Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Babous

Tenhle film měl slibný začátek a Megan Fox. Děj zasazený do prostředí redakce významného časopisu mě navnadil, ale nechutné vtipy a trapné a předvídatelné scény ve mně nevzbudily víc než několik lehkých úsměvů. Nejvíc mě pobavila stylizace Megan Fox do jakési novodobé Marilyn Monroe, zvláště ve scéně, kdy se rozhodne projít bazénem. Jedna hvězdička rozhodně taky za fiktivní životopisný film o Matce Tereze se svůdnou Megan v hlavní roli. ()

sedm.1

Naprostá paráda. Já si vlastně snad už ani nepamatuji, kdy jsem naposled neměl snad jedinou výhradu k romantické komedii. Ikdyž v tomto případě by se to celé dalo označit vlastně i za satiru na poměry v hollywoodských nejvyšších hereckých kruzích. A jak satiru bytostně nesnáším, tady je to neskutečně lahodná káva. A největší zásluhu na tom má především obsazení. Simon Pegg je úžasný komik a showman, ovšem to co předvádí tady je prvoligová záležitost, neboť zabodoval jak po stránce komické, tak i po té dramatické a pro mě se jedná o zatím jeho nejlepší film. Ovšem ani tak by to nezafungovalo tak působivě, kdyby za ním nestáli ještě další hvězdy, které tu podávali výjimečné a zároveň i sebeparodické výkony. Jeff Bridges, Danny Huston, Gillian Anderson a ke všemu neskutečně žhavá Megan Fox, uff, prostě skvostné, neskutečně zábavně hrající osazenstvo. A dokonce i Kirsten Dunst mi nepřišla snad poprvé tak otravná a škrobená. Jinak zápletka byla taková obyčejnější, nicméně nejde v žádném případě o nějaký hloupý plagiát, má šmrnc, má spád, je nápaditá, má spoustu zapamatováníhodných okamžiků a navíc obávaný očekávaný happyend zafungoval naštěstí více než mile. Vytknout bych snad mohl jen moment v závěru při předávání cen, to bylo skutečně přehnané a naivní, ale čert vem jednu zpackanou scénu. V tomto filmu zkrátka fungovalo vše více než dobře, bylo to vážně zábavné, romanticky neškodné, emoční a sebereflexní, prostě hodně příjemný filmový zážitek. ()

DavidS.

Trailery nabízely drzý, ironický, sexy a macho humor... Sliby chyby, protože film se brzy promění v naprosto standartní romantickou komedii jak chytrý ale podceňovaný looser ke štěstí, úspěchu a lásce prišel (pochopitelně té opravdové, sice není tak hot jako Sophie na kokainu, ale rozhodně si zaslouží prstýnek po mamince)...Díky za Jeffa Bridgese a velmi civilní a příjemnou Kirsten Dunst ...P.S. Opravdu by nemohl někdo natočit životopis Matky Terezy s Megan Fox? Třeba Richard Attenborough? :) ()

chmíří

Skvělá komedie, která hlavně ze začátku má opravdový tah na bránu a několikrát sem se opravdu "chlámal" a hlavně díky Simonu Peggovi má spád sice zamrzí trochu rychlé ukončení, které je spíš poviné, ale jinak jsem opravdu spokojen...85% ()

vaja

U komedií většinou nečekám nějaký inteligentní scénář, ale když už je film založený na jedné osobě, která ho má utáhnout, předpokládám, že to zvládne. Což se bohužel nestalo. Po celou dobu sledování jsem si říkala: Kde je Peggova forma za dob Hot Fuzz... ? ()

joora1

Tady jsem váhal mezi 3 a 4* a musím dát pouze 3.Vysvětlení je prosté..tento kousek měl velmi dobře našlápnuto, ale v druhé půlce se začal ubírat špatným směrem a skončil u klasické, tuctové romantické komedie.První půlka je právě velmi dobrá zábava, u které jsem si říkal, že je tu zase konečně vtipný film.Představitel hlavní role hrál prostě vynikajícího ňoumu, který se dostával do trapných a nutno říct i vtipných situací.Jenže postupem času jich bylo méně a méně a najedou změna a tvůrci asi zjistili, že do toho musí vložit taky nějaké jiné prvky, takže klasika-láska jako ve kterémkoliv jiném filmu za naprosto stejných okolností jako v kterémkoliv jiném filmu.Tak to taky všechno skončilo.Příště to chce více gagů, ale ne na úkor kvality a méně romatiky. ()

