Příběh filmu mě upoutal i přes to, že mě tam ukecaný Allen celkem prudil než bavil. Scarlett a Hugh to však celé zachránili a jejich podání je pěkné. Scarlett to zde opět hodně sluší a je radost se na ní dívat. Co se týče komediální stránky filmu, tak ta na mě skoro vůbec nezapůsobila a k smíchu mi zde moc věcí nepřišlo. Jako romanťák je to pěkný a mysteriózní to trochu je díky duchovi zabitého reportéra. Podle mě by se to dalo zařadit i trochu do krimi, když se hrdinka s kamarádem snaží dopadnout tarotového vraha. Já se u filmu nenudil a dávám mu 80% :)(1.11.2014)

Můj třetí Allen, a já jsem opět spokojen. Palec nahoru za Jackmana, a Scarlet mi vůůůbec nevadila. A ten příjemnej tatínek co by mohl být dědečkem (Allen) byl úžasnej! + Ian McShane = 80%(15.11.2008)

Woody, jak jen ty to děláš, že tvé filmy mají takovou vitalitu a svěžest. Přesně takový je sólokapr, působí jako svěží vítr do klišovitých vod romantické komedie. Jeden neurotik lepší než ten druhý (Scarlett a Woody), neskutečně sexy charisma Hugha Jackmana a jedna záhada, která nedá spát ani mrtvým. Originalitě se meze nekladou, a proto i mrtví mohou vstoupit do děje, pokud to přispěje dobrému účelu. Woody nezná mezí a opět je tak trochu ve formě. Lepší než Match Point a opět se soustředící na pestrý vizuální háv, který lze tak snadno dosáhnout v tak kosmopolitním městě jako je Londýn. Věřím a doufám, že Woody k nám bude promlouvat ještě dlouho a až nastane čas jeho odchodu, vrátí se k nám stejně jako zde novinář Strombel a opepří nám život svými nespočetnými dalšími sólokapry…(21.6.2009)

• Damiel

Poté, co WA natočil nečekaně dobré drama Match Point, jsem byl pln očekávání. Ta se bohužel po přehození výhybky zpět do žánru komedie nenaplnila. WA zplodil klon toho, na co jsme od něj byli zvyklí z dob jeho největší slávy, ale bohužel nepřidal nic nového. Scarlett v roli roztržité allenovské studentky je přímo strašná, horší výkon jsem od ní asi neviděl. Fórky samoúčelné, je jich málo a navíc si je WA všechny nakřečkoval pro sebe. Jsem zklamán... :-((14.11.2006)

Výborně jsem se pobavila a moc příjemné pokoukání. Woody perlil, kde se dalo..(16.4.2007)

Nenáročná oddychovka, která si také na nic jiného nehraje. Duchařsko-detektivní zápletka je sice prostinká (v porovnání např. s "Tajemnou vraždou na Manhattanu"), ale svoji funkci plní s přehledem. Určité zklamání lze přičíst na vrub dialogům, kterým chybí vyšší míra říznosti. Herecky je film zvládnut velmi slušně, a to zejména díky ústřední dvojici Allen-Johansson, která se výborně doplňuje. "Scoop" působí jako film, jímž si chtěl režisér udělat radost, prostě nic neřešit a jenom se bavit. 7/10(27.10.2009)

Úžasně propracovný film. Nojo, vždyť je to Woody Allen.(30.4.2010)

Skoročtyřka. Milé a tradiční, ale jakoby bez emocí a bez šťávy.(1.2.2011)

S: "Pozvali nás Fultonovi." W: "Jdeme se vymáchat." Jistě, bazén je dole. S: "Je tu dnes Peter Lyman?" Pan Lyman? Ano, přišel před chvílí. W: "A plavky má jaké barvy?" - S: ??? - W: " Abychom ladili!" ... po chvíli u bazénu po úspěšně zvládnuté filmovačce topení se (S) a opravdické záchraně (H) se k oběma ze zákulisí vrací W: "Slyšel jsem, jak se topíš. Dopil jsem čaj a přikvačil." (...) "To děvče neumí plavat. Jde ke dnu jak závaží. Rodině chybí vznášivost."(6.11.2011)

