• NinadeL

8. série pokračuje v psycho dramatu, ve kterém je loutkářem Charlotte Rampling. Nicméně kvalita jde do prdele. A pointa toho všeho je taková marná. Marnost nad marnost.(9.1.2019)

Posledná séria Dextera je veľmi špecifická. Dominuje Debra, prekombinovanosť a imbecilita scenáristov. Je veľká škoda, že sa záverečné dejstvo nepodarilo kvalitatívne zvládnuť. Záver som si netrúfal predstaviť resp. predpokladať, pretože mohol byť akýkoľvek... nesadol mi však úplne, hoci samotným vývojom poslednej série je logický, dobrý. Je však len dobrý, tak ako všetkých posledných 12 častí. A to si tak skvelý seriál nezaslúžil.(4.11.2018)

• Necrotongue

Finální sezóna seriálu byla zároveň tou nejhorší, jakou mi za těch osm let tvůrci nabídli. Poprvé došlo i na to, na co jsem u Dextera nebyl zvyklý- na nudu. Dr. Evelyn Vogel byla do příběhu nacpána tak neobratně, že by si scénáristé měli dávat pozor na setkání s fanynkou číslo 1, a tentokrát bych Annie zřejmě fandil. Stejně tak mě naštval i vrcholně alibistický závěr, v němž bylo veškeré zlo po zásluze potrestáno jako ve správné Disneyho pohádce. Průměrná známka se u mě dostala na tři hvězdičky, ale za tu závěrečnou prasárnu jednu strhávám.(2.7.2019)

Slabá série, naštěstí poslední. Pár dílů dalo vzpomenout na zašlou slávu, ale jinak je to zoufale utahané, bez pěkných gore scén (kromě pár záběrů mozku), se zoufale tápajícími herci, kteří neví, co postavám dát, když se je produkce a režie snaží napasovat do mnoha forem, aby nakonec neměli žádnou (Debra, Quinn) nebo do nudných bezvýrazných šablon, aby se propána divák nevylekal (Harrison, Dexter, Angel a jeho švica, kapitán). Nejzajímavějšími postavami jsou nakonec vrazi a psychiatrička. Na logiku a provázanost s realitou zapomeňte. Vše se podřizuje čím dál tupějšímu divákovi a hrne sice koncem pod docela pěkným tlakem, ale bez uzardění k v-podstatě-happyend-finále. Bodík za odvahu to neudělat tak úplně happy, což ale shodí epilog, který, tjamtadadá, nechává otevřená vratáá. Mainstream jak noha a ještě k tomu dost blbý, takže sorry, ale jak jsem tě kdysi miloval, tak tě nyní, Dextere, proklínám. Už nikdy víc. Trhni si kudličkou.(26.6.2017)

Pro takový skvost jako je Dexter bohužel jednoznačně nejslabší série...Mělo to dopadnout úplně jinak. Každopádně stále u mě platí, že nic jiného mě tak nevtáhlo a nezaujalo než je Dexter..Děkujeme♥(28.10.2016)

• - Dexter (Michael C. Hall) nosí pouze černou barvu v posledních epizodách této série. Má pevné černé košile s khaki kalhotami. Jeho otec, Harry (James Remar), také nosí v této sérii černé košile. (Delock)

• - Ve scéně, kdy Dexter (Michael C. Hall) mluví na svém telefonu se Sylvií Prado (Valerie Cruz), drží mobil obráceně. (Delock)