Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

castor

Další z příběhů, variující spletitou cestu za tou skutečnou láskou!! Nakonec jsem moc rád, že Clintonův příznivec Will Hayes skončil v náruči Isly Fisher, ale to je zhruba tak všechno!! Milá, leč nikterak ohromující komedie.. naratologicky netradičně vyprávěná, obohacená nějakou tou scénkou, která se vymkne zaběhnutému romantickému klišé a i herci jsou příjemně uvolnění (pouze percepce a inteligence Abigail Breslin má do reality hodně daleko). Těžiště tak zejména leží, a buďme za to vděčni, v dosti konverzačním scénáři, který má co nabídnout. Holt, každý si jde svou vlastní cestou, aby se v závěru mohli opět shledat a mohli žít šťastně.. však to znáte.. Prostě snímek pro všechny, jenž se v kině i kdykoliv jinde nezapomněli bavit - jen já čekal krapet víc!! ()

freddy

Z mého pohledu se jedná o naprosto obyčejnou a tuctovou romantickou komedii, jakých se točí velké množství, a u které nepředpokládám, že by mi vydržela v hlavě déle než pár týdnů. Je to dáno až příliš klišovitým příběhem a až příliš tuctovým lookem celého filmu. Zkrátka není tu nic navíc, nic kvůli čemu bych měl tento film vyzdvihovat do hvězdných výšin, nic, kvůli čemu bych si na něj měl za rok vzpomenout, nic, co by mě výrazně zaujalo, prostě nic zde nevybočuje z řady jiných romantických komedií, dokonce mám pocit, že jsem se ani jednou nezasmál, a mě přitom není příliš těžké rozesmát. Ale abych filmu nekřivdil, nejednalo se ani o žádnou hrůzu, dalo se to zhlédnout aniž bych se začal nudit, dějově to bylo zajímavé, herecké výkony vyrovnané, zkrátka typicky průměrná romantická komedie, jakých jsem za svůj život viděl a uvidím ještě hodně. Já rozhodně nemám nad čím váhat, svůj účel film splnil a dokázal mě na necelé dvě hodinky zabavit a zaujmout, aniž by to byl ztracený čas, ale zároveň nenabídl nic nadprůměrného, a z toho důvodu volím průměrné hodnocení v podobě tří hvězd. ()

Spooner

Hodně příjemné překvapení. Má to tu pravou porci romantiky, humoru a ten konec mě tak příjemně romanticky dojal. Tahle romantická variace na How I met your mother se totiž vážně vyvedla a už nevim, kdy mi naposled udělala romantiká komedie takovou radost. Samozřejmě, že velký podíl na tom má výborné obsazení. Ryan Reynolds je ten správný sympaťák, Abigail Breslin nejtalentovanější dětská herečka a z těch 3 adeptek na matku má taky každá něco do sebe a každá z nich vás zaujme. Prostě je vidět, že i v dnešní době se může najít dobrý nápad na romantickou komedii a dokonce ho i výborně natočit. ()

Davies182

Kýčovité, přeslazené, růžové až na půdu. JENŽE! Pak to přijde, z čistého nebe, když to člověk potřebuje a ani o tom sám neví! Jednoduše jsem zmáčknul "play" a byl na měkko od začátku do konce. Nepamatuji se, kdy jsem naposledy viděl něco tak hrozivě dojemného. Díky bohu to ale funguje, a vedle zadržovaných slziček (fuck!) jsem se dočkal i dravého napětí, roztomilých komediálních prvků a zručné technické stránky. Nemám co vytknout: Poslední Křížová výprava v mé TOP 10 se ještě teď třese, Indy málem přišel o koule! ()

Xmilden

Detektivní romantika, která je samozřejmě, jak jinak než, tady nadhodnocená. Ryan započal svůj přesun k dospělejším rolím, přesto charismatická postava jeho Will Hayes není ani náhodou. Vždycky se najde nějaká holka, která je větší bourák než on. Tvůrci celou zápletku do koho se Will nakonec zamiloval vyřeší naprosto šalamounsky. 60% ()

lesumir

Kdybych se včera nedodíval na poslední díl třetí série How I Met Your Mother, rozplýval bych se nad originálním pojetím téhle sympatické komedie, ale teď se nemůžu ubránit srovnání. Úspěšný seriál z toho sice vychází o hodně lépe, ale i tahle podobná podoba se mi líbila. Reynolds, stejně tak Rachel nejsou zrovna dvakrát romantickými postavami, proto to na mně působilo hodně zvláštně, za to Isla Fischer byla hodně sympatická a já doufal, že to takhle dopadne. Technicky vzato není co vytknout, ale ani přímo vychválit. Průměr se vším všudy, ale protože v dnešní době u mě moc romantické slaďárny nefrčí, musím se přiznat, že spokojenost je docela velká, příjemná dvouhodina s inteligentním humorem. A Abigail Breslin předpovídám velkou budoucnost, po Sunshine se mohla opět ukázat. ()

Nevada

Lehce nadprůměrný romantický film, který je stylem vyprávění přirovnávaný k HIMYM, ale bohužel mu chybí postava typu Barneyho. Někdo, kdo by tohle sympatické vyprávění oživil něčím výraznějším, zapamatování hodným. Malá Maya je sice skvělá, ale má dost málo prostoru. Celé mi to připomínalo (pro mne) o třídu lepší romantickou komedii Všechny moje lásky. ()

