stifler je tady celkem povedenej. U tohohle jsem se upřímně bavil. ()

Godhaj

,,Tihle vymaštěnci si začali!" ,,To není pravda pane, upozornili jsme ho, že musí nosit rádiovku, a on udeřil Brendana do genitálií." Tohle už nemá s původními Prcičkami nic společného, jen sem tam se objeví pár narážek na minulé díly. Postavy jsou veskrze nesympatické v čele s úlysným bráchou Stiflera, který vůbec nemá charizma svého starší bratra. Jediná koukatelná postava je Elyse, která je alespoň trochu příjemná, a také Jimmův táta, který už ale také postrádá šmrnc, jako měl v předchozích dílech. Příběh je tristně moralistní a vlastně o ničem. Pár scén je trochu legračních, povětšinou ale převládá nuda. Alespoň soundtrack ještě trochu připomíná minulé díly. ()

Rattlehead

Není to špatný díl, jen bych ubral nechutností a přidal nějaké odhalené poprsí. Sám jsem hrával v dechovce, takže téma dechového orchestru je mi celkem blízké; musím přiznat, že tuten Stifler je pro mě stravitelnější než jeho starší bratr. ()

OL@F

Bylo to strašné,nemělo to nic společného s American Pie až na vykradený soundtrack.Ale nevím proč se mi to docela líbilo... ()

unrocker

No z celé série asi nejhorší díl... Jinak asi 1000x ohraný příběh napraveného prasáka , který se nakonec zamiluje a ještě je hodný!!!! ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)