Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Madsbender

Akciou a parodickými momentami plne nabitá haluz s brutálnym obsadením, brutálnym zasadením, burtálnymi zombie a brutálnou brutalitou. Neskutočne originálne spracovanie v štýle 70.-tych rokov, lietanie končatín a spŕšky krvi na všetky strany, to je moje! Skvelá práca, Rodriguez!! Guilty pleasure môjho života! ()

sheen

Odporné ale zábavné, až moc zábavné. Nářez hnusnosti, který nám servíruje Rodriguez mě lehce zvedal žaludek jako na horské dráze. Povedený zombie movie, nemá to chybu, jen se nadechnout a naplno se ponořit do zábavy. ()

Disk

Robert Rodriguez svým příspěvkem do Grindhouse projektu dokázal, že stále na to má. Planeta Teror je naprostá úchylnost, kterou si užijí milovníci podobných záležitostí. Roberte, už se fakt vykašli na scénáře svých dětí. ()

Deimos

KINO/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 8/10/// +nádsázka, nadhled, postavy, některé opravdu troufalé scény, některé hudební melodie, herci, dialogy -hudba mi tolik nesedla, ani technický styl filmu, příběh/// Tak tenhle film je tak trošku exot. Mám z toho pocit jakoby Rodriguez chtěl natočit jen takovou hříčku pro zábavu. A to se mu povedlo. Hudba mi v některých částech připomínala hru Doom. Jinak sníměk nabízí spoustu neokoukaných scén a vtipných hlášek./// Celkem 71%/// ()

Cappuccino

Krv, vnútornosti, vytláčanie akné z jazyka & nechutnosti všetkého druhu. Sexy Rose McGowan, cool Freddy Rodriguez, charizmatický Josh Brolin, weird lesbian doktorka Marley Shelton, vajcozbierač Naveen Andrews a.k.a. Sayid a nakázený veliteľ Bruce Willis. Čierny humor, réžia skúseného Roberta Rodrigueza a skvelá pocta Grindhouseom! Čo viac si od masakrálnej žánrovky priať? ()

Ruut

Update 2018: I po letech perfektní. Ani ten Tarantino a jeho koule nevadí. ------ Dokonalá humusárna. Litry krve, hláškující hrdinové, nechutné detaily, morbidní smysl pro humor. Jediné co trochu Planetu Teror shazuje je pasáž s trapným Tarantinem. Ale celkově jsem velice rád že se Rodriguez po několika dětských kravinkách dokázal vrátit v plné síle. ()

S.Quentin QUALE

Špičkovej Grindhouse! Takhle má vypadat béčková zábava. Tuhle estrádu známých xichtů v nejšílenějších rolích ze srdce doporučuju! Btw. mým tajným snem je si taky náklaďákem v plné rychlosti rozšplíchnout zombíka, nejlíp s xichtem někoho z bilboardu! ;) ()

Allien.9

Druhá část projektu "Grindhouse" aneb tak tohle už můj ujetý oblíbenec vážně přehnal. Proti ultra-nechutným a ultra-úchylným pasážím nemám zhola nic, vadí mi však, jak nekonzistentně snímek ve finále působí. Příliš postav, příliš dějových (pod)linek, zkrátka jeden velký krvavý guláš. Jediné, co z "Planety Teror" skutečně stojí za to, je slibný úvod + šílená jízda obrněným náklaďákem kosícím vše, co se mu postaví do cesty.;-) ()

misterz

Nechápem, prečo tento film nemá označenie hororová komédia. Natočené to nebolo podľa môjho gusta, ale zábava tu teda bola. Najviac som sa pobavil, keď maestrovi Tarantinovi odpadli gule :) Zvláštne, ale takmer všade kde si zahrá nejakú vedľajšiu postavičku tak zomrie. Našlo sa tu aj zopár hlášok, takže keď človek vypne a nechá sa unášať vlnou obrázkov tak si film celkom užije. Ale pozor, ide o jednohubku. Obávam sa, že na druhý krát sa divák uzíva k smrti. 65/100 ()

