jefff

Není tomu moc co vytknout. Je to klasická béčková řezničina se všemi komponenty, který takovýto film musí mít. Bavilo, ale neoslnilo. ()

Pecival

Dekadentní filmové peklo s hromadou silikonových koz a jednou dlouhou ultimátní davovou mordou. Debilita povýšená na novej level, ale bavil jsem se královsky. Kde maj tyhle party ? Chci tam hned :) ()

nickfisher

Chtěl bych mít takovou rybičku v akváriu, ale "pozor" jen bezpohlavní kus, protože jak jsme již zjistili na konci, rodiče těch potvůrek by nám mohli sežrat i s akváriem. Typický béčkový film, trošku mě mrzí, že jsem ty jatka neviděl v 3D formátu. ()

Jigsaw88

Toto je doslova a do písmene komedie nikoliv horor :-D Pokud hodnotím jako horor tak je to 1,5 hvězdy, ale jako komedie jsou to jasné 3 hvězdy, dlouho jsem se takhle nezasmál. Jo a abych nezapomněl ty gumové ryby byly stejně nejlepší :-D ()

Soweek

Udělat remake jedné z největších zhovadilostí, která kdy byla natočena chce obrovské koule a zdatného režiséra a popravdě, nedokážu si představit, že kdokoli jiný než můj současný král hororů A. Aja by toho byl schopen. Pokud se podíváte na hodnocení, tak je vám jasné, že 68% za Piranha je to samé jako 90% za Inception, kdokoli jiný by se toho zhostil, hodnocení by bylo hluboko pod 40. Alexandr nám přináší popcorn party film, který se zvrhne v gore fest a přitom si vás dokáže po celou dobu bezpečně udržet. Jak že je to možné? K filmu je přistupováno jako k žánrovému béčku, Aja nevymýšlí žádné zbytečné zápletky, komplikované překážky, originální smrti herců ve vedlejší roli, naopak, sází na osvědčenou klasiku - party, kozy, krev, gore, sem tam nějaký vtípek a zaujímavé překvapení v podobě obsazení amerických pornohvězd do filmu a Christophera Lloyda jakožto bláznivého doktora (chybí mu pouze Marty McFly :-) ). Není divu, že film sklidil finanční úspěchy a práce na druhém dílu již započaly. ()

Šakalík

Ze začátku jsem dost kroutil očima, protože těch kozatejch scén tam bylo na můj vkus příliš (už mi není šestnáct, tak jsem je asi nedocenil :-)) Nicméně poslední půlhodina je celkem povedená, ten masakr v přístavu se mi moc líbil (pozor SPOILER - hlavně jak ten kabel rozsekl ty dvě holky – to bylo cool, nebo jak rybičky okousaly toho režiséra a pak se praly o jeho penis :-)). Ale nejlepší je ta úplně poslední scéna, to jsem se fakt hlasitě zasmál, protože přesně takové závěry se mi líbí. Celkově to je taková průměrná řezničina, ale docela dobře udělaná. ()

lulka5

Tak tohle bolelo. Jak slečnu, která se rozpadla na dva kusy, tak i mě, jakožto díváka, který očekával něco, co je ohodnoceno 64%. Ale nedočkala jsem se. Buď jsem viděla jiný film, než všichni ostatní tady, nebo se ti ostatní pomátli. Byl to shit plný krve a morbidních scén, které neměly ani hlavu ani patu, hlavně že všechno to plavalo utrhané a ukousané v moři. ()

sedm.1

Aja byl pro mě již král součastného hororu před shlédnutím tohoto nářezu a jsem moc rád,že nyní mohu prostě jen konstatovat,že u mě svou pozici potvrdil,či spíše si jí ještě upevnil.On je prostě tvůrce,který se nebojí,který nemá zábrany,který se filmovým hororem a zobrazováním gore řezničin baví a umí tyto své schopnosti a přednosti prodat na 120% a dělá tím svým fanouškům bezmeznou radost.A tak se Piranha pod jeho taktovkou změnila v neskutečnou jízdu,která je stejně jak zábavná,tak masakrálně krvavá a brutální,jízda,která dokáže vystrašit a sakra vylekat,která je i vtipná a po celou dobu dokáže neuvěřitelně lahodit mužskému oku :).Aja zde navíc dokázal využít i prostředí a vytvořil výraznou atmosféru,která je tu též velmi důležitá.Samozřejmě,že Piranha má veškeré béčkové parametry,ovšem popravdě tento typ filmů by jinak ani nemohl fungovat a neměl by absolutně žádnou šanci svého diváka tak pobavit,jak se stalo.Vždyť co dělá pořádný horor pořádným hororem.Řádná porce brutality,krve a vyprsených holek.A Piranha toto vše nabízí vrchovatě.A především právě Ajova láska ke gore zde dostává obrovský prostor,je vidět že si to zde užíval a několik těch goreefektů se pro mě stali již nyní doslova kultovními.Alexandre Aja je zkrátka hororový bůh,tento film si doslova vychutnal,vymazlil a vyšperkoval a já mu za tento skvostný masakr děkuji.BOMBA! ()

Firebug

Určitě můj nejbizardnější zážitek z 3D kina. Film si dělá srandu sám ze sebe a snaží se povýšit pojem brak na umělecký zážitek ala grindhouse. Oproti němu se ale nedočkáme žádné přehnané stylizace typu zažloutlých filtrů, či škrábanců, což je možná škola. Na druhou stranu se můžete těšit na lázeň gore záběrů, z kterých mi bylo místy opravdu na blití (a to jsem si myslel, že vydržím hodně). Jestli to vnímat jako klad či zápor, už nechám na vás... ()

slovan1

Povedená jednohubka. Děj na nic nečeká a hned od začátku se odehrávají jatka, plné vykukujících koz. Ohlodaní působí velmi věrohodně a záběry na rybí hody jsou hodně dobré. Jako odpočinkovy kousek doporučuju, bavil jsem se. Nejlíp se na tohle ale podívat v létě, když máte namiřeno k nějaké přehradě nebo jezeru :-)) ()

ZkuKol

Aja si v pokleslých žánrech libuje a umí diváka skvěle bavit. Až si člověk říká, jestli ho není škoda, proč nenatočí nějaký drsný thriller. Piranhe jsou povedené, na ostatní triky už tolik peněz nezbylo, ale Aja to umí zakrýt. Shue a Rhames to táhnou všemi silami, jenže mladí jim trošku podrážejí nohy (obzvlášť "dušínovský" synek). Akce a kamera na jedničku, ale nohy nejvíc podráží "spring break" scény. Ty totiž brzdí začátek a pokaždé zpomalí tempo vyprávění - fajn, jsou tam nahé kočky, fajn bude masakr, ale proč tomu dávat tolik času, když se toho tolik může dít (a děje) na jedné lodi? Odkazů a poct je tuna, pravidla se dodržují, hlavní kráska funguje, ostatní pobaví, tak snad ve dvojce bude víc akce, emocí a méně "divokých divokých koček." Jsou tu jarní prázdniny a z jezera se stává velká párty, piranhe by taky něco zakously... 60% ()

Forsberg11

Piranha je bezpochyby najbrutálnejšia, najkrvavejšia a najgíčovejšia hororová snímka tohto tisícročia. O konskú dĺžku prekonáva všetko, čo som zatiaľ v hororoch videl (a že toho nebolo málo) a to najmä svojími gore efektmi, ktoré sú dokonale podčiarknutá 3D okuliarmi a veľkým plátnom. Aja, ako sa dalo čakať, ide až na samí okraj hororového žánru, ďaleko presahuje svoje staršie kúsky ako The Hills Have Eyes, či Mirrors. Vytrhané mäso, hektolitre krvi, či dievča zaživa roztrhnuté na polovicu prevráti žalúdok nejednému aj hororovému gore fanúšikovi, ktorý by už na podobné veci mal byť zvyknutý. Ale Aja nemá hranice, ide ďaleko za hranice znesiteľného, ďaleko za hranice zdravého, ďaleko za hranice všetkého o čo sa pokúsil ktokoľvek pred ním. Novú Pirahnu som si obľúbil, zamiloval si ju na prvé pozretie, a zároveň ju znenávidel, obrátila mi žalúdok o 180 stupňov, zničila ma, zdeprimovala. Ale o tom sú horory, preto ich milujem, preto ich vyhľadávam, a preto vyhľadávajú oni mňa... (Kino) ()

Mr.Nigga

Parádní Bčko, které stojí na solidních základech žánru: perfektní gore efekty a spousta slečen v mini plavečkách. ()

MGMCZ

Zkrátím to - Skvělý film , který mě potěšil , ale konec mě sklamal . Ikdyž oproti předešlým dílům , tohle má navrch . Dávám jen tak tak 4 hvězdičky (70%) ()

mikulíšek

Zatímco první půlka sází na scény dívek "nahoře bez", tak ta druhá překvapuje mnoha detailními záběry napadených "dole bez" (hezký předěl těmto fázím dělá Gianna Michaels na padáku, která zvládne během 2 minut obojí), vše v solidní kvantitě i kvalitě. Ultradementní, překvapivě krvavá a brutálně nápaditá podívaná, která má opodstatnění pouze jako sofistikovaný žert. ()

Kejdlo

Ve správných chvílích napínavé a humoru je tam taky dost. K tomu Alexandre Aja očividně ví, jak na kvalitní rozmasakrování lidi. Eli Roth to dostal, Riley Steele rovněž a jednomu dokonce sežrali pohlaví. Spokojenost. Zábavný horůrek. 8/10 ()