Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

BigLoser

Parádní rozjezd ve formě vtípku, už poněkud slabší, ale stále svižný prostředek, kdy se sympatáci mění na násilnická monstra a naprosto nudný a malo akční závěr. Ovšem, zdá se mi, že to nebyla chyba samotného Antla, ale především neschopným scénáristou... Tak trochu škoda, tenhle film měl rozhodně na víc. Ale jako jednohubka na večer rozhodně neurazí. ()

ShakiraS

Akční béčkový filmík a známé obličeje. Nebýt obsazení známými herci, bylo by to tak na jednu hvězdičku. Dějově celkem o ničem, ale téma "nemám prachy, tak se nechám přemluvit, něco ukradnu a pak sem ten hodnej proti zlejm", je v obrovské záplavě filmů, které se chrlí na DVD. Tento film je nejvíce zajímavý svým obsazením. Na druhou stranu, existují jistě horší filmy, než je tento. Za jedno zhlédnutí to stojí. ()

Simaaja66

Nevím přesně co tím chtěl autor sdělit. Prvních 15 min přemlouvají hlavního hrdinu, aby s nimi do toho šel, aby ho následně celý zbytek filmu přemlouvali k tomu, aby vylezl z auta...30%, vlastně ani nevím za co...vlastně už vím, za tu sociálku, která mi připomínala nenáviděnou družinářku... ()

WiLLsTeiN

Když opomenu fakt, že se snímek absolutně míjí realitě a je v něm tolik "blobstí", tak bylo shlédnutí tohohle TV Filmu značně frustrující.. nějak se mi nepodařilo sžít se s hlavním hrdinou a několikrát jsem se přistihl, jak při fandění padouchům, řvu na hlavního hrdinu "tak už konečně chcípni" ()

zimmehead

Upřímně nechápu proč jsem jedinej fanoušek tohoto filmy na csfd!! Naprosto skvělý film, akční scény jsou skvělé ikdyž mohly být trochu lepší ale každý film nemůže mít velký rozpočet , příběh je taky celkem zajímavý ()

JerryPilsen

Trochu jiným směrem než jsem čekal se to rozběhlo.Ale v poho.Dobrá zápletka i pěkně zamotaná situace.Rozuzlení se docela povedlo. ()

quiz

Opět jeden z filmů, kdy se nás scénarista a režisér snaží nacpat do pozice nesvéprávného diváka, který bez výhrad přijímá všechno, co mu je servírováno a to ohledně protikladu kladný/záporný hrdina. Hlavní - údajně KLADNÝ - hrdina filmu (Columbus Short) - jehož poněkud připitomnělý výraz a zrovna takový herecký výkon - se nás po celý film snaží přesvědčit, že on je ten jediný správný, kladný, morálně vyspělý....který i za cenu ztrát a popř. i obětování vlastního života vrátí bance peníze, které se ovšem ještě předtím rozhodl s ostatními kumpány - z transportní firmy převážející finance a jejíž je zaměstnancem - ukrást, ale to všechno za podmínky, že při akci nebude nikdo zabit ani zraněn. Tato podivuhodná transformace, jak se najednou z grázla/zloděje stane poctivec jenom proto, že chce bance vrátit peníze, protože byl někdo zastřelen, tedy že nebyla dodržena jeho podmínka, působí natolik přitrouble, že se u mě z "uměle vynucené" kladné postavy stala jenom figurka, které jsem přál všechno to nejhorší i když bych jí byl za normálních okolností schopen alespoň tolerovat, když už ne ji držet palce. Film to není natočený zas až tak špatně, špatný je scénář....celý vycucaný příběh, ale nebýt jinak kvalitního hereckého obsazení, tak bych to do konce ani nedokoukal. ()

BH7

Jednoduchý, originální, neúnavný, napínavý....opravdu napínavý, nemohl jsem se odtrhnout a nikdy jsem neměl nejmenší tušení, co odhalí dalších pět minut, doporučuju. :) ()

macherano

Zaujimave a neskor aj na malom priestore taketo zlozenie by ma nenapadlo ani vo sne ale budiz aj ked s priemeru to nevybocuje ()

biochem

Pobaví a snad ani moc neurazí, ale jinak tisíckrát viděné. Aspoň, že se pořád něco děje a film není zbytečně dlouhý, takže to ve společnosti pár známých herců hezky uteče. ()

mdf

Matt Dillon, Jean Reno měli asi nalákat, na stupidně laciné céčko.Jedna stodola,dvě panceřová auta,,,,,,,a nic. ()

andy60

Mám rád filmy, kde jde o prachy. A tady jde o pořádný balík. Plán je prostý, ale vždycky se najde jeden kazišuk a všechno jde do kopru. Nenáročná jednohubka s několika známými tvářemi, včetně naprosto nevyužitého Rena (myslím, že za celý film řekne dvě slova). ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja