Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

rotator

Myslím, že seriál je akoby voľným pokračovaním divadelnej hry "Engliš is ízy, Čaba is ded". Keby som ju nevidel a nepočul, neviem či by som pozeral ten seriál. Ale ako pribúdali časti a Pipinu začala hrať žena tak sa seriál zlepšoval. ()

knoxville

Fajn serial...kazdy tyzden ma prekvapia nejakou novou, skvelou hlaskou. Navyse si myslim ze parodovanie sedlakov co sa hraju na mafianov je aj celkom zasluzna cinnost. ()

Metou

Stále dookola ospevované, no nieje to také zlé keď to porovnám s ostatnými slovenskými seriálmi. Hlavne niektoré hlášky vedia človeku zdvihnúť náladu. (- A TY ČO SI ZOŽRAL? SFETOVANÚ DÁŽĎOVKU? :) ()

kondomxxl

Seriál podľa knihy, ktorý sa podľa mňa aj vydaril, jediný problém je v tom, že je to trápny seriál. Ide o to, že v tomto seriáli si robia srandu z Mafie, ale až trápne, čo sa nemusí páčiť každému. Treba si sadnúť, vypnúť a relaxovať, vtedy sa to dá pozerať. ()

Da_reba

Toto bol pre mňa osobne jediný podarený slovenský sitcom, na ktorý sa dalo pozerať a dokonca z chuti zasmiať! Všetky hlavné postavy okrem účtovníka boli sympatické ale hlavne scénky, dialógy a vtipy boli premyslené a dobre zahrané. Miesto toho aby na tomto stavali, tvorcovia sa v nových seriáloch vybrali cestou laciného a stereotypného klišé humoru pre imbeciov typu Farma, Mama ožeň ma a ďaľšie nechutne zvrátené sračky. Ale čo už, sledovanosť to má a to svedčí o smutnej realite inteligencie divákov... ()

Jard

Aj takýto "tvrdší" štýl odľahčenia určite do televízie patrí. Naozaj je to super seriál, ale nedokázal by som ho pozerať dennodenne. Na každej časti som sa vždy dobre nasmial a zabavil. 85% ()

Evee04

Presne takto majú vyzerat Mafiáni!Jeden z najlepších slovenských seriálov,ktorý ked prišiel na televízne obrazovky,vyvolal ošial a smiech a ten trval dlhých 10 rokov a to právoplatne.či sa jedná o Banána,Aliho,Krtka,Tetu Márgit alebo ochlastú Bélu.Každá jedna postava priviedla diváka k smiechu a preto som nespokojný s hodnoteným aké tu má!___85% ()

Pokri

Veľmi nekonvenčná záležitosť. Začiatok ma vôbec neoslovil, pôsobilo to strašne amatérsky, ale po príchode dua Dzuríková - Sklár kvalita výrazne stúpla a vznikol kultový počin. Nechýbajú ani trápne momenty, ale tie sú adekvátne vykompenzované. ()

bax

Po prvých dieloch, keď táto séria len začínala, bol môj verdikt nemilosrdný: "odpad!", ale musím uznať, že tvorcovia sa vydali ďalej po dobrej ceste a momentálne tvoria na slovenské pomery dobrý sitcom (aj keď stále si myslím, že sitcom, ktorý by bol hodný nosiť to označenie, na Slovensku ešte nebol natočený). Ale stále je to pre mňa len na tej priemernej úrovni a sledujem to len príležitostne. ()

Aceboris

Jeden z mala komedialnych serialov, ktory si ma ziskal predovsetkym svojimi hlaskami.. Osobne sa mi zo zaciatku nepacil. no po case som si ho velmi oblubil..Je to tak, bud si ho oblubis, alebo ho vobec nepozeras a to je pripad mnohych ludi, sudia nieco co poriadne este ani nevideli. Verim, ze to chlapcom z MafStory vydrzi este dobre dlhu dobu, aj ked vsetko casom upadne.. ()

xywaf

Zatiaľ najlepší slovenský seriál aký som videl. Skvelé hlášky, skvelé prostredie, proste super. Zatiaľ to išlo na kvalite len hore, keď odišiel Rudinko ktorý stále na Banána nadával a prišiel Ali ktorý je s ním kamarát, no teraz to ide bohužiaľ dolu ked´ do toho montujú Profesionálov. ()

sanjozko

no jednoznacne to najlepsie co sa na nasich obrazovkach slovenskych objavilo z tuzemskej tv produkcie, ale neviem preco, ze vzdy ked sa nejakej TV podari nieco uspesnejsie tak z toho robia cirkus a isteho casu som mafstory pocul uz vsade, proste premedializovali to! Normalne za 3.5* ale bol som v divadle na ich predstaveni a to sa mi pacilo takze je to za 4* :) ()

adooo

English is easy, Csaba is dead to nie je, ale svoje hlody, priblblé dialógy a iné absurdnosti tvoria seriál unikátnym dielom na slovensku :) ()

macejo

Je to super ale najlepší bol aj tak Roman Fratrič v úlohe bossa Rudyho! Dalej su super samozrejme Banán- životná uloha Petra Batthyanyho a Vanek, Sklár ujde ale svetová je samozrejme teta Márgit- tiež v úlohe Batthyanyho. Adamec a Dzurikova ujdu.... ale RUDY JE BOSS! ()

Gr3nD

Mne sa tento seriál páčil až do 7. série ale potom to tak pohnojili že sa nato už nedalo pozerať. Ale po siedmu sériu je to super zábavný seriál. ()