Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Wargoo

Prvé diely som nejak prepásol, asi preto lebo mnoho slovenských "sitcomov" bolo strašných. Až v posledných dieloch som však našiel čaro humoru, ktoré dosť chýbalo v predchádzajúcich projektoch. Alinko je pán mafián a bordel okolo neho je tiež vydarený. Zatiaľ teda 4****. KU.VA JA LEN DÚFAM, ŽE TO NESKONČÍ POKAZENÉ, OTREPANÉ !!! ()

Adm.Nelson

V istom období som to pozeral veľmi rád a slušne som sa na tom bavil, teraz už na sledovanie ďalších častí akosi nie je čas. Možno by som privítal ešte šťavnatejšiu reč a uletenejšie zápletky, v rámci nenáročnej zábavy to ale počas neskorých večerov plnilo svoj účel. V priemere za 8/10. ()

desolator6 odpad!

Celá sranda je založená na tom, že si odkúpili právo hovoriť vo vysielani slovo "drbať" a na tom ťahajú všetky série. ()

AxelWers

V tej záplave slovenskej tvorby v poslednej dobe, jeden z tých lepších sitkomov. Ak nie najlepší. Celkom som si to zvykol pozerať. Náhodného diváka nemusí zaujať, dlho som tento sitkom ignoroval, ale stačilo pozrieť si pár epizód a potom sa človek už do toho dostane. Pozor, jedna vec ešte: Na tomto sitkome pekne vidieť ten progres, ako sa počas celej tej doby vyvíjal a mne osobne sa oveľa viac páčia tie epizódy, kde hral Peter Sklár, aj tie dialógy boli časom viac prepracované a vtipnejšie ako na začiatku. Preto nie je dobré, keď sa hodnotí len podľa dvoch-troch epizód z jednej série. Nakoniec môžete si pozrieť na webe epizódy z prvej série a povedzme zo siedmej, sami uvidíte ten drastický rozdiel. ()

lokol

alinko. ano moj? ja som ti len chcel povedat, ja som toho plny co ti chcem povedat. alinko,ty si fakt fasa chalan.ty si taky fasa chalan. vis co si? ty ty si zivy ko*** ()

ecis odpad!

Bolestne zistenie, ze tato plytka nevkusna zabava ma tolko priaznivcov. Tie jednotlive kvazi gagy a vtipy sa od seba odlisuju ako hovienka v zumpe. ()

BLADER

Zakaždým, keď to sledujem, sa jednoducho musím nahlas smiať. Vlastne, smejem sa, už keď si na to spomeniem, tento seriál je jednoducho :::parádny::: ()

Vrtulka103

Tak proti tomuhle sitcomu je i seriál Ulice mistrovské dílo. Zdlouhavé, o ničem, bez vtipu, což u komedie docela vadí...prostě průšvih. ()

pikacu

Som fanusikom Csabu, preto len 3 hviezdicky. Az bolestne tam chyba Miki alias Peter Sklar so svojim nezamenitelnym Ty uz nic nehovor, ty ma len lub. Batthany to bohuzial nestaci utiahnut. Napriek tomu je tam vela skvelych hlasok typu: Si duchaplny ako cintorin :-D ()