Ivusha

Simon Pegg prostě kraluje. Bez jeho britského přízvuku, šarmu a vtipu by film nebyl ani poloviční. Sice je to malinko průhledné, ale ani tak se téhle komedii nedá uzmout přízvisko 'jedna z nejzábavnějších z poslední doby'.;-) ()

rozbris

Velice pohodová komedie o ambiciózním novináři Sidney Young (Simon Pegg) co se chce dostat do Shangri Lah [což znamená mezi celebrity]. Chce žít a spát s nejlepšími herečkami, být bohatý a mít velkou publicitu. Ale pod prstama mu utíká opravdová láska Alison (Kirsten Dunst). Nikdy ale není pozdě to napravit...Simon Pegg to zahral dobře, až jsem se divil, ale klidně bych tam viděl jiného známeho komika a herce (například Jimmy Carrey či Steve Carell...). ()

misstake

Výtečná romantická komedie, která sice ctí intence žánru, zároveň si z nich ale utahuje a drtí je napadrť. Navíc je prošpikována výbornými hláškami a popkulturními odkazy. A Simonovi Peggovi musíte věřit, že je takový magor, stejně jako věříte všem ostatním hercům. Jedinou reálnou hrozbou téhle komedie je, že se u ní budete bavit víc než vaše přítelkyně. ()

KoRner

Tak Simon Pegg má naozaj talent a určite o ňom ešte budeme počuť. Neskutočne vtipné, skeče tohto komika ma doháňali k slzám. Výborne mu sekundovali aj Bridges, roztomilá Kirsten Dunst, sexy, ale hlúpa Megan Fox a profesionálka Gillian Anderson ()

Seti

Romantická komedie klasického střihu zasazená do šíleného světa bulvárního škrabalství, kde přetvářka a řitní alpinismus jdou ruku v ruce s úspěchem. Britský řízek a looser Simon Pegg dokázal nadělat mezi New Yorskými celebritami celkem slušnou paseku, ovšem Jeffa Bridgese v roli znuděného šéfa jsem si užíval snad ještě víc. Film se řídí léty ověřeným schématem - urputná snaha uspět (jeden průser za druhým, seznámení s tou pravou) - vytoužený úspěch (ta pravá mizí, snaha zapomenout se spoustou levých) - vystřízlivění (úspěch není všechno a ta pravá je jen jedna). Příjemná oddychovka. ()

Cracker

Pegg je môj najobľúbenejší anglický komik, kto si pozrie film zistí prečo. Má skvelé komédie ale táto bola jednoducho najlepšia. Zmena prostredia Simonovi len pomohla a ukázal že dokáže byť originálny a vtipný. Škoda že sa to na koniec zvrhlo v obyčajnú gýčovú romantickú komédiu...Nebiť toho konca malo by to 5*. ()

jondoe

Velmi poradena a zabavna komedia zo sveta medialnych a filmovych celebrit. Nebyt tej hlupej romanticko-hollywoodskej, klise zapletky, ktorej sa scenarista uspesne vyhybal celu prvu polovicu siel by som z absolutnym kludom aj na styri hviezdicky. Skoda, pretoze to celkovy dojem u mna troska nastrilo. Aj napriek tomu vsak musim skonstatovat, ze sa jedna o velmi dobru zabavu, z celkom slusnymi scenami a vtipnymi dialogmi. Je tu vela odkazov na zname filmy, takze scenar filmovych maniakov urcite potesi. Tak sa mi zda, ze Megan Fox sa do ulohy mimoriadne hodila (mozno preto, ze hrala postavu ktora je jej blizka :D). Kirsten Dunst, ktoru v oblube moc nemam mi kupodivu nevadila a Simon Pegg je jednoducho tipek a bolo velmi dobrym tahom obsadit prave jeho do tejto prenho nie prave typickej ulohy. Skoda len tej klisovitej druhej polovice, ktora tak velmi stiahla tento film priemeru. ()

Rudinsky

Veľmi dobrá kritika hollywoodskej spoločnosti... Megan Fox s tou jej tváričkou "svieti sa, ale nik nie je doma" neoslnila (síce veľa vysiela, ale neprijíma nik), Jeff Bridges s jeho dlhými vlasmi a fucking fuck slovníkom hustejší ako fixačný gél na protézy a Dží Andersonovej som tu nabrúsenú feministku veril do posledného dychu. Treba ale vyzdvihnúť výkon upíra Houstona, ktorý po filme vyliezol na veľký kaleráb s titulom najslizskejší sliziak za veľkou mlákou. Simon Pegg zo začiatku lezie na nervy, ale časom si na neho zvyknete a ku koncu mu už fandite viac, ako old schooláckej Kirsten. Janko Jesenský Hollywood pleasure, ale inak nič viac. ()

Jaccobos

Velice mě bavil - o mnoho vtipnější než Pařba ve Vegas, i když podobně šílená. Ani ta šereda Kirsten Dunst se naštěstí moc neprojevovala. Ps.: měl super červený tričko xD ()