Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

char_t

Nebezpečná rychlost, jen v komornějším a mnohem brutálnějším provedení. Stathamovi role perfektně sedí, nedovedu si na jeho místě představit nikoho jiného. Jen kdyby to aspoň někam vedlo - film vůbec negraduje, některé zajímavější prvky (honička v obchoďáku třeba) jsou hned na začátku, další se zbytečně opakují (sex pro adrenalin)... A jednu hvězdu musím strhnout za naprosto stupidní přítelkyni, takže za tři :-) ()

jirkis

Abych pravdu řekl, tak jsem nevěděl, co od tohoto filmu můžu čekat....byl jsem příjemně překvapen. Nadupaná akce od začátku do konce a kolikrát vtipnější, než nějaká komedie. Jason je už jasná legenda akčních filmů. ()

Nerd4Dreaming

Naspeedovaný úlet v podání drsňáka Stathama. Film chytne tempo a nepustí ho až do konce, nic jiného mu vlastně ani nezbývá! :D Stathamova pipka mi hrozně lezla na nervy ale za šukačku na veřejnosti má u mě bod! ()

Xatrix

Ve filmové historii jedinečný unikát, kde hlavní hrdina polovinu snímku chodí v teplácích a přesto vypadá cool. Nepřiznaná adaptace videohry GTA, ve které je vše možné a každičká věc se dá použít k zvýšení adrenalinu. ()

yossarian-

Dal bych 5 ale některé scény mě štvaly a myslím že byli zbytečné. Jinak film je rozdělený na dvě části. První ( ta lepší) je v neuvěřitelném tempu. Statham porát pobíhá, ničí, střílí, seká ruce a fetuje co se dá (od nosních kapek, red bullu az ponějakou sračku z lidské krve). Vyvrcholením je sex s přítelkyní na poštovní schránce. Pak film upadá a hrdina se posouvá vstříc své neodvratné smrti. Statmenovi role sluší rozhodně víc než řidič v Kurýru 2. Rozhodně má ten chlápek něco do sebe. A to nemluvím o tej jeho kočce:-) ()

vlkzbeskyd

super střih, ještě lepší kamera, zajímavý příběh...a hlavně bylo to "do vtipna" ..Statham nic moc herec, ale je to tvrrrďááák ()

dokktor

úvodních 10 minut sem se sám sebe ptal, zda-li TO, co právě sleduju, režie myslí vážně. když však po další čtvrthodně nejen mě přesvědčili, že opravdu ano, zhrozil sem se, nicméně už nebylo úniku a musel sem to dokousat do hořkého konce. ten film je trapný, trapný a ještě jednou TRAPNÝ... a taky dost špatný. co mu vytknout konkrétně? asi nic. od samoúčelně emotivního hudebního podkladu až po rádoby hypercool a nejvíc in střih a triky a roztřesenou kameru a všecky ty filtry a flitry to stálo za prd. nehledě na to, že od začátku je jasné, jak to celé skončí a o co autorům především šlo (podotýkám jen, že nemám na mysli záměr natočit dobrý film). ()

Soul

Jeden hóóódně dlouhý videoklip, místy opravdu adrenalinová jízda. Forma sice tluče obsah hlava nehlava, ale jako jednoduché rozptýlení po těžkém pracovním dni, nebo zábava na leklé odpoledne je tou pravou volbou. ()

Yomega

V rámci žánru parádní záležitost. V druhé půli sice trošku ztrácí dech, ale scény s blondýnou to bohatě vynahrazují. Skvělá zábava! ()

Barak

Jason Statham ve filmu, který se nezadržitelně řítí obrovskou rychlostí kupředu - a to od začátku až do konce přátelé. Debutující režisérská dvojka Neveldine / Taylor nečekají na žádné zbytečné kecy na úvod, jen nějaké seznámení kdo s kým, kde a jak, proč a podobně, a rovnou jdou na věc ve velkém stylu. Po pár minutách Jason rozmlátí svoje domácí kino a pak už to jde ve stejném tempu dál - kam příjde nebo přijede, tam zanechá spoušť, mrtvoly či něco jiného, nepěkného na pohled. Má jen něco málo přes hodinku, ale furt, opravdu furt je tam akce - děj se ani na moment nezastaví.. protože Jason musí mít hladinu adrenalinu hodně vysoko, jinak umře - a to on nesmí dopustit. Dělá naprosto ztřeštěné, šílené, brutální, a já nevím co ještě, věci, k plné divákově spokojenosti. Akce jde v ruku v ruce se zběsilou režií, která nepostrádá dynamičnost, střih a rychlost. Sem tam se objeví i nějaká "animačka" (př. nápis na čele, srdce na hrudi, šipka ukazující někam), která tomu dává stylovější nádech. Dosti chabý scénář, ve kterém se to předhání v tom, kdy se objeví více ztřeštěnější scéna, zachraňuje forma, jakou je nám servírován (jsem si vzpomněl na Komando :) ) - a ta je naprosto bombastická! Statham do své role sednul perfektně - což se nedá říct o jeho hraní, které není tak dobré.. nicméně do filmu zapadá a utvrzuje jeho béčkovost. Akce, komičnost, občasná hláška, velká porce adrenalinu.. naprosto skvělá oddychovka, u které nejde nic jiného, než se bavit a užívat si tuto zběsilou jízdu plnými doušky.. to je prostě paráda! ()

pravo

Stantham strieľa, kope, reže, droguje, kradne, šuká a pritom je už mŕtvy. Celý film má byť adrenalínová jazda a nemá nechať diváka vydýchnuť, ale mne to prišlo viac zábavné ako napínavé. Napohľad je jasné akými filmami sa nechali autori inšpirovať, ale výsledný dojem na mňa pôsobil dosť rozháraným dojmom. Jedna hviezdička za akciu a Stanthama a jedna za kameru. Viem si predstaviť, aká pecka to musí byť pre –násťročných a fanúšikov akčných peciek od napr. J.C.V.D. a St.S., ale mne to nepríde až také efektné. CHCEŠ PODAŤ RUKU? ()

emdvojka

Neviem si vtejto úlohe predstaviť Arnolda ani Sylvestra. Je to úloha priamo šitá na nenapadného chlapíka ako je Jason Statham. Jeho akčný talent sa nedá zaprieť a to čo predvádza v tomto adrenalinovom filme, je to čo každý fanúšik akčných filmov musí vstrebať a na konci filmu ešte desať minúť predýchavať... Veľmi vhodná hudba, kamera a strih....scénar je blaznivý a sebavedomý v každej sekunde, občasne nudné chvilky, len vyplnujú plne nabitý maratón Cheva Cheliosa! ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize