SG-1

"Andrew, Crystal, nepotřebujeme krém na opalování, ale barvy na kůži, kondomy a šlehačku." -Derrick- ()

OughJay

Piranhu vnímám jako první ryzí pokus vyblbnout se na 3D technologii, ať to stojí co to stojí. Nedůležitej scénář nechali producenti napsat zřejmě lidi od Baywatch a jejich základní požadavky zněly: "Kozy, krev, velký zuby, maso a zase kozy." Film pro intelektuály to rozhodně není, na druhou stranu televize Nova po něm brzy sáhne celá divá. Dokážu si tam Piranhu představit jako megafilm, na kterej se bude upozorňovat měsíc dopředu, a masy ovcí ho pak budou hltat jako největší technologický výdobytek doby. Sam: "Something bit me." Paula: "Oh, yeah, right. I thought you always liked that kind of stuff." ()

Sdoom

Neuvěřitelná hovadina, která se ovšem zcela evidentně vůbec nebere vážně. Holky v bikinách, krásné jezero, párty, piraně, okousaná lidská torza, hektolitry krve, Ving Rhames kosící piraně s motorem od člunu - dá se něčemu takovému dát méně než 3 hvězdičky? :-) (Blu-ray, orig.) ()

bari68

Alexandre Aja vytvoril na filmovom plátne jeden z najväčších krvavých masakerov.Navyše film nepostrádal napätie, akciu a logiku.S výnimkou jeho ,,Zrkadiel,, len potvrdil, že v súčastnosti sú jeho filmy spomedzi mladej generácie v hororovom žánri TOP 1.Čo musím tu grandiózne vyzdvihnúť sú útoky piraň, ktorých najväčšie jatka vo filme mali v jednej scéne minutáž cez desať minúť.A je vidno, že Aja si to kurevsky užíval.Navzdory všetkej chvále sa ale tento subžáner nejakým novým nápadom neobrodil a jej hlavnú dejovú os som mal prečítanú až od začiatku. ()

jondoe

Alexandre Aja je jeden z mala chopnych reziserov, ktory ako tak drzia zaner hororu nad vodou. Prekvapil ma z filmom Noc Nabrusenou Britvou, vyborne z remakeval Hory maju oci a celkom slusne navodil atmosferu v Zrkadlach a aj preto som sa na jeho Piranu velmi tesil. A za seba mozem povedat, ze ma znovu nesklamal. Znova nakrutil slusnu zanrovku plnu krvi, zabavi a peknych dievcat. Zaver ostava otvoreny tak treba len dufat, ze ak sa pustia do pokracovania ponesie sa v podobnom duchu, lebo toto sa skutocne podarilo. ()

medlo

Troška prehodnotené, pretože nelogickosť v tomto filme sa vyskytovala príliš často. Celkovo si film zakladal len na dvoch veciach a to babách v bikinách a ľuďoch obhryzených až na kosť. Ale pobavilo ma to a to mi stačí. ()

Kredy

Dost stupidní, až jsem se tomu musel smát (asi jedinej v kine) a málo strašidelný horor se třema lekacíma scénama. Naštěstí film nebyl dlouhý a bylo se na co koukat. ()

Spike23

Vzhledem k celkem slušnému hodnocení mě to opravdu dosti negativně překvapilo. Nechápu jak režisér něčeho tak nadprůměrného a v hororech možná i převratného jako je Hills Have Eyes nebo také novějších mirrors se může snížit k takové blbosti, aby točil teenagerskou komediální vyvražďovačku s piraňami. Někdo možná ocení účast zřejmě nejznámějších pornohereček, ale zase na druhou stranu jejich kozy už každý normální člověk zná. Kromě pár pěkných komických scén ( ukousnutý penis, vlasy zapletené do rotoru a následně utržené z hlavy ) tu v podstatě není nic, co by jakýmkoliv způsobem mě dokázalo zabavit. Šokující scény a roztržená Ashlynn Brooke... Toť vše. ()

KoRner

Ja také blbôstky rád, ale toto som neprekúsol. Aja je majster vo vytváraní heroických záberov, ktorých je tu habadej a po čase mi začali liezť krkom. Pirane sú proste všade, ale vždy sa rozpráva iba o jednom hejne. Raz zjedia človeka za sekundu a potom skoro dve minúty, raz kosti zjedia a potom nie... Viem, že filmy tohto typu sa nedajú takto posudzovať, ale nepreniesol som sa cez to. Pekné pornstars, extrémna brutalita a mŕtvy Eli Roth ma možno po opätovnom zhliadnutí presvedčia o mierne vyššom hodnotení. ()

