Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

raelz

Být to díl o 25 minutách, řekl bych - jeden z nejlepších! Jenže tenhle díl má hodinu a čtvrt a v jistých částech mi prostě chybí, když už ne vtipné skeče, tak alespoň ten Simpsoňácký nadhled. Nejdříve jsem dal tři, po několika shlédnutí ale přece jenom ty čtyři dám. ()

illy.cz

jsou to spíše lepší 4, ale jako opravdu skalní fanda prostě pod 5 jít nemůžu...určitě lepší než poslední 2 série.. ()

Stefan_M

Mam velmi rad serial s touto rodinkou. Ale uz na druhy den som zabudol o com to bolo (nie som sklerotik) - prilis malo skecov, co by zostali v hlave tak ako zo serialu. No predsa len 4*. ()

Jakubik

Nejsem žádnej velkej fanda Simsonových ale můžu Vás ujistit, že nešlo o nic převratného ono ani o nic převratného jít nemá jen jsou to totiž jenom Simpsonovi a to bohatě stačí. Liší se pouze velice podařenou animací a délkou místo (25 min se tu bavíte 87 minut) ale pořádně nebylo ani 60 vteřin co jsem se něčemu nesmál. Můžu vřele doporučit. ()

Márduk33

Před tím, než jsem viděl tento film jsem byl až moc naplněn očekáváním, s čím novým by tento film mohl přijít. A to byla právě chyba. Neříkám, že film byl vyloženě špatný, ale já prostě čekal něco víc. Bylo zde několik scén, kdy jsem se zasmál, ale ty byly bohužel občas konfrontovány okamžiky, kdy jsem byl zticha a říkal jsem si, že daná scéna nebo vtip zas tak vtipné nebyly a byly spíše zbytečné, čekané, někdy i trapné. Asi už to tu zaznělo, ale film byl spíše jako tak 3-4 díly normálního seriálu spojených dohromady. Zas tak se to se Simpsonovi ve filmu nepovedlo. 60% ()

Jeand´Boa

Ono to vlastně nepřináší nic nového a většina vám bude už notoricky známá ... Homerovým vztahem k praseti (/humrovi) počínaje, konče tím, jak jeho starší dcera k jeho tuposti a ignoranci cítí odpor a je zakoukaná do muzikanta (/aktivisty, apod.) ... kdepak, nic nového ...ale je to škoda?... myslím, že ne...drží si to totiž klasickou úroveň - vysokou! ... ()

Blaogranas

Filmová verze za tou seriálovou malinko pokulhává, dost možná proto, že vymyslet takové množství vtipů asi není zrovna procházka růžovým sadem. Přesto fanoušci Simpsonových nebudou zklamáni. Pro mě 3,5*. ()

Nšoči

Není to sice tak našlapané gagy, jako jsou některé díly, ale jelikož je to film, tak je to pochopitelné. Docela mi vadilo, že z Homera udělali až přehnaně úplného idiota, ale ostatní členové rodiny nezklamali. Dala bych více příležitostí ostatním postavám. 70 % ()

Afterpoe

Simpsonovi si s filmovým plátnem nerozumí. Okolo několika dobrých gegů, co by vystačily na jeden pořádný televizní díl, nacpali autoři až příliš mnoho mdlé omáčky. Prostý průměr. ()

kamil0606

velmi som sa tesil na Simpsonovcov vo filme kedze milujem serial a bol som velmi milo prekvapeny ze je to poprepchavane bozskymi scenami a humorom od zaciatku az do konca aj napriek tomu ze niektore casti serialu su uz trochu nuda a hlavne ze vobec nasli este tolko humoru aj po 20 seriach serialu . zaciatok bol naprosto famozny a az som plakal od smiechu . neskor sa rozbehol dej a humor sa trosku obmedzil ale stale to bolo fantasticke . sice mohlo to byt dlhsie ale i tak je to pre mna jeden z najlepsich animakov . "Pod touto deskou mám dvě tlačítka. Jedno zásobuje vaše město elektřinou. Druhé vypouští psy.." ()

Utero

Film se opravdu povedl, ale některým vybraným epizodám se i přes jejich 20ti minutovou délku určitě nevyrovná. ()

foundation

Je mi skoro az slabo z toho ze mam ohodnotit nejakych Simpsnov na menej ako plny pocet ale pri filme to tak bude. Rodina Simpsnov sa nikdy nemala pokusat natiahnut svoje genialne 20 minutove diely na celovecerak. Nejedna sa rozhodne o nejake pruser ale mierne sklamanie tu bohuzial je ja ked sa to dalo cakat. Proste Simpsonovci nie su len dalsie vesele kreslene postavicky ktorym staci povedat 3 hlasky za polhodiny a vsetko dookola moze byt len vata kde sa vsetci tvaria veselo a poskakuju hore dole. TO NIE. Simpsonovci boli odjakziva resp. od svojej tretej serie synomymom pre genialny a prakticky neustaly humor v kazdom jednom dieli kde boli veci na seba natlacene tak ze nebol cas na nejake nezmyselne pobehovanie tam a nazad. 20 minut je 20 minut a 80 minut je 80 minut. Ako tu uz niekto dobre povedal rozhodne to nie je to iste ako pustit si 4 diely po sebe. Vyrazne slabsie, menej napadite a niektore veci priamo prevzate z epizod serialu. Aj ked zasa vela vela dobrych veci tam bolo. Urcite sa film snazi splhat k maximalnehu vrcholu ktory predvadza serial ale to sa mu proste nemohlo podarit. Nie je to nicia chyba, ide iba o to ze tito zltasi nikdy neboli stavani na celovecerny film. Velmi prisne by sa to dalo ohodnotit aj na nejakych 60-70 ale to si jednoducho nemozem dovolit u niecoho tak legendarneho :D 80 percent, zazitok skvely ale nie dokonaly. ()

Stíba

Myslím, že hodně lidí netrpělivě očekávalo filmovou verzi seriálových Simpsonů a ve výsledku byl asi málokdo zklamán. "Spajdrvepř" se vryl nezapomenutelně do myslí diváků. ()

Luisis

Pro fanoušky tohohle kultovního seriálu srdce zaplesá.Trojrozměrné rolující pozadí vypadá výborně.Na plátně v kině dobrá podívaná.Je to sranda.Jsou to Simpsni, ale něco tomu chybí, proto jen 4 hvězdy.Jsem fanoušek, nemůžu jinak - 85% ()

Dimo

Je to nečekaně zábavné dílo, zcela bez hluchých míst. A to jsem čekal nastavenou seriálovou kaši. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!