Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

Mukade

(SPOILERY) ano, jeden mladucky americky vojačik zavrety v trezore, bez zbrane a obkoleseny bandou ozbrojenych hrdlorezov ich vsetkych obabre, pozabíja (nepriamo), popritom stihne zachranit policajta, svojho brata a dostane za to vsetko dalsi metáľ spolu s odmenou. waaau! traapny, vysoko nelogicky shit. patetický americký. typické. ()

kacudzde

Bohužel jsem se nechala nalákat hereckým obsazením. Netušila jsem, že se Leon a Morpheus objeví v tak nudném a nelogickém filmu. Jo, a ten MacGyver v hlavní roli a ty jeho morální bláboly... Škoda těch 88 minut. ()

montel

Partička kamarádů pracuje pro security firmu, která jezdí s panceřovým vozem. Již brzy mají převážet obrovské množství peněz z banky. Rozhodnou se, že budou předstírat přepadení a peníze se pokusí ukrýt. Jediný kdo nesouhlasí je Ty Hackett (Columbus Short). Ostatní se jej pokusí zlikvidovat...Velmi dobře se rozjíždějící příběh, který se zasekl v jedné staré fabrice a v jednom pancéřovém voze plném peněz. Škoda. S takovýmito herci to mělo slušný potenciál. Průměr 55% ()

mimuzik

Svižné akční béčko, které neurazí. Nalákán na herecké obsazení jsem si tento film pustil a rozhodně jsem zklamán nebyl, film uteče jako voda, takže nějakou převratnou jízdu nelze očekávat. Je to takový lepší průměr, jako oddechovka to ujde. ()

Cubah

Skvělý herecký ansámbl, režisér, který ví o čem to je (myslím vyrábět film - ne tenhle příběh), ale tohle bylo i na něj příliš. Další zbytečnost a spálenej potenciál. Nebo jsem moc tvrdej? No jediný, čím mě to zujalo byla herecká jména, bohužel jen v titulcích... ()

Mr.Lordi

Já jsem spokojený. za těch 99Kč to stálo, taková jednovečerní lahůdka na prokrvení a pošmáknutí. Ano, znám lepší filmy, ano, znám horší filmy. Tenhle je průměrný, s dobrými a mnou velmi oblíbenými herci (Fishburne, Reno) v poněkd netradičních rolích. 60% ()

ap.mat

Jako oddechovka pro sobotni pozdni vecer docela dobre. Sice ne moc akcni a vlastne ne moc v zadnem ohledu, ale celkove mi film opravdu vubec nevadil. Vystavni priklad toho, ze to, ze mas vymysleny bezchybny plan jeste vubec nic neznamena a vzdycky z toho muze byt fakt blbej den! ()

PeterGregor

Celkom nerozumiem, prečo také slabé hodnotenia. Ten film je strhujúci a nenechá diváka ani chvíľu na pokoji. Napätie, nepredvídateľné situácie robia film príťažlivým a prudko pozerateľným. Herci sú nadmieru presvedčiví, najmä Matt Dillon s tými jeho psými očami (vo filme riadny hajzel). Aj keď sa hovorí: sto ľudí, sto chutí, tento film môžem i po remeselnej stránke hodnotiť vysoko a hoci som nevidel možno toľko filmov, ako niektorí recenzenti na tomto portáli, toto nebola určite moja filmová premiéra. ()

Chlo0opek

Ale jo, napětí bylo, příběh sice trošku poslabší, závěr taktéž, ale jinak se to přežít dalo. I když na to, kolik zde bylo hvězd, to teda mohlo být lepší.. Trošičku slabší 3*. ()

kocurstvo

Rychlý, krátký, napínavý jak kšandy, bez zbytečných nesmyslných prodlužujícíh scén!!! Zkrátka to, co od akční rychlovky chceme. Super pokoukání, které si na nic nehraje. ()

GizmoD

Priemerny akcnak (thriller ani zdaleka) na jedno pozretie s celkom dobrym (miestami vybehovym - Morfeus a Wasabi) obsadenim. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja