Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

fleshbekr86

na celém filmu je naprosto jednoznačně nejlepší soundtrack Klause Badelta, toho týpka, co složil hudbu k pirátům z karibiku (přesně tak, on, ne Hans Zimmer, u kterého je Badelt pouze dlouhé roky zaměstnaný). Želvy hláškují a mydlí se hlava nehlava, ale k dokonalosti mi něco chybí, možná snad sympatičtěji nakreslené želvy, jako to je v novějším seriálu z r. 12,13 ()

cinema_cz

Snímek nabízí nenáročnou zábavu s infantilní zápletkou, ale i se spoustou digitálních efektů, akce a pubertálního humoru. 40 % (Ci 01/2008, str. 103) ()

adamix

Ten dej je nič moc a celkovo je film strašne uponáhľaný a akcia je oproti animovaným seriálom len čajík. Vizuál a efekty sú však famózne a detailné zábery na korytnačích hrdinov sú dychberúce. Po technickej stránke dokonalosť, ktorá môže konkurovať dnešnej tvorbe. Za mňa 60%. ()

Crypt.Ange

Před sledováním tohoto filmu jsem si vybavil své mládí, kdy jsem vždy s nadšením četl želví komiksy a sledoval animovaný seriál… Po chvilce melancholie jsem tedy spustil film a začal sledovat. Příběh nebyl příliš složitý a celý film byl spíše pro mladší obecenstvo, ale popravdě řečeno, jsem ani nic jiného nečekal. Možná jsem se těšil ale na více vtipů a možná propracovanější souboje, ale nakonec jsem byl po shlédnutí vcelku spokojen. Víc než 60-70% bych tomu ovšem nedal. Pokud se někdy dočkáme pokračování, tak bych byl rád, pokud by se zapracovalo i na grafickém zpracování. Želvy jsou sice roztomilé, ale v době tak vyspělých počítačových triků by si tento film zasloužil o něco kvalitnější grafiku. ()

Weirdman

7/10... Príbeh síce nič moc, ale korytnačky si jeho absenciu v pohode vynahrádzajú dravosťou, dynamickosťou, úžasne rozhýbanou kamerou, slušnou atmosférou, uvedomelou stopážou a hlavne inakosťou od svojich ostatných "roztomilo-zvieratkoidných" CGI kolegov... ()

Miloško

Zaujímavá CGI grafika, dala tomuto filmu moderný náboj. film pokračuje niekde tam kde skončili predchádzajúce časti,a posúva diváka priamo do deja. Myslím ale že dlhšia stopáž, by v tomto prípade bola namieste,predsa len 76 minut je málo.Je to potom dosť urýclované.Ďalšie časti by tomu svedčali, a asi sa dočkáme aj dvojky. Veľmi dobre si pametám na začiatok 90.rokov,ked títo zábavní zelení mladíci dobývali svet. Korytnačky sú späť,vážení! Donny,Mike,Raf,Leo z majstrom Splinterom. PS:doporučenie:vyhnúť sa českému dabingu ,ako sa len dá. ()

swell

Dokonale jsem se vrátil o spoustu let zpátky, kdy jsem chodil s barevnou páskou přes oči a tyčí uvázanou na zádech. V té době jsem i na trenýrkách měl želvičky. Bavil jsem se víc než dobře, grafika se mi líbila, bojové scény neméně. Možná (hlavně v počátku) trošku pokulhával příběh a měl jsem trošku zmatek v tom, kdo je vlastně záporná postava... Vše se ale postupně vyvrbilo a já jsem měl z filmu moc pěkný zážitek... 80% ()

djbarrel

Želvy ninja byli hrdinové mého dětství, bylo zvláštní se zase na ně podívat po těch letech a navíc 3D animovaně. Rozhodně zajímavé dílko, ale řekl bych že hodně "dospěli či zvážněli" už s nima není tolik srandy a problémy jsou vážnější ... Nicméně přes to všechno fakt super a i když mi docela chyběl Trhač, dám 4 hvězdy. 75 % ()

blondboss

Tento "korytnačí celovečerák" v podstate odštartoval éru 3D animácií ninja korytnačiek, a odštartoval ju vo veľkom štýle. Animácie neskutočne realistické, na korytnačky tak človek pozerá úplne iným svetlom, krásne vyobrazené charaktery jednotlivých postáv, hlavne Leonarda a Raphaela. Bol som naozaj milo prekvapený aj keď dejovo to nebolo také terno. Lepší nadpriemer v rámci animovanej produkcie. 65 % ()

wobufet

V prvé řadě musím říct, že se nejedná o návrat želv. Seriál TMNT existuje už dlouho a ja v Americe vcelku populární. Žel k nám se dostalo jen pár dílů, co běželo na anime+. A teď k samotnému filmu. Byl parádní, skvělá animace a i příběh byl slušný (tentokrát s morálním poučení o bratrství). Některé scény vyráží dech, třeba souboj v dešti byl na jedničku. Asi bych dal 4*, ale želvy u mě zkrátka bodují. ()

jukyn

Já myslím že dobrý,film hezky ubíhal...dialogy nebyly na úrovni desetiletého dítěte. Jediné co mě zklamalo je konec filnu,takový trochu nedořešený. Ale jinak super podívaná:) ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith