Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

The_Peach

Jednoznačne pre mňa najlepší slovenský komediálny seriál, tvorcom sa naozaj podaril. Samozrejme, nie každému sa musí páčiť, aj mne to trvalo istú dobu (prvá séria s Rudinkom), ale teraz to sledujem pravidelne, vždy sa neviem dočkať štvrtka. Postavy sú fakt vymakané a vynikajú najma Peter Sklár alias Albert Krasňanský, tie jeho vyjadrovacie schopnosti a poprehádzaný slovosled má vie najviac pobaviť a Peter Batthyany, ktorý s neskutočnou kvalitou dokáže zahrať postavu tak Banána ako i tety Márgit natoľko, že ju já osobne vnímam ako ďalšiu postavu (nie ako keď hral Martin Vanek Pipinu). Niekoľko ľudí vyčíta, že sa tam používa veľa vulgarizmov, podľa mňa to k tomuto typu seriálu patri. Sú to predsa "mafiáni". Proste a jasne tento seriál zbožňujem, som naň závislý a držím mu palce aby si udržoval poprípade zvyšoval svoju kvalitu. ()

oasismanik

Kedže 99,99 % mafstory sa odohráva v posilovni, aliho izbe, aliho kancelárií, pri obede za stolom a pred televízorom, stavia mafstory hlavne na dialogoch a mimiky hercov. V tom je viac ako najlepší Peter Sklár a za ním vo svojej dvojúlohe Batthyany. Gabika sa snaží, ale po čase je to už neskutočne nudné, Macho toho moc nenavypráva, a exkakaovníci sú slabší priemer. Napriek tomu je to na slovenské pomery vtipné a plné nápadov. Prvé časti s Fratričom nehodnotím, tie nemali pointu a vlastne tie nemali nič a seriál hodnotím na slovenské pomery. ()

MDesign

Aj napriek niektorým nevydareným častiam si dovolím povedať, že sa jedná o najlepší moderný slovenský seriál. ()

RigorMortis

Kvalita častí kolísala, humor si nekládol servítku pred ústa a bez Bathyánnyho by to bolo o pár tried horšie. Aj po rokoch sa však v rámci slovenskej seriálovej tvorby jedná o nadpriemer, rokmi sa z nej stáva zábava pre masy plná primitívneho "humoru" a netalentovaných potratov v úlohe hercov. ()

forrest11

Peter Batthyany je skvely! To sa proste musi vidiet.. Skoda len, ze z povodneho English is Easy, Csaba is dead chyba z pochopitelnych dovodov Peter Sklar, ale aj napriek tomu je tento humor dalekooo pred ostatnymi trapnymi pokusmi na cele so Susedmi. ()

Huncút odpad!

Bože, je mi zle! Veď je to tak trápne, ako keď Malachovská uvádzala Smiechoty. Ten seriál recykluje a vykráda to, čo bolo už na začiatku hrozné. Plačem a prajem TV JOJ skorú poruchu na vysielači. ()

jjimmy

prvá séria, teda keď bol "šéfom Rudy" bola vynikajúca, postupne kvalita klesala, no zas nadobúda predošlé kvality, a je sa na čo pozerať, a už aj tie mnohým ľuďom prekážajúce vulgarizmi sú vo veľmi obmedzenej miere, takže nechápem rozčarovania.... najlepší slovenský serál, ()

Don Maty

Nenormálne skvelý seriál a hlavne slovenský seriál. "Počúvaj ma Milánko, chceš skapať hneď alebo až zachvíľu...". Charaktery postáv su spravené skvelo a humorne. Sprostý Banán, premúdry nerd Milánko, ožran Béla, vygumovaná Pipina a skvelá dôchodkyňa v pravom slova zmysle Teta Márgit. Prco je tam niekedy trošku navyše ale nevadí, zmierim sa. Mám túto zostavu veľmi rád a neuveriteľne sa nasmejem keď to pozerám :)...4* ()

jaqubko odpad!

Celý seriál stojí na konverzáciách, z nich 3 štvrtiny sú preafektované a neviem akým zvláštnym jazykom hovorené. Ak sa toto zdá niekomu vtipné, je čas na liečenie. ()

TheBrain

začiatok bol super, naozaj no neskorej som sa cely cas nezasmial, ono sa to stale mlelo dookola a nevedelo to skončit kym bol este cas a tu to mas ()

klapqua

divadelný príbeh gu na gu english is easy atd. ma bavil, preto som šla aj do seriálu... zo začiatku nuda, potom sa to trochu rozbehlo a napokon zase nuda... boli diely keď ma to fakt bavilo a pozerala som to pravidelne... teta márgit bola mne protivná, ale banán ok... alinko určite skôr ako rudynko, pipina super, rovnako ako vkuse ožratý doktor veterinár béla=)) ()

Etherium

Nikdy som tomu nedošiel na chuť, snažím sa, ale nejde to. Nie je to zlé, ale slabé, moc jednoduché, sem tam dobrà hlàška. ()