poster

Power Rangers S.P.D. (TV seriál)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný

USA / Nový Zéland, 2005, 38x22 min

 • Ydrosten
  odpad!

  Narazil jsem na YT, na pár dílů tohodle, jak to říci slušně, ehmmm seriálu. No tak to je teda síla. Já jsem celkem ochotný uznat že jsou seriály které se někomu prostě líbí jen proto, že jsou tak magorský, že je to přitahuje, ale tohle snad nemůže nikdo brát vážně ( ani pod vlivem ) ÷÷ Mám podezření že uživatel LION-MR.T si z toho asi dělá jenom prdel. Jestli své hodnocení 4 hvězdičkami, ovšem míní vážně, tak pardon (17.11.2014)

 • Playman
  odpad!

  Zlatí původní Strážci vesmíru z roku 1993. Ty byly 100x zábavnější a 1000x lepší než tahle sračka (s prominutím). No, možná to bude tím, že jsem byl malý kluk. Ale vzhledem k tomu, že jsem hodně sbíral pogy a žral jsem toho jejich robota poskládanýho z T-Rexr, Mastodonta, Šavlozub. tygra atd Tak prostě měli své kouzlo. Jenže tohle ??!!!!!!!!! Kouzelný mobil. Skřeti. Strážci sídlej v lese ? To je moc!!! Rozhodl jsem se udělat těm původním ***, těmhle samozřejmě odpad.(14.7.2008)

 • gudaulin
  odpad!

  Nejmenší děti mají Teletubbies, ty poněkud odrostlejší nebo, bože chraň, ty úplně odrostlé mají Power Rangers S.P.D. Na seriál jsem narazil náhodou na YouTube a nestačil jsem se divit. Koment by se asi dal odbýt zaúpěním "pro Kristovy rány", ale konzervativec ve mě si neodpustí poznámku, že je znepokojivé žít ve světě, kde si Power Rangers nachází své diváky a producentům se zjevně vyplácí seriál natáčet. To si pak jeden vybaví Huxleyův román Konec civilizace... Existují odpady důstojné, taková ta klopýtnutí při cestě, po kterých se zase tvůrce může zvednout a jít dál, ale z téhle šachty se myslím nikdo vyškrábat nemůže. Celkový dojem: 0 třikrát podtržená.(26.10.2018)

 • wosho
  *

  Kdyby se Power Rangers spíše zaměřovali na dospělejší publikum (né na malé haranty) a celou tu debilnost by obalily pořádnou krvavou brutalitou s přídavkem erotiky za hranicí soft porna-to by bylo pokoukání. Takhle je to jen debilita gargantuovských rozměrů co prostřednictvím jemného násilí vychovává nové Mirky Dušíny. PS: tento komentář jsem záměrně použil u vícero dílů Power Rangers-né z nedostatku invence, či lenosti, ale jako cílenou ukázku originality (každý díl, či série je skoro totožná) tohodle seriálu :-)y.(23.6.2009)

 • DEMON
  odpad!

  Povodne som chcel ohodnotit seriu "Operation Overdrive", ta tu ale svoju kartu nema (nastastie, lebo pomaly sa v BOTTOM 200 budu umiestnovat iba jednotlive serie PR) a tak si to za nu "odnesie" "Space Patrol Delta". Videl som iba necely jediny diel (zmeskal som zaciatok), no stacil mi bohate na to, aby som sa ubezpecil, ze sa za tie roky, co PR existuju, vobec nic nezmenilo a jedna sa stake o naprosto tragicky serial, s priesernym scenarom, hroznymi hereckymi vykonmi, otrasnymi specialnymi efektami, plny debilnych dialogov a patetickych postav.(27.12.2008)