Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Kreuston

Prve serie som velmi nezral, Roman Fratric mi bol dost proti srsti a nepripadal mi vtipny, ale s prichodom Petra Sklara na jeho miesto sa tento serial vysvihol medzi moje oblubene sposoby kratenia volneho casu a zlepsovanie nalady. A ked si to porovnate s roznymi panelakmi, ordinaciami a inym dnom zumpy, co sa tlaci do primetime, tak je to hotovy poklad. ()

Infurius odpad!

uplne trapny nazov trapny dej trapne dialogy , proste naco take pustaju v telke , skoda přehrávani! herci su uplne mizerný a nulove herecke vykony. ()

Kahlo

nové série od 15.9.2012 na huste.tv ...ak som sa dobre dopočul, jojka to spoplatnila...ak to je pravda, myslím že jojka stratí sledovanosť na plnej čiare :) ()

mirec2211

Seriál sa mi veľmi páči. Videl som všetky časti. Na slovenské pomery to je veľmi vydarené. Mám rád takýto "drsňácky" humor. Keď tam bol Rudy (Roman Fratrič) to bolo najlepšie. Na Aliho (Petra Sklára) som si dlho zvykal. Nakoniec som si zvykol a musím uznať, že sa alternatíva Rudyho vydarila. Tento štýl humoru nemusí každému sadnúť. Ja sa však zabávam. Samozrejme, sú slabšie ale aj lepšie časti. V konečnom hodnotení dávam viac ako priemerné hodnotenie. ()

Terrorko

V prvej sérii sa ešte len hľadali, pôsobilo to nudne a častokrát nehorázne trápne. S nástupom Sklára a príchod skutočnej Pipiny sa seriál zlepšil o 200%. Skvostami sú také diely ako Františkáni či Prvý Apríl. Zatiaľ posledná 11. séria je kvalitatívne ďaleko za tými predchádzajúcimi. ()

Kemkacek

Miluju slovenské sitcomy. A na Slovensku jsou jen dva opravdu vydařené. Susedia a Mafstory. Ač jsou tyto sitcomy dějem úplně odlišné jsou obadva skvělé. Když skončili Susedia byla toto pro mě skvělá náhrada. U mě vedou Béla a Márgit...ty jsou užasní...A když se oni dva potkají v jedné ordinaci je to záruka zábavy :) ()

mafianis

Seriál, ktorý sa na Slovensku a možno aj v česku stal legendou...bežal nonstop 6 rokov, na obrazovky priniesol vela skvelých situácii- Martin Vanek ako Pipina, zároven jej plastika a príchod Gabiky Dzuríkovej, vyhnanie velkého Rudyho alias Romana Fratriča a príchod Aliho alias Petra Sklára...a je toho naozaj dost ved seriál má vyše 170 častí plus špeciály a divadelná hra, ktorá je akokeby aj prologom k tomuto seriálu. Samozrejme netreba vyzdvihovať výkony Batthyányho, Sklára či Vaneka...ale cez to všetko by som vyzdvihol aj pána Romana Fratriča ako uja Rudýnka..bola velká škoda že zo seriálu tak predčasne odišiel, bol to velký vzor Slovenského ale aj celosvetoveho prostrediam skvele hlásky, skvelý výzor...proste RUDY MOLNAR JE KRAL..a my dakujem že mohol pán Fratrič stvárnit svoju životnu postavu práve v tomto seriály...samozrejme diel Argentinske dedišstvo, patrí dodnes k absolutnej mafstoráckej špičke aj vdaka Fratričovmu výkonu..škoda že už nove časti sa už nevyrábaju...ale asi to bolo tým pokazením v 11 internetovej serii..a ani sa nečudujem lebo tvorcovia sa tehotenstvom priam zamotali v pavučinách... ()

Dudros

najlepšia bola úplne prvá séria s Rudym, vtedy to malo pravú mafiánsku atmosféru a celkovo výborný čierny humor. Žial s ďalšími sériami to išlo rýchlo dolu vodou a kludne si dovolím povedať že s postupom času sa z Mafstory stala jedna primitívna trápna preafektovaná kravina. Po piatu sériu sa to dalo ako tak pozerať, potom to už ďalej len sršalo primitivizmom jedna radosť. Je škoda že Roman Fratrič tam bol tak krátko, pôsobil ako pravý mafián. Tri hviezdičky za tie skvelé začiatky ()

mikla

Mafstory prišlo na obrazovky v roku 2006 a ako námet bolo skvelé divadelné predstavenie English is easy and Csaba is dad...s Romanom Fratričom ako bossom rodiny šlo všetko ako po masle..áno bohužial spravil chybu a bol zo seriálu vyhnaný. Prišiel Peter Sklár ako Ali a ten zase priniesol niečo nové čo predtým pri Rudynkovi nebolo..ale zase zo seriálu zmizlo to čo tam Fratrič svojim humorom zanechal- od úvodnej pesničky až po jeho košele ked vždy odhaloval svoju chlpatú hrud. Takto by som charakterizoval dvoch bosov Molnárovskej rodiny. Doležitov a ústrednov postavou série je však Peter Batthyány ako Banán a zároven aj jeho mamička Márgit. Je obdivuhodné ako to Baťko skvele všetko zahral a bez jeho hlášok by tento seriál nestal za nič. Aj preto je taký skvelý. Samozrejme pre mna vždy zostane Rudy Molnár v podaní výborného Romana Fratriča tým pravým bossom Molnárovskej rodiny.... ()