poster

Simpsonovi ve filmu

 • USA

  The Simpsons Movie

 • Slovensko

  Simpsonovci vo filme

 • Slovensko

  Simpsonovci FILM

 • Velká Británie

  The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Externí recenze k filmu (10)

 • FFFilm.name (František Fuka) ***

  "Výsledný pocit tedy poměrně přesně odpovídá pocitu, který byste měli z nepřetržitého sledování tří až čtyř epizod seriálu "Simpsonovi" (a taková představa pro mě osobně není zrovna představou ideálně stráveného večera, ale jiní se na to jistě budou dívat jinak). Což je pořád vtipnější pocit, než…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Mazanec) ****

  "Simpsonovi ve filmu nezklamali. Jsou výrazně lepší a vtipnější než posledních 5 seriálových sezón a na dlouhou dobu tak zavřeli pusu všem pochybovačům. Fanoušci i řadoví diváci se tak budou u filmu bavit navýsost dobře, ale za pár hodin už si z něho budou pamatovat jen pár momentů." (více)

 • Kfilmu.net *****

  "Jako celek ale Simpsonovi ve filmu nelze hodnotit nijak jinak než kladně, protože každý jejich fanoušek i nefanoušek si z kina odnese porci nefalšované žluté zábavy. Léto v kinech nám začíná napravovat pošramocený dojem nepovedených trojek, jsem za to rád. A rozhodně by nebylo na škodu pohrát si s…" (více)

 • Kinema.sk (Kristína Aschenbrennerová) ****

  "Simpsonovci vo filme rozhodne sú ľahkí, svižní, vtipní. Skutočne vtipní. A to aj napriek pár výhradám z mojej strany na funkčnosť niektorých vtipov a trošku zdĺhavému (opatrnému?) úvodu. A fakt krutej a nerealistickej scénke s mývalom a veveričkou. Je otázne, ako dlho si zapamätáte jednotlivé scény…" (více)

 • Metalopolis.net (Miloslav Pokorný) ***

  "Hlavní kouzlo původních Simpsonů bylo vždy v pointách, které člověk nezachytí hned na první pohled a ten, kdo má omezený přehled v určitých oblastech (zejména film), je nemusel pochopit vůbec. Bohužel tento přitažlivý aspekt je ten tam a humorné situace jsou většinou prvoplánové a někdy až trapně…" (více)

 • Mezinami.cz (Barbora Votavová) ****

  "Simpsonovi ve filmu jsou báječnou animovanou komedií. Potěšující okolností je fakt, že zůstali stejní jako v televizi. Ale pokud jste neznalci této žluté rodinky a od filmu budete čekat závratnou psychologickou myšlenku, budete jednoznačně zklamaní. Ano, probírají se zde téma jako ekologie či…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Přiznat, že jsou celovečerní Simpsonovi o několik řádů vtipnější, hezčí a vyváženější, než jejich televizní fragmenty, by bylo kontraproduktivní, ale nakonec tomu tak je. Rozdíl je především v kadenci gagů a samozřejmě také v kvalitě dané suroviny. Autoři na vás pálí jednu narážku za druhou a když…" (více)

 • Nekultura.cz (Martin Strnad) ****

  "Opravdu se film zdá velice krátký a uběhne neuvěřitelně rychle. I přes absenci jakéhokoliv filmového prokreslování postav, koherentního děje či vůbec jakékoliv filmovosti si ale troufáme říct, že to stojí za to. Někdo by mohl takovou strukturu vnímat u celovečerního filmu jako zápornou, ovšem nechť…" (více)

 • Premiere.cz (Pavel Němec) ****

  "Nečekejte, že vám Simpsonovi zvalchují bránici, častěji se budete pobaveně usmívat. Kdysi až provokativní příběhy žluté rodinky dnes působí až mile starosvětsky, a film by se tak dal přirovnat ke koncertu Rolling Stones. Ano, tyhle ikony už mají nejlepší léta za sebou, dostanete od nich ale přesně…" (více)

 • Rozhlas.cz (Jakub Leníček)

  "Simpsonovi ve filmu jsou určitě příjemným zpestřením letošního filmového léta. Mají potenciál pobavit širší filmové publikum a rozhodně se na nich nebudete nudit. Navzdory animované podobě jsou Simpsonovi spíše pro starší publikum (ne že bych si chtěl hrát na cenzora, ale dětem uteče spousta vtipů…" (více)