Hrabka

Slušná romantická komedie, ale já se u ní celkem nudil. Romantický "čtverec" mezi mužem a třemi ženami je sice pojatý v zajímavém duchu, ale mě nedokázal zaujmout po celou dobu. Film určený pro všechny zamilované, určitě netradiční podívaná. Isla Fisher se mi v tomto filmu velmi líbila, o Rachel Weisz není pochyb. 65% ()

cheyene

Zajímavý námět, solidní herci a fajn zpracování. co mi však na filmu vadilo a obecně nemám rád v kinematografii je, když děti málem poučují dospělé, jak se mají zachovat, co udělali špatně, apod. Proto tedy pouze 3*. ()

nunka

Dostala som chuť na niečo filmovo sladšie a novšie... A tak som si zamlsala na tomto neškodnom mierne pocukrovanom filme....mal šťastie, že bol roztomilý, preto mi ani tie americké vlajky a poučovacie malé deti nedvíhali adrenalín. Najväčšie sympatie má bezpochyby u mňa malá Abigail Breslin. Páčil sa mi aj netradične prerozprávaný príbeh. Koniec koncov, ono to zase nie je až taká bombastická chuťovka, no má to dušu a zaslúži si to viac než priemerné hodnotenie. ()

Shakers

Herecké obsadenie je fajn, rozvíjajúci sa príbeh rozhodne zaujme, ale niečo tomu chýba. Tie postavy skratka by potrebovali viac vážnosti. Teda skôr by som povedal, že v podstate k žiadnej postavy si neurobíte žiadny hlbší vzťah. Ryan Reynolds v celom filme blúdi od jednej k druhej a od druhej k tretej, ale miestami neviete či mu fandíte alebo nie. Príde mi to trošku dosť nevyvážené a chcelo by to aj trošku svižnejšie tempo. No s celkového hľadiska rozhodne dobrý film. 80% - 4* ()

ajuska

Povedený film, je nesmírně osvěžující vidět jednou dobře fungující romantický snímek, který nejede po trase Nemáme se rádi-máme se rádi-velký problém, který nás rozdělí-šťastné usmíření a u něhož již od prvních minut s jistotou nepředvídáte kdo, kde, s kým, jak a proč skončí. ()

playboxguest

Námětem podobné Láskám s Johnem Cusackem, jenže tohle se už od prvních minut těžce vleče a fakt, že má film pomalu dvě hodiny, na náladě taky nepřidá, osekat to o půl hodinu by jen prospělo. Reynoldsovo "herectví" je film od filmu neměnné, zato scénáře už si chlapec dokázal vybrat lépe, nedávná Výměna budiž příkladem. ()

hippyman

povedená, svěží, vtipná komedie se sympatickými herci a poutavým dějem... bohužel za ten závěr musím jednu hvězdu prostě ubrat, na mě už trochu moc přeslazené... 80% ()

Rosaviva

Vcelku neobvyklá romantická komedie, je to můj žánr a většinou se mi líbí. Ovšem nevím čím to bylo, ale tohle mě neurazilo, ani nenadchnulo. Podobné téma jako HIMYM, až na to, že HIMYM se mi i po 7 seriích líbí mnohem víc. A tu dcerunku bych asi musela zabít jak byla otravná. 3* ()

misterz

Taká príjemná romantická jednohubka, ktorá síce neoslní, ale ani neurazí. Za najväčší klad považujem celkom zaujímavú a netradičnú skladbu deja, pri ktorej ide o akýsi príbeh v príbehu, čo zase v romantickom žánri nie je až tak časté. A malú Abigail Breslin mám celkom rád, škoda, že ako malé dievča nemala viac filmov, pretože teraz v dospelosti sa mi už tak nepáči. S jej dospelosťou odišlo všetko to jej detské čaro a roztomilosť a jej súčasné filmy sa len zriedka dostanú aspoň do priemeru. Inak škoda, že sa snímok nevyhol typickému americkému pátosu, hlavne ku koncu. No našťastie to nebolo nič prehnané, takže sa to dalo zniesť. Lepší priemer. 65/100 ()

Payushka

Vsechny tri byly krasne, inteligentni, sympaticke. K tomu Reynolds s celkem prijemnou a vtipnou dcerkou (zvlast ve chvili, kdy tak s chuti rekne "bitch") a sexy, zaznamenanihodny K. Kline. Na tomhle postupu, kdy vlastne az do konce nevite, ktera je ta vyvolena, je nejlepsi, ze si stejne najdete nejakou svoji favoritku. U me to byla April. Ti, co film videli, si sami domysli, jak se mi zaver libil :D ()

Aknah

Musim uznat, že to splnilo moje očekávání, byla to velice zdařilá romantická a úsměvná komedie, která přirozeně plynula a měla moc hezký konec a pointu... vyprávění dceři ten příběh mi přišlo docela originální a hlavní herec byl celkem zdařile vybraný... Film jsem viděla v originálním znění a to s anglickými titulky, což jsem si zkusila poprvé, proto se musim pochválit, že jsem všemu rozuměla a o to víc jsem se do toho asi vcítila a víc jsem se začetla a snažila se to vše chápat. Naštěstí snímek neobsahoval žádný těžký věty a slova, ve kterých bych se ztrácela... tudíž jsem ráda, že díky tomu to pro mě byl silný zážitek. Velice milá podívaná... ()