Dr. Wolfenstein

Filmy o dravých rybách nejsou zrovna mým čálekm čaje, ale protože už má Alexandre Aja na kontě pár vydařených hororů, dal jsem těmto rybičkám šanci a rozhodně to nebyla ztráta času. Recept na to, jak z poměrně rutiní záležitosti vytěžit maxim, tentokráte spočívá nejen v kočkách k nakousnutí tančících na pláži, ale také v odvaze nebát se do nich opravdu pořádně zakousnout. A toho se Aja tedy vážně nebojí. Viděl jsem sice hodně krvavých šíleností, a tento snímek patří rozhodně k těm nejbrutálnějším jaké znám. Doslova masark až na kost. ()

Seti

Vůbec se mi nepodařilo naladit na tu správnou vlnu (asi jsem to bral moc vážně). Piraňa je čirá demence, která se snaží lacině útočit na teenagery tím jediným na co slyší - krví a buchtama (teda spíš kozama). I'am too old for this shit! ()

Kratas558

Nepopírám že nemám zrovna sto chutí dívat se na filmy s podprůměrným hodnocením, ale tenhle mě lákal kvůli hercům a vlastně měl i docela dobrý trailer. Nečekala jsem zázraky, které se (nečekaně) nekonaly, ale stejně nelituju 88 minut, protože stály za to. Nadprůměrně průměrný film, vlastně byl i hodně vtipný a zvrácený a ten konec mě totálně dostal :D :) ()

NICOX

Je to taková teenagerská kravina, která Vás prostě pobaví. To propojení hororu a komedie bylo tak akorát a tím si tenhle film vysloužil 3*. Koukala jsem na to s dvěma kámoškama a ty si neustále zakrývaly oči a po skončení řekly, že to bylo to nejnechutnější, co kdy viděly. HA, no asi jim budu muset pustit něco opravdu nechutnýho... 55 % ()

Wicky

Letní 3D horor nezklamal..Vlastně je tam všechno.Kozy,Krev,Penis,Kozy,Krev ,Kozy!!!..Digitální piraně jsou super a krve je tam opravdu hodně..80% ()

Han22

Mezi zábavným béčkem a sračkou, ze které se vaří mozek existuje tenká hranice, kterou obvykle překoná pár piv... bohužel Piraňa 3D má tu smůlu že jsem koukal střízlivej. No co dodat, prvních 50 minut je to odpad - příšerné postavy, dementní zábava na pláži, vřeštící taneční muzika a milion koz. Já kozy rád, podmořský "kozí balet" byl fajn, ale proto se přece nekoukám na horor. Dohromady s opravdu příšernými digitálními piraněmi a podivnou skvadrou herců (štěk Dreyfusse, otřesný O´Connell, šíleně přehrávající Lloyd) je to jasný odpad. Pak se naštěstí Aja vzpamatoval, uvědomil si, že točí horor a rozjel parádní gorefest začínající masakrem na pláži a pokračující napínákem s těmi pár sympatickými postavami na potápějící se lodi. Druhá půlka byla opravdu slušná, krvavá, ale závěrečná blbost s obří rybou mě vrátila do reality - tohle je prostě kravina tak na 2* s bídou. Pusťte si radši Danteho originál. ()

Loki_Six

"Piranha hunt in packs - not for protection, but for overwhelming force. They're organized, methodical. The first bite draws blood. The blood draws the pack." ()

iXtr3m3

Nádherné ultrakrvavé béčko, ktoré dáva krásnu poctu staromilským hororom ale s prevedením v modernom technicky perfektnom kabáte. Perfektné. ()

Wally

Hrozná blbost, ale pobaví! Těch blbostí bylo bohužel víc než dost a tak musím dát nižší hodnocení. Jinak spousta krásných nahých holek a nenasytných rybiček 👍 ()

MareT.

Já si nemúžu pomoct, ale toto je po dlouhé době film, u kterého jsem se královsky bavil. Um Ajy, který ví, jak na to, mě nepřestává fascinovat, scény, které prokládá vtipem jasně dokazují, že si je vědom, jaký film dělá a taky jak bychom ten film měli brát. Plno nahých ženských, plno krve a masakr, který jste snad naposledy viděli ve Vojínovi Ryanovi. Já jsem chrochtal blahem, ale to hlavně pro to, že jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže berte hodnocení s rezervou s příhledem k tomuto faktu. ()