Satan

Je to zvrhlé, je to bizarní, ujeté, brutální, krvavé a zatraceně zábavné. Chtěl bych říct, že *REEL MISSING* a k tomu ještě Sayid sbírající koule, Cherry s M16kou místo nohy, Jeff Fahey hledá tu nejlepší barbecue omáčku, El Wray na minimotorce, Brullis sejmul Bin Ládina a Quentinovi se rozpadá péro...Rodriguez vystřihnul poctu béčkovým horrorům s pořádnou dávkou nadhledu a gore efektů a Planetu Teror si pustíte stokrát radši než do sebe zahleděné Death Proof (které ale má taky hodně co do sebe). [Přesná stopáž: 106 min - Unrated edition] ()

pornogrind

Nadupaná jízda plná akce,hlášek a černýho humoru.Zapomenul jsem hodnotit a komentovat.Tímto to napravuju a číním tak teď po opětovném zkouknutí.Každý to viděl,každý to zná a snad každýho to musí bavit.Dnes už naprostá klasika. ()

sullafelix

žanrovo projekt absolutne nezvladnuty ... horrorove atributy absolutne mizive hraniciace s nulovym stavom.... logiku akcnych scen mozno porovnavat s logikou naslabsich akcnych filmov co som kedy v zivote videl ... obsah a forma dialogov ... radi projekt k najprimitivnejsim filmom co som kedy v zivote videl .... ()

Vančura

Na nové zhlédnutí po letech mi ten film přišel jako vcelku zábavná, leč dosti prostoduchá podívaná. Některé herecké výkony nejsou nic moc, místy mi děj přišel stupidní, a výskyt Willise (resp. jeho postavy) mi zde přišel vyloženě jako trapas. Samostatnou kapitolou je ta puška místo nohy - jasně, je to sranda, ale je to současně tak dementní - jak by asi střílela, když nemačká spoušť? - že mě to tam příšerně iritovalo. Celkově se nemůžu ubránit dojmu, že Rodriguez svého tvůrčího vrcholu dosáhl snímkem Od soumraku do úsvitu a zde už se k němu po 11 letech jen marně snaží znovu přiblížit. ()

Javert

Naprosto skvělá akce plná zombíků, utrhaných končetin, krve a všeho co by mělo správné béčko mít...Vynikající poklona žánru. ()

Vavča

Krásné, stylové béčko s mnoha povedenými fóry, hláškami, tempo akce je někdy hodně zběsilé, násilí velmi syrové, hudba sedí dokonale, prostě pocta béčkovým filmům a zejména zombie hororům, i to záměrné poškrábání filmu, aby vypadal ako starý má svoje kouzlo. Jinak už chápu, proč se ženatý a mnoha dětmi obtížený Rodrigez rozvedl. Rose McGowan je vážně kost. A prosím přítomné aby sledovali film až do konce i po titulcích. ()

k212

Velmi povedené, to každopádně, ale ač je všechno hodně nadsazené, nadhledové a fakt absurdní, měla jsem chvílemi pocit, že tohle je pravý Rodriguez. Že tak to má být, že je mi úplně fuk, že Planet Terror je součástí projektu Grindhouse, který má být tou poctou ujetým horrorům. U Planety teror se člověk prostě baví nezávisle na nějaké koncepci, u bratříčka Death Proof tomu tak není. Možná proto je mé hodnocení v rámci dvojprogramu nižší. - 70% ()

kingik

Je to rozhodně lepší, než Tarantinův nudný "Auto zabiják". Nápadů je zde spousta, ale Rodriguez to dost přehnal a jeho snaha působí jako by chtěl do svého filmu vecpat vše, co tam neměl kolega Tarantino. Není divu, že jeho film působí přemrštěně. Herci hrají vzorně. Rose McGowan byla dobrá volba, ale i obsazení Tarantina, Bruce Willise, Stacy Ferguson a Joshe Brolina nebylo marné. Film nakonec propadl, a když tak o tom přemýšlím, tak právem. Ve výsledku je totiž celkem prázdný. Ne každý je vyznavačem splatterů, a tenhle film jim vzdává poctu. ()

DJ Obelix

Vše podstatné již bylo napsáno, ale musím říci, že nejvíce mě na filmu potěšilo obsazení Michaela Parkse, který si zopakoval svou roli Texas Rangera Earla McGrawa z Od Soumraku do Úsvitu. Pro mě už navždy zůstane dokonalým představitelem stárnoucího rangera se suchými hláškami. Díky Roberte... ()

InJo

Úžasně nechutná, zvrhlá, setsakramentsky zábavná a velmi stylová pocta těm nejpokleslejším brakům. Tímhle odvázaným výplachem se Rodriguez vrátil ke svým skvělým začátkům v čele s Desperadem a podařilo se mu tak (alespoň na chvíli) donutit nás zapomenout na jeho infantilní úlitby (úlety) dětem. Každopádně záležitost jen a pouze pro zvané! 80 - 90 % ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)