Epizody(3)

Detektiv Joe Miller se dílem podivné náhody dostane ke klíči, který dokáže otevřít dveře do zvláštního motelového pokoje. Pokoje, který v naší časové rovině neexistuje a ani nikdy neexistoval. Z toho pokoje bylo, kdysi vyneseno asi sto předmětů. Zvláštních předmětů. Nebo přesněji řečeno obyčejných předmětů, ale se zvláštními schopnostmi. Jako třeba právě ten klíč, který Joeovi otevře každé dveře, nebo hřeben, který zastavuje čas, anebo propiska, která vás dokáže usmažit. Ty věci v pokoji nefungují, ale na druhou stranu, alespoň z něj nezmizí, když je do pokoje přinesete. Najdete je vždy na původním místě. Ale věci co tam nepatří, ty zmizí v nenávratnu. Miller má v plánu se klíče zbavit a žít si dál svůj poměrně spokojený život. Jenže se něco stalo a v tom pokoji, něco pro Joea velice důležitého zůstalo. Nebo spíš někdo... V pokoji číslo deset totiž zmizela malá Anna Millerová. Joeova dcera... (3DD!3)

Rigo

Na to jak velký potenciál měl námět tohoto seriálu, je škoda, že vznikla pouze minisérie. Nedozvědeli jsem se téměř nic o kombinacích předmětů. Zpracování je slušné, místy příliš svázané hlavní linií zachránit dceru. Velmi chytlavé viděl jsem všechny díly naráz. ()

Saprofag

Začátek sliboval více než přinesl zbytek, ale stejně se jedná o nadprůměrný mini seriál. Celkově je to taková silná trojka, ale s přihlédnutím k originalitě a zábavnosti nakonec dávám slabší čtyřku :). ()

Motyuek

Přijde mi to jako by to původně měl být delší seriál. První díly jsou tedy dějově roztahanější, ale příběh je propracovanější, tajemno téměř kape z obrazovky. Pak ale asi někdo rozhodl, že dílů bude jenom šest. A najednou tu máme tempo. Děj letí, hrdinové občas taky. Ten spěch se bohužel nevyhne logickým chybám v příběhu. Ať už jde o momenty, které by i dítě vyřešilo jinak a lépe, než hrdinové, nebo o banální vyřešení, nebo dokonce nevyřešení vedlejších dějových zápletek. Co to sakra mělo být s tím doktorem na konci? A tak s hrdiny příběhu zpočátku objevujeme vzácné předměty z pokoje a na konci je již nacházíme po desítkách na každém rohu. A celé to vygradovalo závěrem, který musel naštvat nejenom mě. Je to škoda. Myšlenka seriálu je neobyčejně originální a uměl bych si představit seriál, co díl, to jeden objevený předmět. Tzn. klidně i více než 100 dílů, ale takhle to je jen další ani ze zlomku nevytěžená myšlenka. ()

scintilla

Když člověk skousne, že propiska dokáže usmažit člověka a lístek na autobus vás dotykem shodí s oblohy na dálnici uprostřed země nikoho, tak se ten seriál změní z totální hovadiny na docela vtipnou a poutavou podívanou :-) Jo a viděl jsem to ve verzi, která má 3 díly po 90 minutách (45 minut na díl by bylo sakra málo...!) A s hodnocením jsem někde mezi 3 - 4. Ale doporučuji se na to mrknout :-) ()

macoslavek

překvápko. moc pěkná minisérie - jednoduchá, má spád.. občas tam něco ujede, co se logiky týče, ale dá se to překousnout.. celkový dojem více než uspokojivý. ()

TommyLee

Jeden z nejlepších sci-fi seriálů, který jsem, kdy viděl. Ideální stopáž, i když dokázal bych si představit daleko více dílů, ale lepší než, kdyby se to uměle natahovala, hlavně doufám, že nebude pokus o nějaké oživení seriálu, samotná zápletka není moc složitá, ale nápad suprovní, originální, vyústění taky velmi zajímavé, prostě já jsem se těch 6 dílů královsky bavil a o to jde, takže za mě 5 hvězd, ale chápu, že každému to sednout nemusí. ()

lajkus

Myšlenka, která (u mě) přebijí všechno špatné - laciné triky, špatné herce, logické díry a nic moc konec.... ()

Andy.222

Dostal jsem něco trochu jiného než jsem původně čekal, ale vlastně to ani nevadilo. Je to napínavé, je to zajímavé, je to vlastně i celkem slušně ukončené, vadí mi snad jen některé nezodpovězené/neuzavřené linky nebo otázky. Nepřekvapilo by mě, kdyby tvůrci původně doufali v pokračování. Ale i tak celkem slušná práce (na zjevně celkem nízký rozpočet). ()

CrazyWolf

Originální, geniální, napínavé... Co víc se k tomu dá ještě dodat? Snad jen, že pět hvězdiček je na tenhle skvost málo. ()

#Calleb

Sice dosti dlouhý a nudný úvod, který ale nastartoval ohromné otáčky a neustále gradoval dál a dál. Tímto tempem nakonec zjistíte, že tomu už vůbec pořádně nerozumíte, ale to nic nemění na tom, že Vás ohromně baví! ()

Honey007

Velmi originální námět, rychlý spád a i přes televizní "look" napínavé a koukatelné. Snad jen škoda, že nebylo více prostoru pro "schopnosti" jednotlivých předmětů....osobně bych brala klíč a jízdenku :) 80% ()

losmachos

Seriál by si zasloužil druhou sérii, předmětů je mraky a každý by mohla nabídnout příběh. Velmi dobrý nápad je na televizní projekt dobře zpracovaný. A narovinu, kdo z Vás při sledování přemýšlel jak by využil Klíč? Já pořád, a že by se s nim daly dělat věci.. ()

Krachen

Skvělý námět, slabá dramaturgie, pro mě nezajímaví hlavní hrdinové, moc patosu. Ten nápad mi ale do dneška leží v hlavě. ()

ohneta

Dost dobrý serialek, ted sem shlednul znovu. Abych si ho oživil, protože jsem včera dosledoval seriál Zámek a klíč, který byl také bezvadný a také s přemisťovacím klíčem . Tohle prostě můžu.. super ()

emde

Odporúčam každému, kto chce skvelý originálny seriál, bez rušivých lgbt gender sraciek a hyper korektnosti súčasnosti. Viem si predstaviť ako majiteľ kľúča, o ktoré predmety by som mal presne záujem. Za mňa 💯%, čiže 5* ()