Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Furmi

Slabota ktorá ma ohúrila len celkom originálnym prevedením a perfektným spracovaním fantasy resp. počítačových efektov vo filme. Ale za týmto na prvý pohľad pekným pozlátkom sa skrýva len čisto priemerný doják na už miliardu krát obohranú tému lásky a boja za ňu. To by už musel byť veľmi originálny a uchvátny romantický film aby som mu dal viac než 3 hviezdy. Akčný - ***, Dobrodružný - **, Romantický - *, Komédia - *. 45% ()

Chipešek

Tento film byl odsouzen ke komerčnímu neúspěchu už od začátku, což je škoda. Tolik výstřednosti a neotřelých nápadů na jednom místě jen tak neuvidíte. Můj šálek kávy to sice úplně nebyl, i tak 75%. A geeci musí slintat blahem. ()

LaGomme

Průměrné unuděné jádro skrývající se pod přestylizovanou bombo-slupkou. Začátek vypadá strašně fajn a říkáte si, že je na co se těšit, ke konci však už zvládnete sotva nechat oči otevřené. ()

Laky.

Musím uznat, že to jak je tento film natočený mě velice překvapilo. Taková vyvážená směsice komedie, bojového umění a starých klasických videoher :) Tento film je zatím s nejpodivuhodnějším příběhem, jaký jsem letos viděl. Edgar Wright odvedl dobrou práci, ale chvilkami trošku fádní takže hodnocení bohužel průměrné. ()

Pavelos

Kdyby byl do hlavní role obsazen kdokoliv jiný než ukňouraný Michael Cera, tak by to dostalo úplně jiný rozměr.. Ve snímku se objevila spousta nových a hlavně dobrých nápadů (neskutečná barevnost), jenomže ve spojení s takovým "nekňubou" to všechno zapadlo do již zaběhlého standartu.. Takže nuda:-( Největší obavu jsem měl z Kierana Culkina, protože jakmile někde vidím jakéhokoliv Culkina, tak dostávám husí kůži:-( Ale........ nakonec byl nejlepší zpestření ve filmu.. ()

JK-Stinger

Brutálně ulítlá jízda plná naprosto dokonalých speciálních efektů, barevných vodopádů, videoherních parádiček, komiksových "zvuků" a super hudby. Škoda, že Michael Cera je takový trouba, čekal bych jako hlavní postavu někoho víc cool, alespoň že v akčních scénách mu to sedí. Mary Elisabeth je super, ty barevné vlasy jsou prostě k nakousnutí. Pro mě nakonec solidní kousek, který zase ukázal tak trochu jiný styl zpracování komiksové předlohy. ()

panmroz

nášlap od začátku do konce beze ztráty tempa - podobně plný Speed Racer mi připadal soustředěnější; všímal si prakticky jediné linie a bylo v něm karate a opice. Tady je sice karate taky, ale do toho je zde spousta dalších mikrovtípků, na plátně se prakticky stále děje více věcí naráz - i ten ikonicky přehuštěnej Moulin Rouge měl sem tam "vorazovou" pasáž. A jak může někdo vyčíst práve Moulinu, že si své tempo ze začátku filmu neudržel a po půl hodině začal brzdit, tak já se přiznávám, že jsem po hodině tohodle už jakože moc dál nemohl - je toho tam moc, drží to pohromadě, a nedá to odpočinout. ()

Mafyn

Neskutečně ujetý film, ale v dobrém slova smyslu. Jednoduše řečeno jsem koukal jako z jara, co se mi to děje před očima. Když to shrnu, tak v podstatě jde o touhu a lásku, kterou chce hlavní hrdina naplnit za každou cenu. Toto se odehrává v jakémsi virtuálním světě představ prolínajícím se do skutečnosti. Mimo film mě obzvláště zaujala hudba. ()

kamil.i

Očakával som poriadnu uletenosť, ale nie až takúto. A to je dobre! Vynikajúce nápady v každej sekunde, sympatické postavy, podarené vtipy... a samozrejme Mary Elizabeth Winstead :) ()

Steel32

Film, který byste se ani neměli snažit tak úplně pochopit. Kdo v tom bude hledat logiku, pochopení či kdejaké složitosti asi bude těžce zklamán. Zaprvé se konečně stalo, že se někdo rozhodl udělat komiksový film a to pořádně a se vším všudy, s veškerými game over a skvělou hudbou! Za druhé je to vážně neuvěřitelná halda nápadů a vtipů, protože já se nenudila ani minutu. Za třetí skvěle obsazení herci, kteří do svých rolí padli perfektně. Prostě vypněte a užijte si originálně zpracovanou jízdu se skvělejma hláškama. ()

andio

Super originální komedie, zábavný akčňák plný šílených bitek proti "lize zlých bývalých". Michael Cera je takovej blbeček, ale je mi sympatickej. Taky propojení hraného filmu s animovanými efekty bylo super a celé to působilo krásně komiksově, Za mě 9/10 ()

BreHas26

Kašlu na to! Snažil jsem si říct, že to určitě není na plný počet, ale sakra... když si vzpomenu jak mé bránice dostaly zabrat, tak prostě nemohu film ohodnotit jinak. 5 zasloužených hvězdiček za pořádnou porci zábavy. ()

lardko

Tenhle film je fakt skvělej. Když někde hraje Michael Cera je to vždycky skvělý. A tenhle film byl hlavně skvělý , protože mě pobavil a hlavně že to bylo i napůl komiksový , a napůl do počítačové hry. Když tam někdo skočil na skateboardu tak se objevilo hop atd. A to mě přišlo dost dobrý. Podle mě byla skvělá i smyšlená skupina Sex Bob Omb. ()

Janko_Vlyrd

V správnom naladení absolútne absurdná jazda, ktorá chŕli jeden nápad za druhým, a to vo všetkých aspektoch. Môže vyvolať až pocity potešenia pre dušu. V tom druhom prípade sa stále jedná o vysoký nadpriemer. Scott Pilgrim vs. the World je jeden zo záchrancov tzv. blbých dní. Byť producentom Edgara Wrighta, nedám mu pokoj s podobnými filmami. ()

MAJkLSON

Tezke rozhodovani mezi 4 a 5 hvezdicka. Scott Pilgrim je neco, na pomezi hry a filmu, ale je to tak roztomile a strasne cool, ze minimalne jeho dilci sceny chcete VIDET a SLYSET znova a znova. FIGHT! ()

Jabro

Neříkám, že to je špatný film, ale mě to prostě moc netankovalo. Spíš jsem se už díval na hodinky, kdy bude konec.. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)