Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Herecké esá verzus brakový scenár. Takto to dopadne keď veľmi schopný Antal dostane do rúk tak katastrofálny a tuctový scenár, ktorý sa snaží anulovať tým, že do obsadenia nahovorí tie správne ksichty. Miestami celkom napínavá akcia s výborným hudobným podkladom však mne osobne nestačí pretože keby nebola len "miestami" ale svoje tempo, aké by film mohol mať, by si držal po celú stopáž, vydoloval by Antal z toho nakoniec slušnú béčkovú akciu. V tomto prípade mu to však príliš nevyšlo. ()

Slidger

Hvězdné obsazení není všechno. Čekal jsem mnohem víc. Po shlédnutí musím říci, že je to docela nuda. Je to tak zkouknout jednou a dost. Škoda. Scénáristi se mohli více vyřádit, když obsadili tolik hvězd jako je Jean Reno nebo Laurence Fishburne. Připadalo mi to jako by byli v pozadí. ()

TommyDiamond

Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Podprůměrná akční podívaná, kde nelogika a nesmyslnost pohltila celý film…. Herci navíc svými topornými výkony a lacinými dialogy vše ještě víc zazdili…. Myslel jsem, že auta převážející peníze mají uvnitř GPS? Proč šla kapota auta tak lehce otevřít? Panty, které jdou vytlouct? Těch otázek je příliš, protože důmyslnost tvůrců je na nule. A sedět u televize a nechat si sypat popel přímo na hlavu? To asi nikdo nechce, že? Dám jednu hvězdu.... ()

RAFT

Parta policistů nebo co vlastně byli si chcou přilepšit .Natočené je to docela pěkné .Pár chlapů a několik miionů. ()

L3G1ON4R

Je zajímavý když sled událostí začne mít jinou linii než jste původně předpokládali, a to jen díky svědomí. Kolikrát zjistíte, že i jedna z nejobrněnějších věcí na světě má mnoho slabin a much, a nakonec se nám sesype vše jak domeček z karet. Armored je pěknou akční ukázkou v doprovodu selektivních borců s vidinou lehce nabýt a prdlajs pro to udělat. Vzniká tu otázka: šly byste s partou, nebo proti ? ()

Cortesz

Průměrné béčko s průměrným námětem a podle toho i průměrným scénářem. Jedinou výhodou tohoto průměrného snímku je nadprůměrné obsazení v čele s démonickým Dillonem, maniakálním Fushburnem a bohužel s nevýrazným Renem. Mimochodem, co se týče akce, tak té je velmi málo a samozřejmě je také průměrná. ()

angel.CZ

Je něco co ani špičkový herci nedokaží něco chybý.A zrovna to TO nevím přesně jak to nazvat tam není.Ať je to ohraným scénařem ,,přepadení obrněného vozidla´´ či nudnou akcí, prostě něco tomů chybý.Konec je očekavatelný už po prvních 15 minutách.Ovšem ať nevrhám samou kritiku má film i své klady.Já jich ovšem viděl málo.Nebýt obsazení tak je to asi jen jedna hvězdička a možná ani to né.Prostě jsem čekal něco víc 45% ()

MarsVl

Upřímně jsem čekal víc. S těmito herci bych řekl, že to čekal každý. Příběh takový slabší no ..nevím , taková blbost mi to trošku přišla. Slabé 3* ()

Pharlap

Poměrně napínavé drama se špetkou třaskaviny :-) Opět věčné a vděčné téma - dobří a zlí kluci. Herecké obsazení nadprůměrné a tím pádem má film několik tahounů a nenudí až tolik. Samozřejmě nakonec všichni víme, jak to dopadne. Že ti zlí mají zase smůlu. ()

vieriX

Režisér měl velice kvalitní obsazení, ale podařilo se mu z toho vytvořit film na který si člověk řekne nebyl špatný, ale další den si na něho nevzpomene protože neměl nic co by mu utkvělo v hlavě. Ps: Doufám, že s Predators se ukáže mnohem lépe ()

JackO.

Pěkná podívaná, která na mě udělala docela dojem, jelikož jsem od filmu moc nečekal, tak ho docela chválím, jasně, nebylo to nic převratného a občas tam logika chybí, ale těch 88 minut mi pěkně uteklo. ()

TonyStark

Já se nedivím, že Antal obsadil Fishburna a Rena. Tyhle dvě jména a několik málo slučných scén totiž vytáhnou film z odpadu kam skoro patří někam ke dvěma hvězdičkám. Snad nikdy jsem ve filmu nefandil padouchům proti "hrdinovi" tak jako tady. Klaďas v podání Columbuse Shorta (to je jméno?) je totiž takovej kokot, že to nemá obdoby.Kdyby ho sejmuli tak zvedám hodnocení aspoň o dvě hvězdy. Navíc ten film nemá scénář. ()

subic

Parta sekuriťáků, tzn. velmi parádní obsazení tohoto filmu, se rozhodne prostě ukrást prachy, které převáží. Jenže ne všichni se drží plánu a nevyměknou. Jak to hezky začne, tak to v druhé půlce ztratí dech a konec je už takový blátivý ve stylu, když je všechny naprášíš, tak tě nezabásneme. Tak akorát 56% ()

johnsnow

taká thrilerová jednohubka s celkom známymi ksichtami. Akčné to veľmo nie je a postavy sa občas správajú dosť jeblo ale rozhodne sa tomu jedno pozretie venovať dá, plus i napätie to má. ()

Mamlas

Nekonzistentní bandě zlodějů se zkomplikuje krádež peněz z obrněného auta. Většinu filmu jsou jen kdesi ve skladu a něco tam v šeru šudlí a bouchají. Ani pseudokladná postava nestojí za to, aby se jí dalo fandit. Dobré obsazení, jinak ale nic moc. (38%) ()

Blazis34

Pěkné drama od Nimróda Antala s řadou známých akčních herců. Nápad na tento děj byl velice zajímavý a určitě se režisérovi povedl. Správně vystihl u herců smysl pro spravedlnost, touhu po penězích či vzájemné vztahy, které není radno nějak porušovat. Mám radši kratší filmy a tento s hodinou a půl se mi líbil. Za tuto dobu bylo vše detailně ukázáno, nic mi nechybělo a ještě to bylo neustále pořád propletené a napínavé. Na druhou stranu mi to přišlo docela standartní akční béčko. Ale přesto nelituji, že jsem si na tento film udělal čas. Hodnotím kladně - 65%, tři hvězdičky. ()

Miloško

Typický jednohubkový film,plný klišé a predvídatelnych scien.Ale z vynikajucim hereckym obsadením,a celkom napínavým dejom. Ostáva čakať teraz na Antalov Predators7/10 ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja