poster

Simpsonovi ve filmu

 • USA

  The Simpsons Movie

 • Slovensko

  Simpsonovci vo filme

 • Slovensko

  Simpsonovci FILM

 • Velká Británie

  The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Externí recenze k filmu (14)

 • CinemaMagazine.cz (Ondřej Vosmík) ****

  "V kině se nám dostane přesně toho, na co se těšíme (máme-li Simpsony rádi, pochopitelně; nemáme-li Simpsony rádi, proč tuto recenzi, k čertu, čteme?), dlouhé je to tak akorát, širokoúhlá animace dodává fešný velkofilmový glanc a v nabitém kině budou salvy smíchu samozřejmě náležitě epičtější než…" (více)

 • Escape-mag.com (Pavel Kunert) ****

  "Film je napěchován krystalicky čistým „simpsnovským“ humorem, a už proto se z něj prostě musí stát klasika. Všechny postavy mají v zásadě stejnou úlohu jako v seriálu a s výjimkou fanatického šéfa společnosti EPA se ve filmu neobjeví žádný nový obličej. Snad jediné, co bych obsazení vytknul, je…"

 • Filmpub.cz (Aleš Harazim) ***

  "Kdyby tvůrci vybrali z filmu ty nejpovedenější fóry, trochu okleštili zbytečné dějové odbočky a stopáž scucli na klasických pětadvacet minut, mohla z toho být po delší době vynikající epizoda. Zhoršující se kvalita seriálu by si to docela zasloužila. A jak nám Homer sdělí hned na začátku filmu:…"

 • Filmweb.cz (Tomáš Chvála) ***

  "Ve výsledku to celé svižně utíká a je pořád na co se dívat a čemu se smát, přesto souboj kreslených „drzejších“ seriálů převedených na filmové plátno nakonec vyhrává o osm let starší celovečerní South Park, který sice nebyl technicky tak na úrovni, ale měl lepší děj a především pak větší „koule“.…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Mazanec) ****

  "Simpsonovi ve filmu nezklamali. Jsou výrazně lepší a vtipnější než posledních 5 seriálových sezón a na dlouhou dobu tak zavřeli pusu všem pochybovačům. Fanoušci i řadoví diváci se tak budou u filmu bavit navýsost dobře, ale za pár hodin už si z něho budou pamatovat jen pár momentů." (více)

 • Kfilmu.net *****

  "Jako celek ale Simpsonovi ve filmu nelze hodnotit nijak jinak než kladně, protože každý jejich fanoušek i nefanoušek si z kina odnese porci nefalšované žluté zábavy. Léto v kinech nám začíná napravovat pošramocený dojem nepovedených trojek, jsem za to rád. A rozhodně by nebylo na škodu pohrát si s…" (více)

 • Kinema.sk (Kristína Aschenbrennerová) ****

  "Simpsonovci vo filme rozhodne sú ľahkí, svižní, vtipní. Skutočne vtipní. A to aj napriek pár výhradám z mojej strany na funkčnosť niektorých vtipov a trošku zdĺhavému (opatrnému?) úvodu. A fakt krutej a nerealistickej scénke s mývalom a veveričkou. Je otázne, ako dlho si zapamätáte jednotlivé scény…" (více)

 • Metalopolis.net (Miloslav Pokorný) ***

  "Hlavní kouzlo původních Simpsonů bylo vždy v pointách, které člověk nezachytí hned na první pohled a ten, kdo má omezený přehled v určitých oblastech (zejména film), je nemusel pochopit vůbec. Bohužel tento přitažlivý aspekt je ten tam a humorné situace jsou většinou prvoplánové a někdy až trapně…" (více)

 • Mezinami.cz (Barbora Votavová) ****

  "Simpsonovi ve filmu jsou báječnou animovanou komedií. Potěšující okolností je fakt, že zůstali stejní jako v televizi. Ale pokud jste neznalci této žluté rodinky a od filmu budete čekat závratnou psychologickou myšlenku, budete jednoznačně zklamaní. Ano, probírají se zde téma jako ekologie či…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Přiznat, že jsou celovečerní Simpsonovi o několik řádů vtipnější, hezčí a vyváženější, než jejich televizní fragmenty, by bylo kontraproduktivní, ale nakonec tomu tak je. Rozdíl je především v kadenci gagů a samozřejmě také v kvalitě dané suroviny. Autoři na vás pálí jednu narážku za druhou a když…" (více)

 • Nekultura.cz (Martin Strnad) ****

  "Opravdu se film zdá velice krátký a uběhne neuvěřitelně rychle. I přes absenci jakéhokoliv filmového prokreslování postav, koherentního děje či vůbec jakékoliv filmovosti si ale troufáme říct, že to stojí za to. Někdo by mohl takovou strukturu vnímat u celovečerního filmu jako zápornou, ovšem nechť…" (více)

 • Premiere.cz (Pavel Němec) ****

  "Nečekejte, že vám Simpsonovi zvalchují bránici, častěji se budete pobaveně usmívat. Kdysi až provokativní příběhy žluté rodinky dnes působí až mile starosvětsky, a film by se tak dal přirovnat ke koncertu Rolling Stones. Ano, tyhle ikony už mají nejlepší léta za sebou, dostanete od nich ale přesně…" (více)

 • Rozhlas.cz (Jakub Leníček)

  "Simpsonovi ve filmu jsou určitě příjemným zpestřením letošního filmového léta. Mají potenciál pobavit širší filmové publikum a rozhodně se na nich nebudete nudit. Navzdory animované podobě jsou Simpsonovi spíše pro starší publikum (ne že bych si chtěl hrát na cenzora, ale dětem uteče spousta vtipů…" (více)

 • Tiscali.cz (Petr Koten)

  "Pochopitelně i filmoví Simpsonovi jsou plní odkazů na popkulturní, společenské i politické (pesudo)události. A mnohdy i sami na sebe. Některé fóry totiž připomenou ty nejznámější epizody a scénky. Do děje navíc vstoupí každý, kdo ve Springfieldu něco znamená, valná většina z oblíbených figurek je…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace