Pripravte sa na horúce peklo. Nikto si ešte nevie predstaviť, aká veľká panika môže vypuknúť v tak veľkom meste ako je New York práve vo cjvíli, keď sa mestom začne šíriť poplašná správa. A už naozaj nikto si nevie predstaviť, čo sa stane vtedy, ak sa správa potvrdí. Len náhodou objavia kopači tunela nový vulkán, o ktorom nikto dovtedy nevedel. A možno by sa ani nikdy nedozvedel, ak by ho ilegálne pokusy neprebudili k životu. Zdá sa, že vulkán je čoraz aktívnejší. Vec je však o to horšia, že jeho najväčšia sila je uprostred Manhattanu... (oficiální text distributora)

John80

TV film a banikoch, vypuknutí sopky v  New Yorku a záchrane ľudstva. Podobných filmov existuje viac , efekty  slabšie 2* ()

DjMetal

Ten plagat vyzera super. Akoze dej v pohode, ale ta grafika a nedokonalost.boze no cosi strasne.lava ktora vysla z potrubia a tomu zeleznemu potrubiu sa nic nestalo, no akoze super. vobec si nedali zalezat na grafike.to ma sklamalo.a viacej este ta debilna kamera.stale sa musi rusat ako ´´live´´. neviem o co sa pokusali,ale bolo to debilne na oci.a to co je na plagate sa vobec nestalo.par krat tu ´´lavu´´ ukazali a konec. par ohnikov tam bolo. ()

Scraffy

Čím viac išiel film ku koncu, tým viac išiel ku dnu. Scenár nemá čo ponúknuť, obsadenie tiež a ani len tá hudba nie je moc výrazná. ()

Stejšn

Hrozná kamera, hrozné triky, otřesný scénář a debilní dialogy, strašné herecké výkony, klišé vedle klišé. Ztráta času. ()

route60 odpad!

Peklo z hlubin šílených scénaristu, otázkou je jestli ovšem něco takového měli tvůrci tohoto veledíla k dispozici, Michael Ironside ma na více než hrát v takových magořinách. ()

baclajean

Presne takéto filmy by azda bolo hriechom hodnotiť viac než jednou hviezdičkou, počnúc hereckými (ne)výkonmi, cez okatú a podpriemernú grafiku, až po fakt, že takýchto snímok je plné vrece a žiadny z nich neprináša nič špecifické v porovnaní s tými ostatnými. Ešte jedna otázka: hrala vôbec Alexandra Paul v nejakom dobrom filme? ()

mFranta odpad!

Věděli jste, že vyhloubit 12 km hluboký, tajný geotermální vrt uprostřed New Yorku je snažší, než vykopat na zahradě díru na bazén? Já ne. ()

The_God odpad!

Vemte Sopku s Tommy Lee Jonesem (vynikající, ovšem nedoceněný film), smíchejte to s Armageddonem Michaela Baye (taky dobrý film) stejně, jako to udělali tvůrci tohoto filmu a vznikne vám z toho filmová verze dortu Pejska a Kočičky. ()

tatka

Kopači tunela. objavili meter pod povrchom vulkán, o ktorom nikto nevedel. A to len náhodou, keby nekopali kopačkami ten tunel, tak ňujorčania dodnes sedia na sopke a pomaly sa im varia vajcia na tvrdo. Mali to šťastie zas raz, tí amíci. Je to tak neskutočne blbé, až je to nechtiac milé. 1 hviezdička za digitálnu lávu. ()

XI-XAO odpad!

Nerad dělám rychlé soudy, ale stačilo mi zapnout film ve 3/4 a vidět cca 10 minut. A i to bylo víc, než je zdrávo. ()

complex

Tento film je déčkovým kopírovaním filmu sopka v L.A., ale veľmi zle spracované, od dementného scenáru a dialógov až po výkon hercov a grafické spracovanie... takéto katastrofické chuťovky musia neskutočne zarábať :D ()

dexempa

Scénář je docela dobrý a ničím se neliší od jiných béčkových filmů s katastrofickou tématikou. Hlavní hrdinové hrajou kupodivu opravdově, co bylo ale trapné - ojedinělé záběry na nechutnosti typu vyteklá střeva a hrozná kamera. Také snaha o dobré efekty byla opravdu jen snaha. No co, aspoň se občas zasmějete. ()

Irenic

Směšné animace. Střih a kamera jako od 10ti letého dítěte. Režisér se očividně pokoušel nabrat dramatičnost neustálým pohybem kamery a ,,zběsilým" střihem, přičemž mě to spíše rušilo. ()

damian odpad!

Kdo to dokoukal až do konce?!! Po celé té sračce byl nakonec před titulkama jakýsi "kalendář", to už se "tvůrce" asi zbláznil úplně!! ()

Dudros odpad!

čudujem sa že režisér tento odpad aj vypustil na verejnosť lebo ja byť ním tak sa hanbím na tri zimy. Bez pochyby doposiaľ najhorší film aký som v živote videl ()