Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Tomco

ok, suhlasim. miestami mozno stupidne..ale jason statham to dnes fakt brutalne rozbehol..takato svizna akcna pecka, ktora sa nehra na nic viac neublizi nikomu a potesi vsetkych.. ()

Slarque

Parádní adrenalinová jízda okořeněná slušnou porcí humoru. Je to sice naprostá blbost, ale všichni zúčastnění to vědí a s nepřetržitou nadsázkou do diváků pumpují hotovou smršť zábavy. Nevzpomínám si, kdy jsem se naposledy tak dobře bavil u akčního filmu. ()

Arsenal83

Zastav a neprežiješ je veľmi zavádzajúci názov. Po celý čas som si myslel, že ak film zastavím, okamžite chcípnem, ako mi to prajú úchylní kamaráti v pošte, v poslednom čase nejaký buzík Daniel Tůma z Českých Budějovic (DiaCZ), človek chabej kostry, čo ponúka finálny telesný otvor o 30 rokov staršiemu donorovi. A tak som to pozeral v kuse bez zastavenia a skoro som sa došťal. A nielen kvôli návalu chmeľového roztoku v močovom mechúri, ale ten Statham je proste frajer, najmä na motorke v nočnej košeli. Dejovo ma to až tak nebavilo, ale ok. Stále lepšie ako českobudejovický predžúvač pánskej kože, ktorou disponujú len Nesemiti. ()

Claw

Nechtěná (nebo chtěná?) propagace užívání legálních i ilegálních stimulačních psychotropních látek a k tomu naprosto ukrutný meganářez, ujetost, bizarnost a tuny akce... Šílený hrdina, šílená situace, totálně šílený film!! Neustále "nakopaný" hrdina ničí, mlátí, střílí, nadává a šoustá jen aby se udržel při životě a neklesl mu adrenalin. Úžasně postavený film na neotřelém, jednoduchém a politicky nekorektním nápadu, úžasných a vesměs megaujetých postavách, úžasnému vtipu a fantastickému zpracování. Pro mě osobně jeden z nejlepších "akčních" filmů všech dob. /95% + FILM ROKU/ ()

Vitason

Než si pustíte tenhle film tak nechte mozek někde za dveřmi a film si užijete. Film je našlapaný akcí již od první minuty od spuštění dvd s oduševnělým nápisem FUCK YOU. Akční linie se drží od začátku do konce v jedné stopě a to je možná trochu problém, protože napětí už nemá kam gradovat ač se scénáristi snažili vymyslet co nejbizardnější situace (asi nejlepší scénou je sex na veřejnosti). Můj další problém s Crank byl takový, že to snad ani není den, co jsem viděl Krvavý diamant a oba snímky mají tak nějak podobný konec a také mě štvalo dívat se půl hodiny na Stathamovo pozadí. To si po tím pláštěm nemohl nechat trenky? Ale tohle všechno se dá s klidným srdcem odpustit, protože se jedná o bezmyšlenkovitou akci jako vystřiženou z 80.let s osvěžující kamerou a střihem. Jedna hvězdička dolů za ty absentující trenky. ()

Bachy

Pár dobrých scén a Statham (v Podfucku je to přeci jen větší frajer) mě donutili film dokoukat, ale výčet tím hasne. S hláškami se sice roztrhlo tak 5 pytlů, ale to přeci jen nezaručí úspěch filmu. Dobrá, zmínit by se měla celkem vyvedená scéna volného pádu a sex v China town, jinak je to nuda a nuda. A to velmi známá nuda úmorná. Což je s takto krátkou stopáží vcelku k zamyšlení. ()

Chrustyn

Nářez. Do slova a do písmene adrenalinem nabušený film. Hlavní hrdina se jednoho dne probudí a zjistí, že má pár hodin života. Později však zjistí, že pokud bude mít dostatek adrenalinu v krvi tak přežije. A tak hrdina běhá, skáče, střílí a souloží na veřejnosti:)) Je sice pravda, že by ve filmu mohla být ještě nějaká ta přestřelka nebo nějaká povedená akce, přesto však film vůbec nenudí. GTA na plátně. ()

klerik

Nonstop akcia pre mňa asi už navždy ostane BLADE II, ale Crank je podobná nakladčka. Nie je to až taký akčný film ako sa hovorí, ale je tak skvelo natočený, že máte pocit úžasnej explozivity. Vo filme nenájdete žiadne excelentné akčné scény, ale celková nabušenosť ho pusúva do prvej ligy. Crank sa na nič nehrá a po dlhej dobe je to návrat ku kvalitnému čisto akčnému filmu... ()

Tommy987

Preč s vykastrovanými korektnými akože-akčákmi, do služby sa hlási pekelne nasratý, každú-chvíľu-fuckujúci, takmer-všetko-živé-strieľajúci, končatiny-odrezávajúci, na-ulici-súložiaci Jason Statham v adrenalínovo nadupanej pure-action, pure-fun, brain-reset lahôdke. Filmári 21. storočia, učte sa, takto má vyzerať nenáročný akčný film! ()

iamek

Vypněte mozek, úžívejte si zhruba 80 minut kvalitně natočené akční zábavy s drsnou hudbou a nadupanou šukačkou v čínské čtvrti. Jason Stathem je pro mě osobně nejlepší béčkový herec. ()

SeBig

Takovýhle filmy můžu absolutní genialita! Krásně propracované velmi uspěchavá akce jedna za druhou minuta po minute nádhera! :) ()

LaciLC

Non-stop svižnou akciou nabitý pôsobivý adrenalínový (v tom pravom slova zmysle) videoklipový akčňák typu Kuriér, v mnohom však ešte zbesilejší a akčnejší. Zážitok z filmu umocnila aj spomínaná videoklipová a maximálne efektívna réžia dvoch neznámych "borcov" Marka Neveldina a Briana Taylora. To najlepšie som si samozrejme nechal na záver... Jason Statham, opäť v úlohe ultracool drsňáka a opäť mu to na stodvadsať (čo stodvadsať, predsa dvesto) percent vyšlo. Počnúc originálnym začiatkom a končiac ešte originálnejším koncom sa jedná rozhodne o tohtoročný akčný "nárez" no.1, ktorý rovnako ako hlavný hrdina ani na minútku nespomalí. ()

Scalpelexis

Pokud hledáte nazávaznou oddechovku, kde zapínat mozek je tuze zbytečné a namáhavé, tak jste na správné adrese. Pointa filmu je pomerně originální a nabízí spoustu možností, jak ji využít k vzniku totálního absurdistánu. Mnoho scén mě pobavilo tak, že jsem padal ze sedačky, ale taky je tu spoustu hluchých míst, které zanechají v divákovi spoustu základních otázek typu "Proč?", "Jak?" a "Cože?!". Pokud vám nevadí šílený střih a až moc velká hustota Stathamových zarputilých výrazu na vteřinu, tak Crank nemůže zklamat. A konec, ten stojí za to. ()

mat.ilda

Tak to bylo žrádlo! Rychlí a zběsilí, taxikáři a okrskáři z třináctýho všech zemí - běžte se zahrabat! Megarychlá zoomová jízda vyhnaná do krajností mě napumpovala tak, že jet ráno do práce na kole, pustím řidítka - možná i v zatáčce :-). Pokud hned zkraje pochopíte, co se po vás chce a necháte se vést, proletíte vtipnou akcí až do přesně načasovaného, posledním záběrem naprosto "uzemňujícího" konce. ()

rollman1

Film je v celku originální. Vememe chlapa, do těla mu píchneme nějakej čínskej sajrajd, za který by se nestyděl ani ten největší alchymista a necháme ho celý film pěkně proutíkat městem. Mít takovou fyzičku jako on, už běhám s Boltem. Tento chlap na svém jednodenním dobrodružství zažije tolik krásných věci, že z toho člověku už hrabe. jednou lítá ruka sem a tam, jednou se oběšuje na židli a taky se dozvíme jak ho postavit před hodně lidmi. Prostě originální ujeťárna s jednoduchým dějem. 60% ()

jojinecko

Snaha o maximálnu adrenalínovú a hlavne efektnú jazdu, ktorá však bola u mňa efektívna tak na 2,5*. Neustále nasraný Statham pôsobil až komicky, záporákov tvorila banda šaškov a hoci režisérske duo má nesporne potenciál a dobré nápady, určite som z ich prvotiny nepadol na zadok ako väčšina tu prítomých...Menej je niekedy viac a práve Crank sa snaží byť až príliš okato cool za každých okolností (hoci pár scén je fakt podarených a dá sa aj zasmiať:) ()

Natascha

Wow, to byla jízda.... Hodinu a půl dlouhý akčně-komediální videoklip. Chev Chelios si to pořádně užil a já s ním. Tenhle film je sice prima výplach mozku, ale kdo to občas nepotřebuje, že? Jason Statham se pro role drsný bouchačů a cool frajerů narodil a Amy Smart umí tu nedokonalejší blbou blondýnu pod sluncem. Akorát ti záporáci vypadali, že by je obalamutilo i dvouleté dítě... ()

Flego

Totálny akčný nárez, hektické tempo aké len filmové plátno dokáže uniesť, dokonca aj nápad je zaujímavý... no v polovici filmu sa začnú diať veci, ktoré ma zbytočne nasrali. Mohol to byť dobrý akčňák... ()

sharky

Já fakt nevim, jestli mám dát 5* hvězdiček nebo odpad. Je to neuvěřitelná ptákovina, na druhou stranu má film pořádnej drive a v některejch chvílích jsem se dusil smíchy.Ale pitomý a přitažený za vlasy je to hodně moc....já fakt nevim, to je můj první komentář, kde nevyplňuju hodnocení, možná časem. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize