Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

maxxxim odpad!

Jojka to riadne nezvláda. Čudujem sa Sklárovi, že sa dal nahovoriť na takú chobotinu a tí dvaja z kakaa asi tiež nedostali chlebík po dlhší čas. Nieže by som zhliadol aspoň jednu časť celú, ale stačilo mi pár minút, aby som prehodnotil kde to mám zase prepnuté. Tá ženská čo sa tam s nimi trápi, bohvie či sa vie vrátiť domov a žiť normálny život. Dialógy resp. mručanie hodiace sa do jaskyne medzi pár hluchonemých Ramapithecov určite nie je vtipné. A ozaj, kto dal tri a viac hviezd, kedy máte odlet? ()

Slider

Pre mňa asi najvtipnejší česko-slovenský seriál. Ešte pred začiatkom vysielania Mafstory som prečítal knihu aj som zašiel do divadla na English is Easy, Csaba is Dead a tento štýl humoru sa mi naozaj páči, vždy sa dobre pobavím. Aj keď je pravda že celý seriál ťahajú hlavne Sklár a Batthyany ktorým táto úloha skutočne sadla ako riť na šerbel, ich vystupovanie je naozaj vynikajúce. Ostatní herci bohužiaľ už nepôsobia tak prirodzene, je na nich vidno že sa snažia zapadnúť ale väčšinou vyznievajú dosť trápne. ()

Mihail123

Pre mňa osobne príliš slabý "komediálny" seriál s čudesným prízvukom a kopou nadávok. Nepomohol im ani Sklár od ktorého som čakal že to tam rozbehne. ()

Richard_Ba

Nepovažujem Mafstory za vrchol slovenskej kinematografie, nestáva sa ani často, že by som sa extrémne smial na vtipoch, ktoré odznejú poćas jednotlivých častí, ale...Peter Batthány a Peter Sklár sú podĺa mňa úžasný herci (v rámci slovenskej scény) a ich osoby sú tie, ktoré zdvíhajú resp. dávajú úroveň tomuto seriálu. Mal som tú česť vidieť ich naživo v divadle a ich improvizácie a herecké výkony boli nezabudnuteľné. ()

Jello Biafra

Seriál z obdobia kedy TV JoJ ešte točila celkom zábavné seriály naproti toxickému odpadu ktorý produkuje dnes. Mafiánska rodinka Molnárovcov a jej príhody dokážu vyvolať úsmev na tvári a Banánove hlášky nemajú chybu. ()

Arius

Mafstory kraluje všetkým seriálovým pokusom na slovensku za posledných pár rokov. Postavy sú zahraté a napísané dokonale aj keď je to komediálny seriál. Slovenský fenomén ktorý dúfam na scéne vydrží ešte dosť dlho a len tak lahko sa naň nezabudne. ()

Forsberg11

Bezkonkurečne najlepší slovenský sitcom. Každá časť je originálna a má čo divákovi ponúknuť. Aj keď zo začiatku to tak vôbec nevyzeralo, predsa len sa Mafstory zapíše do análov slovenskej kinematografie ako kult a môže kľudne odštartovať novú vlnu kvalitných sitcomov. Veľmi dôležité sú herecké výkony jednotlivých aktérov, ktoré sú na veľmi vysokej úrovni, čo pri slovenských "výtvoroch" býva skôr výnimkou ako pravidlom. Peter Sklár je proste skvelý, tohto chlapíka som si všimol v S.O.S. a už tam ma svojim hereckým prejavom dostal, no tu je ešte o 2 triedy lepší a suverénne ťahá Mafstory do výšin. Nezaostávajú za ním ani ďalší aktéri mafiánskej rodiny. Petter Batthyany v dvojroly podáva unikátny výkon (kde tento chlap do teraz sakra bol??) a spolu s Ivanom Machom tvoria bezkonkurečný pár vypaľovačov :). Gabika Dzuríková ako afektovaná, namyslená dedička majetku Molnárovcov sa v tejto roly doslova našla. Pochváliť ale treba aj Martina Vaneka s Igorom Adamcom, ktorí to z detského Kakaa dotiahli k mafiánom a tieto postavy im naozaj seknú. Najpotešujúcejšie na Mafstory je ale to, že epizódy majú stúpajúcu kvalitatívnu tendenciu. Áno, pôvodne som chcel napísať krátky výstižný komentár, ale nedalo mi nevyzdvihnúť aspoň to málo čo momentálne slovenská seriálová tvorba ponúka... ()

klúčik

Človek si musí zvyknúť!!! Na začiatku som bol dosť prekvapený z toho čo vidím a hlavne počujem. Postupne som sa schuti zabavil. Je to absúrdné ale je to zábavné..... 65%. ()

chef

Ako raz jeden klasik povedal... "Perla medzi hovnami". Avšak navzdory veškerej originalite a skvelému obsadeniu, podľa mňa seriál vyčerpal námet skorej ako začal. 70% ()

Rudinsky

Určite zajímavý počin defakto už len kôli tomu, že scenár píše týpek čo robí poštára v braku Pošta pre Teba. ()

jondoe

Nechapem tolko odpadov. Aj ked to teda urcite nie je nic extra, ale isto je to jeden z najlepsich sitcomov, ktore sa na slovensku tocia. ()