Tak nějak jsem se rozhodla, že si doplním filmové vzdělání a to tím, že se podívám na filmy klasika, a to pana Režiséra Woodyho Allena. Už jsem viděla asi dva, takže tak nějak vím, co od něj můžu čekat. Typická témata, ale v prvé řadě prvotřídní dialogy, které jsou vtipné, třeba i sarkastické. Toho se mi tady opět dostalo. Woody má zkrátka svůj neotřelý styl. Co mi zde ale trochu chybělo, byl propracovanější a silnější příběh. Zkrátka příběh, který by vas uhranul a dostal. Neříkám, že byl v tomto filmu špatný, to vůbec ne, jen to spíš byl oddechový a nenáročný film, u kterého jsem se sice nenudila a docela bavila, bylo to zajímavé, ale možná jsem čekala ještě něco víc. Herci příjemní, nově objevená múza Scarlett i Hugh Jackman byli fajn. No každopádně se mi film líbil, už se těším na jeho další filmy, protože to je PAN Režisér, který točit filmy umí.(18.6.2013)

Nejoblíbenější herečka + nejoblíbenější režisér = film, který musím vidět. Nezklamal, ale... Od začátku jsem se u něj bavil a užíval si pohledu na své oblíbence. Trošku škoda, že filmu došel dech a nezářil celou dobu. Jeho poslední část již mírně zaostávala. Rozuzlení bych očekával zdařilejší. Přesto je tu dost momentů, které mě potěšily, včetně hereckých výkonů. Scarlett to opět moc sluší, Woody je takový, na jakého jsme zvyklí, Ian McShane je výborný novinářský duch, Hugh Jackman má správnou sympaticky-aristokratickou tvář. Ve srovnání s jinými Allenovkami je to ale průměr.(16.7.2007)

Woody se sice poněkud opakuje, ale mně to vůbec nevadí a prakticky cokoliv mu sežeru i s navijákem.(7.3.2015)

• fallangell

i uzkostlivost a nemotornost se musi umet dobre zahrat a po match ballu je pro me tahle spletenina od Woodyho Allena uderem pod pas. Jako rezisera ho mam rad a jako herce uznavam, ale nevim jestli starne nebo si ve svych poslednich filmech pise spatne role ale vedle zlutozeleneho skorpiona je tohle uz druhy film, ve kterem ho opravdu nedokazu ani vystat. opravdu velka skoda(2.3.2007)

Tak ono se mi to snad v podstatě líbílo víc než Match Point, docela vtipné a Woody byl roztomilý a Hugh krásný. Ale připadalo mi to celé takové nezúčastněné. Hugh hrál jako by ho to fakt nebavilo. Woody už je asi senilní. Jinak si nedovedu vysvětlit to jeho nadšení Scarlett Johanson, která je sice prvoplánově sexy, do jeho filmů se ale vůbec nehodí. Když ji člověk srovná s Miou Farrow nebo Diane Keaton, které sice takovou sexy auru na první pohled neměly, ale byly zajímavé a herecky byly někde naprosto jinde.(31.1.2011)

Woody Allenův (sebe)ironický inteligentní humor je jedna z mála příjemných jistot na tomto světě. Bohužel zopakovat Match point se tak úplně nepodařilo, moje hodnocení ***1/2. Kvůli několika nelogičnostem v příběhu zaokrouhluji v tomto případě dolů.(30.12.2009)

Woody Allen už má za sebou sice lepší filmy, ale ani tomuhle se nedá upřít nápaditost a vtipnost. Herci jsou fajn, příběh typicky allenovský a celé to hodně příjemné uteče.70%(9.8.2010)

Woody Allen je prostě zajímavé v každé podobě, a i když to není úplně ono, i když to místy docela skřípe, tak je to pořád výsledek, za který se nemusí stydět. Z jeho herectví je spíše jen ozvuk a myslím, že je celkem pochopitelné, že už to herecky více méně zabalil. Vybral si zajímavé herce, ale stejně je nejlepší na tomhle jinak celkem průměrném filmu scénář, který je vlastně komediálním thrillerem, jenž funguje. Není to nic skvělého, některé prvky jsou zbytečné, třeba úplné finále, ale myšlenka to je zajímavá a celkem umně natočená.(18.3.2014)

Fešní Hugh a Scarlett v celkem zajímavé zápletce. Ovšem nijak strhující. No a mistr Woody už mi připadl spíš negativním prvkem, což je poněkud problém v jeho vlastním kuse...(28.12.2009)

cim to je ze woody allenovi clovek rad odpusti aj drobne chybicky?(5.1.2007)

zisk v čr : $34,508 návštěvnost : 20,662(3.7.2008)

Nevim čim to je , ale tenhle film me celkem dojal, vubec nebyl spatnej byl nad mé ocekavani ! 3+ to je moje hodnoceni(5.7.2010)