Simpsonovi ve filmu

Simpsonovci FILM

The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 246)

Čekalo se na tuhle filmovou událost snad celé věky, ale jednou to prostě přijít muselo. Problém byl v tom, že tvůrci nedokázali vymyslet příběh, který by na necelou hodinu a půl fungoval. Ono je tedy vidět, že to natahujou jak nejlíp můžou, ale na oplátku právě v té natahované části je tolik skvělých vtipů, že přimhouřit obě oči je prakticky povinností. Simpsonovi ve filmu se prostě povedli na výbornou. Po tolika dílech v seriálu, kdy se člověk diví, kam stále na ty nápady chodí se vyloupl velice povedený animovaný film s excelentním českým dabingem, který pobaví celou rodinu a o to více potěší milovníky nejlepšího seriálu na světě. Stejně jako mě! --- Tati, to není fér zabíjet ryby elektrickým proudem. - Jakožto veliký milovník ryb chci, aby umírali důstojně.(3.8.2007)

Stejně jsem čekal víc, nemůžu si pomoct, ale bylo to málo.............nepobavilo mě to tak jak jsem čekal a doufal, lehce nadprůměrné.(17.8.2018)

Celkom vtipné(23.8.2018)

Parádaplegik. Myslel jsem si, že půjde jenom o jakejsi protaženej díl. Ale tisíc podob spidervepře za to stálo. Harry Poser. S.P.D. a kur… Celý město v báni. :-) Pobavil botoxovej Kent. Mytí talíře v hořícim bytě nevymyslíš. S maxikoulí byla vždycky sranda. Změna plakátu pobavila. Na Al... jašce se do mě fakt dala zima... Bezchybný tleskání Aljaše bylo luxusní. Matt vykrad Sněhurku. Posila dobrá. „Nebylo by to poprvé, co nám z báně utečou." Dobrá jediná volba. Simulace... Grand theft walrus – to bylo mroží. Eskivočko. Velký Homer tě sleduje. Vládní úspěch neměl chybu. Totemy a stromy úsměvný. „Skoč! – Lež – Běž!“ Autosugesce je svině a indiáni vždycky pomůžou. ‘D´oh!’ na tisíc způsobů. Vočko a Barney super. To do-list. Megaskok. Dobře Maggie. Na celovečerák slušný.(18.9.2018)

Miluju Simpsonovi! A celovečerák?! Joo, to já můžu(27.9.2018)

Bylo načase, aby z tak slavného animovaného seriálu konečně udělali celovečerní film. U některých jiných seriálů, když se tvůrci pokouší z něho udělat film to vždycky nedopadne dobře, ale tady ten risk vyšel. Prostě v tomhle filmu je všechno to nejlepší ze Simpsonových, humor, dobrá animace, příběh. Takového fanouška Simpsonových jako jsem já to vůbec nezklamalo.(11.1.2019)

1 17 32 48 60 61 62 63 následující >>