Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Fat'Fatal

Mladší Stiffler je ale kus hovna... Slátanina, kdy jsem se ani jednou neusmál a jen čekal na nějaký alespoň úsměvný moment... Marně. Neskutečná blbost. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

tEnCo

Na moje veľké prekvapenie to nebolo až také zlé... čakal som voľný pád ako to je pri všetkých dvojkách, trojkách.... a x-tých pokračovaniach (výnimka T2). Eugene Levy je opäť ten "starostlivý a chápavý tatko" a Stifflerov brat kráča v šľapajách svojho predchodcu... no s malou výnimkou... čaká nás happy-end :-) -viete si predstaviť americkú teen-komédiu bez šťastného konca? (PS: Všimnite si objekt túžby "Stiffmajstera" - nepripomína vám jedno "dievčatko" z klipu: Baby, one more time:-D) ()

BLADER

Oproti pôvodným prcičkám slabotina. Inak sa to povedať nedá, tento film nemá takmer nič, čo ma na jeho predchodcoch bavilo. Ale zase, minca má dve strany - stále je to ešte celkom vydarený videozlepenec, v ktorom sa svetlé chvíľky nájdu. Keby to bolo v kine, slabé, ale keďže je to len na videu, spokojnosť. Tak trochu. ()

hlína odpad!

Když vezmete suchej hadr, tak ať ho ždímáte jak chcete, už z něj ani kapku nevyždímáte, to se dřív poserete. Jestliže prnví díl American Pie byl hadr jakžtakž mokrý, další pokračování byla sotva vlhká, tak tohle je naprach dehydrovaný hadr podávaný v instantním prášku... ()

Alexandre odpad!

Je mi líto, ale tahle série mě nikdy ničím nenadchla. Co na tom všichni vidí? Možná hezké holky, to se musí nechat... Ale pokud jde o film, tak nic jiného než odpad dát nemůžu. Na první díly se ještě dalo koukat, ale točit další a další je podle mě už úplná zbytečnost. Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je pro mě nehorázná volovina. ()

Psycho.R

Už to nejsou prcičky, je to jedna z těch lepších teen komedií, ale celkově hodnotím 35%. Kdyby to nebylo pod záštitou American pie, šlo by dát i 50%. Takhle ale nižší hodnocení :) ()

TomasRichtr

Z těch pokračování mimo "hlavní trilogii" je tohle nejlepší... sice 3* si to asi nezaslouží, ale film jsem viděl třikrát, takže to prostě nemůže být tak hrozný. Arielle Kebbel je fakt roztomilá. ()

ZnalecH

Když to tak řeknu, tak je to první díl bez "hlavních postav" Prci, prci, prcičky... No a bohužel je to znát. Přesto ani v tomto dílu nechybí humor a bylo spoustu momentů, kdy jsem měl výbuchy smíchu. ()

Likan7

Za 20 minut přesně víte, co se stane, kdo se do koho zamiluje a jak to celé skončí. Tak alespoň doufáte, že ta výplň mezi začátkem a koncem bude nějakým způsobem vtipná nebo alespoň nebude trapná. A naneštěstí, nebo možná naštěstí to není ani jedno. Člověk by řekl, že tu budou alespoň ty nádherný nahý holky, ale ani to tu nakonec nebylo. Prcičky bez původní party stojí prostě za starou belu. ()

Karajda

Tenhle díl se sice naprosto odlišuje od těch předchozích, ale to mu podle mě neubírá na zábavné stránce.. ani toto pokračování prciček nebylo nudné.. je pojat uplně jiným směrem, ale srandy je tam taky kopec.. prostě Prcičky stále pokračují:) ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)