Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Kivis

Nejlepší film pro chvíle, kdy chcete vypnout mozek a tupě hltat plný talíř akce posypané syrovým humorem. Je docela možné, že kdyby mně ten film někdo vnutil, tak ho hodnotím jako pitomost, ale jelikož jsem si ho pustil přesně v náladě, pro kterou je stvořen, hodnotím možná až přehnaně vysoko, ale prostě jsem se skvěle bavil... a to i při druhém zhlédnutí. ()

Trescha

Příjemná,svižná jednohubka,stylu-přemýšlej u mě a nepřežiješ:-) Statham drsný,Amy Smart blbá ale krásná,hlášky záporáků k popukání.... Nikdy jsem nekritizoval scénář,ovšem dlužno říci že tady už to škubalo uši i mě:-D ()

sakac

Celkom som sa na tom zabavil keď som to videl v Poľsku na nejakej poľskej stanici s ich dabingom prerívajúcim sa s originálnym a k tomu všetkému daboval všetky postavy jeden človek. To áno, bolo to zábavné, ale asi skôr kvôli tomu dabingu ako kvôli filmu. Inak je ten film dosť trápny, nevkusný a pripadá mi dosť Bčkovo ak nie ešte o radu nižšie. Za tú verziu s PL dabingom dám 2*. ()

Mark1983

Tyhlety filmy mám taky rád,ale dost se mi jak v tomto díle tak i v tom druhém líběj ty hlášky,u kterých se někdy musím smát.Ale nechtěl bych být v kůži toho,kdo se zastaví a umře.Brrr. ()

cajda77

Divák se připadá přesně jak praví název filmu - nestačí koukat kolem sebe. V bláznivé akční komedii, kde je hlavní cílem neztratit adrenalin v krvi..bláznivé...nesmyslné..ale proč ne. Člověk se alespoň nenudí! ()

Hrobař

Pekelně hustá jízda, šílená kamera, fórky s obrazem a grafikou, vhodně využitá reklama - google maps, energiťáky. Přínos pro žánr dle mého. ()

Mautinek

Ten konec je naprosto tragický - jednak zpracováním padání z vrtulníku, ale hlavně to volání přítelkyni a finální dopad na auto na zemi a odražení Stathama, jak kdyby byl z gumy... ()

mocart

Kdo nepochopil, nemohl se pobavit. Pro koho byl Statham "až moc drsnej" a "až moc zamračenej", "trapně cool", pro koho je ve filmu "až moc krve" a "až moc neskutečných scén", pro koho je film bez klasické antické zápletky špatný, komu vadí blbá teplákovka, komu vadí, že si to někdo s někým rozdává uprostřed čínské čtvrti za bílého dne před stovkami čumilů .... má prostě smůlu. Pro mě: neskutečná chechtačka od začátku do konce, báječná smršť gagů, superživé kamery, neskutečné nadsázky! Už teď to chci vidět zase!!! (To očko, které na konci mrklo, říkalo, že bude pokračování ... a ono jo!!!) ()

LUCIM

Jason Statham je pro mě novodobý akční hrdina. Opravdu každý film s ním žeru ve velkém stylu. Jedna z jeho velkých a skvělých rolí. ()

medveed

Super adrenalinová akční jízda, která si na nic nehraje a drží tempo od začátku až do závěrečných titulků. Potěšil i netradiční závěr filmu. Pro fanoušky Jasona Stathama - povinnost vidět :-) 85% ()

PepsonFikson

Zajímavý leč aš místy šílený film. Co stojí za zmínku je asi to, že příběh vůbec nezpomalí. Jediná klidná část je ta kdy šlape vodu v bazénu. Ale jinak je to adrenalinem přejetá akčňárna která si u mě našla místo. Já osobně to neberu jen jako bezhalou akce ale také částčně jako komedii z toho důvodu jak je to celé ulítlé. Našlo si to u mě své místečko a asi se něčeho podobného už nedočkáme. Takže za mě Palec hore. ()

Fatush1

Možná je to totální pí*ovina ale je jen málo filmů který mě takhle baví tak i přesto že si to ten film nezaslouží 5* :D ()

RomanBond007

Božééé, to čo je. Bláznivá komédia, to nieje. To je extra bláznivá komédia. To aby Chev prežil, sa musí dopovať adrenalínom, zaujímavé. Statham sa ukázal aj v inom smere, no žiadny prevrat nečakajte, stále má tú kamennú tvár. Super vtipy, efekty skvelé, takisto ako aj druhé pokračovanie. Možno by to chcelo trošku viac elánu a to porno tam mohli vynechať. Ale inak, fajn film, akurát pre dospelých, ktorý tie vtipy chápu :D. BEST Stathama. 85%!!! ()

Leo.DiCaprio

Zastaneš a neprežiješ sa naozaj na nič nehrá a podobne ako hlavný hrdina, aj divák vhupne rýchlo do deja. Akčné scény, popretkávané vtipnými hláškami a humornými vložkami, vťahujú do deja a teda spĺňajú svoj účel, ale napriek použitiu rýchlych strihov, ručnej kamery a zaujímavých perspektív, však nič skutočne inovatívne neprinášajú. Vo svojom žánri sa jedná o nanajvýš podarený kúsok, prinášajúci nielen non-stop akciu, ale hlavne zaujímavý zážitok z netradičného pojatia média. ()

elisabetha

Naprosto nesmyslná a nepochopitelná komedie, která měla spoustu zvratů a utíkala jako o život. A o to tam celou dobu vlastně šlo. O život. 88 minut uběhlo jako nic. Povedené. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize